Sales & Consulting

Satış ve Danışmanlık

Müşterilerimizin işletmelerini olağanüstü hizmetler ve çözümlerle geliştirmelerini sağlıyoruz

Açık pozisyonlarımızı arayın

Ne yapıyoruz?

Görüntüleme konusunda tutku sahibi misiniz? Müşterilerin olağanüstü işler geliştirmelerine yardımcı olmak mı istiyorsunuz? Canon'da tüm dünyada bilinen hizmetlerimizin ve çözümlerimizin satışını yapan ekibin bir parçası olacaksınız. Doğrudan veya dolaylı kurumsal müşteriler için müşteri yönetimi ya da satış danışmanı pozisyonunda, müşterilerimizin işletmelerini bir sonraki düzeye taşımalarına yardımcı olurken siz de kariyeriniz için muhteşem fırsatları keşfedeceksiniz.

We make businesses exceptional

Yenilikçi ürünler ve çözümlerle

işletmeleri olağanüstü hale getiriyoruz

Videoyu İzleyin

Ekibimizle tanışın

Parlak zihinlerin arkasındaki olağanüstü hikayeleri keşfedin.

Senior Account Manager - Matthew

Kıdemli Müşteri Yöneticisi - Matthew

"Hepimiz yaptığımız işte son derece uzmanız ve her birimizin ortak bir hedefi var […] Ödüller arasında Barcelona, Dubai ve benim kişisel favorim Rio'ya muhteşem seyahat olanakları var. Sevdiğim işi yapıyorum."

Videoyu İzleyin

Account Manager - Steve

Müşteri Yöneticisi - Steve

"Görüntüleme, iletişim veya belge yönetimi gibi farklı alanlardaki müşterilerimizin farklı sorunlarına çözüm sunabildiğim için gurur duyuyorum."

Videoyu İzleyin

Bizimle çalışın

Muhteşem iletişim yeteneklerine sahip, başarının peşinde koşan ve sorgulayan bir zihne sahip, tutkulu bireyler arıyoruz. Satış ve Danışmanlık ekibinin bir parçası olarak, yenilikçi hizmetlerimiz ve çözümlerimizle müşterilerin işletmelerini geliştirmek için müşterilerle birlikte çalışacaksınız. Biz de satış kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşıyacağız.

Search our jobs

Satış ve Danışmanlık pozisyonlarımızı arayın

Sizin için en uygun pozisyonu gelin ve görün


Pozisyonlarımızı görüntüleyin