EOS 80D

Etkileyici hızı, sezgisel kontrolleri ve yenilikçi teknolojileriyle bu çok yönlü Wi-Fi DSLR, fotoğrafçılığın yeni alanlarını keşfetmek ve yaratıcılığınızın hakkını veren etkileyici sonuçlar ortaya çıkarmak için idealdir.

Avantajlar

 • Hareketin hızına ayak uyduran duyarlı fotoğraf makinesi
 • Çok çeşitli koşullarda etkileyici fotoğraf ve video kalitesi
 • Fotoğrafçılığınızı geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey
 • Yaratıcı videografi için ideal
 • Kolayca bağlanın, çekim yapın ve görüntülerinizi ve filmlerinizi paylaşın

Detaylı Özellikler

Canon EOS 80D ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon EOS 80D, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

EOS 80D Derecelendirmeler ve incelemeler

Yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarın

Yaratıcılığınızı keşfetmeniz için güçlü, çok yönlü ve hassas fotoğraf makinesi. EOS 80D; her koşulda etkileyici sonuçlar almanızı sağlayacak yenilikçi teknolojiler sayesinde spor, portre, manzara, sokak, seyahat ve düşük ışık fotoğrafçılığının yanı sıra yüksek kaliteli film yapımında da harikalar yaratır.

0%
  Whats in the box

  Genel bakış filmi

  Hareketin hızına ayak uyduran duyarlı fotoğraf makinesi

   

  EOS 80D

  Fotoğrafçılığın yeni alanlarını keşfedin

  Yüksek performanslı AF sistemi, 7 fps maksimum sürekli çekim hızı ve özelleştirilebilir kontrollerle hiçbir anı kaçırmadan hareketli spor veya vahşi yaşam sahnelerini kolayca yakalayın.

  EOS 80D

  45 tam çapraz tip noktalı AF Sistemi

  -3 EV'ye varan zorlu aydınlatma koşullarında çalışmaya devam eden çok duyarlı ve hassas Otomatik Odaklama sistemi sayesinde, spor sahnelerindeki saliselik anları projektör ışığı altında bile çok net görüntülerle yakalayın.  45 tam çapraz tip AF sistemi, nesne karenin neresinde olursa olsun etkileyici sonuçlar almanız için kompozisyonunuza uygun bir AF noktasını veya alanı özgürce seçebilmenizi sağlar ve daha geniş odaklama alanlarında daha fazla hassasiyet ve kontrol sunar.

  7 fps sürekli çekim

  Tam çözünürlükte 7 fps maksimum sürekli çekim hızı sayesinde saniyelik anları yakalama şansına sahip olun. Spontane spor ve vahşi yaşam çekimleri için idealdir.

  0%
   EOS 80D

   27 f/8 uyumlu AF noktası

   f/8'de odaklama desteği sunan 27 AF noktası sayesinde, farklı lens kombinasyonları ve uzatıcılar kullanırken Otomatik Odaklama sistemini kullanarak net görüntüler çekmeye devam edin.

   Özelleştirilebilir kontroller

   Özelleştirilebilir kontroller, üstte bulunan LCD panel ve ayarları kolayca inceleyip fotoğraf makinesini ihtiyaçlarınıza göre hızla ayarlamanızı sağlayan Canlı Kontrol özellikli ekran sayesinde orta düzeyde bir EOS gövdesinin kontrol ve esnekliğinin tadını çıkarın.

   EOS 80D

   Çok çeşitli koşullarda etkileyici fotoğraf ve video kalitesi

   Yaratıcılığınızın hak ettiği kalitede çekim yapın. EOS 80D, 24,2 Megapiksel APS-C CMOS sensörü ve DIGIC 6 işlemcisi sayesinde farklı aydınlatma koşullarında düzenleme ve görüntülemeye hemen hazır olan, ayrıntılı, renkli ve sahne atmosferini yakalayan etkileyici görüntüler sunar.

   EOS 80D

   7560 piksel RGB+IR ölçüm sensörü

   Kızıl ötesi ve görünür ışığı algılayan 7560 piksel RGB+IR ölçüm sensörü sayesinde çok çeşitli durumlarda hassas ve tutarlı pozlamanın keyfini çıkarın.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Düşük ışıkta doğal çekimler

   Flaş gereksinimini azaltan ve daha hızlı enstantane hızlarında esneklik sunan ISO 100 -16.000 (H:25.600) geniş ISO hassasiyet aralığı ile ışık seviyesi düştüğünde bile doğal, etkileyici fotoğraflar çekin.

   Titreme Algılaması

   Titreme Algılaması, titreyen yapay ışıklar altında yapılan sürekli seri çekimlerde, pozlama ve renk tutarlılığı sağlar.

