BİZ TAKIM OYUNCULARIYIZ

Canon'a Katılın

Biz Takım Oyuncularıyız

Olağanüstü sonuçlara ulaşabilmek için olağanüstü yeteneklere ihtiyaç duyuyoruz.

Ekiplerimizle Tanışın

Birlikte muhteşem işlere imza atmak için Canon olarak paylaşmak, katkıda bulunmak ve iş birliği yapmak üzere çok sayıda fırsat sunuyoruz.
Pazarlama ve İletişim

Pazarlama ve İletişim

Pazarlama ve İletişim ekiplerimiz; müşteri kanal pazarlaması, iletişim ve ürün yönetimi aracılığıyla hizmetlerimizi ve çözümlerimizi hayata geçirmektedir.

Satış ve Danışmanlık

Satış ve Danışmanlık ekiplerimiz, üstün iletişim yeteneklerini kullanarak müşteri yönetiminden danışmanlık desteğine, tüm dünyada bilinen hizmetlerimiz ve çözümlerimizin satışını yapmaktadır.

Satış ve Danışmanlık
Dağıtımcılar

BT ve Kurumsal Çözümler

BT ve Kurumsal Çözümler ekibimiz; yenilikçi iş akışı çözümleriyle müşterilerimizin yolculuklarını kolaylaştırmak üzere çalışmaktadır.

Dijital

Hedefleriniz dijital dünya üzerine mi? Dijital ekibimiz, olağanüstü çevrimiçi deneyimler oluşturmak için pazarlama stratejileri ve uzmanlık alanında geliştirmeler yapmakta ve bunları uygulamaktadır.

"Hibrit" Çalışma Alanında Yeni Çalışma Yöntemleri
Kurumsal Departmanlar

Kurumsal Departmanlar

Öğrenme ve Gelişim, İK, Hukuk, Yönetim, Sürdürülebilirlik ve Finans gibi departmanlarımız, çalışanlarımızın hedeflerine ulaşmasında çok önemli bir rol oynar.

Ofislerimiz

Canon Europe, EMEA bölgesi için stratejik genel merkezimizdir. Sizin için bölge genelinde çok çeşitli ve olağanüstü fırsatlar sunuyoruz.

Ofislerimiz

Canon'da bir kariyer mi istiyorsunuz?

Gelin, şirkette en uygun olduğunuz yeri ve bir sonraki kariyer adımınız için size neyin ilham verdiğini keşfedin.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

İlham alın, Canon ile yolculuğunuza devam edin.