Marketing & PR

Pazarlama ve Halkla İlişkiler

Olağanüstü bir markayı daha yukarı seviyelere taşıyoruz

Açık pozisyonlarımızı arayın

Ne yapıyoruz?

Markamızı geliştirmemizde bize yardımcı olabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Müşterilerimizi ve aynı şekilde medyayı heyecanlandıran planlar geliştiren ve bu planları sunan bir ekibiz. Bir çok kanalda faydalı, ilgi uyandıran ve anlamlı içeriklerin planlanması ve oluşturulmasından, dijital stratejilerin geliştirilmesi ve uygulanmasına kadar, markamızı yeni ve heyecan verici yollarla güçlendirecek olağanüstü fırsatlar bulacaksınız.

We're proud of what we do

Yaptığımız işten gurur duyuyoruz

ve bunu tüm dünyaya anlatmak istiyoruz

Videoyu İzleyin

Ekibimizle tanışın

Parlak zihinlerin arkasındaki olağanüstü hikayeleri keşfedin.

Marketing Manager - Tracey

Pazarlama Yöneticisi - Tracey

"Etrafım tutkulu insanlarla çevrili. İnsanların oluşturduğum kampanyalar ve kurduğum iletişimlerden ilham almasını istiyorum."

Videoyu İzleyin

Business Planning - Evelyn

İş Planlama - Evelyn

"Ulusal kuruluşlar ve Avrupa Genel Merkezlerimiz arasındaki işbirliği ve iletişimden keyif duyuyorum. Şu anda aksiyon planlama, bütçe ve piyasa analizi gibi konularda Avrupa'daki ülkelerimize destek veriyorum."

Videoyu İzleyin

Bizimle çalışın

İlham veren mesajlar oluşturabilme ve sonuca ulaşan kampanyalar başlatabilme tutkusuna sahip analitik düşünebilen bireyler arıyoruz. Pazarlama ve Halka İlişkiler ekibimizin bir parçası olarak, hizmet ve çözümlerimizin tanıtımını yaparak ve saygınlığımızı koruyarak Canon markasını güçlendireceksiniz. Biz de kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacağız.

Search our Marketing & PR jobs

Pazarlama ve Halka İlişkiler pozisyonlarımızı arayın

Sizin için en uygun pozisyonu gelin ve görün


Pozisyonlarımızı görüntüleyin