   0%

    Kontrolü elinizde tutmak ve fotoğrafçılığınızı geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey

    Akıllı Vizör

    Yaklaşık %100 çerçeve kapsama özellikli Akıllı Vizör'ü kullanarak çekim ayarlarını çerçevenin kenarına yakın bir konumda anlık olarak görüntüleyin ve her şeyi görün. 3 fps sessiz sürekli çekim modu ile daha gizli çekimler yapın.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Canlı Kontrol özellikli, değişken açılı LCD

    7,7 cm Değişken Açılı, Canlı Kontrol özellikli LCD II dokunmatik ekranı kullanarak yaratıcı çekim açıları keşfedin ve sezgisel kontrolün keyfini çıkarın. 5 fps'de Dual Pixel CMOS AF kullanan Canlı Kontrol sürekli çekim özelliği sayesinde farklı bir bakış açısından kompozisyon oluşturun ve çekim yapın.

    Entegre Speedlite Verici

    Canon Speedlite flaşlarını kameranın dışına yerleştirerek ve onları EOS 80D'nin Entegre Speedlite Vericisi ile kontrol ederek yaratıcı ışıklandırma seçeneklerini keşfedin.

    EOS 80D
    EOS 80D

    EOS Sistemi

    EF Lensler ve aksesuarlar sunan kapsamlı EOS Sistemi'yle yeni ve yaratıcı fırsatlar keşfedin.

    Yaratıcı videografi için ideal

    Hassas odak takibi ve net odak geçişleri sunan çok yönlü bir Otomatik Odaklama sistemi sağlayan güçlü Dual Pixel CMOS AF ile kaliteli filmler oluşturun.

    Yaratıcı odak kontrolü

    EOS 80D

    Yaratıcı odak kontrolü

    Filmlerde Dual Pixel CMOS AF hassasiyeti ve hızının kontrol edilebilmesi, odağı çekim durumuna göre ayarlamanıza ve filminiz için yavaş, doğal veya hızlı görüntüler oluşturmanıza imkan tanır.

    Videoyu görüntüleyin

    Net 60p filmler

    EOS 80D

    Net 60p filmler

    Dual Pixel CMOS AF ve net aksiyon sekansları seçeneği veya yavaş çekim efektleri ile sinematik Full HD 60p filmler çekin.

    Videoyu görüntüleyin

    Fotoğraf makinesinde yaratıcı efektler

    EOS 80D

    Fotoğraf makinesinde yaratıcı efektler

    Geçen zamanı sergileyen bir film sekansı oluşturmak için kolayca bir dizi çekim yapmanızı sağlayan Zaman Atlamalı Film ve farklı pozlama ayarlarında iki alternatif kare çekerek yüksek kontrastlı aydınlatma koşullarında daha fazla ton yakalayan HDR gibi özelliklerle fotoğraf makinesinde mükemmel özel efektler oluşturun. Eski Filmler, Dramatik Siyah Beyaz, Rüya ve Minyatür efekti gibi Yaratıcı Filtrelerle benzersiz görünüm ve hisse sahip filmler oluşturun.

    Videoyu görüntüleyin

    EOS 80D

    EOS 80D

    Profesyonel kalitede ses
    Fotoğraf makinesi menüsü üzerinden ses seviyelerini tamamen kontrol edin; kulaklık ve mikrofon girişleriyle profesyonel kalitede ses yakalayın.

    Dosya formatı seçenekleri
    Düzenleme ve depolama kolaylığı için çeşitli çerçeve hızları ve kodeklerle MP4 ve MOV dosya formatlarında kayıt yapın.

    EOS 80D

    Güçlü film kombinasyonu

    En iyi film çekimi çözümü için EOS 80D'yi filmler için net, sessiz odaklama ve fotoğraflar için süper hızlı AF sağlayan esnek, yüksek performanslı, Nano USM özellikli EF-S 18-135mm f/3,5-5,6 IS USM ile birlikte kullanın. Opsiyonel Güçlü Zum Adaptörü PZ-E1 ile film çekerken hassas zum kontrolüne sahip olun.

    Kablosuz olarak kontrol edin ve paylaşın

    EOS 80D

    Kablosuz olarak kontrol edin ve paylaşın

    Hareketi gerçek zamanlı izleyebileceğiniz ve ayarları kontrol edebileceğiniz uyumlu bir akıllı cihaz kullanarak uzaktan fotoğraf ve film çekin. Ücretsiz Canon Camera Connect uygulamasını kullanarak tam çözünürlüklü JPEG'leri ve MP4 filmleri hızla değerlendirip aktarın ve hareket halindeyken paylaşmak üzere uyumlu akıllı cihazlara aktarın.

    Videoyu görüntüleyin

    Hızlı NFC bağlantısı

    EOS 80D

    Hızlı NFC bağlantısı

    NFC teknolojisi sayesinde tek bir dokunuşla fotoğraf makinesini uyumlu Android cihazlara* hızla bağlayın. Diğer cihazlardan Wi-Fi anahtarı ile kolayca bağlanın. * Uyumlu Android cihazlarla kullanıldığında

    Doğrudan paylaşma

    EOS 80D

    Doğrudan paylaşma

    Ev Wi-Fi ağınızı kullanarak fotoğraf makinenizden sosyal medyaya ve irista gibi bulut hizmetlerine doğrudan paylaşım yapın veya uyumlu bir yazıcıyla kablosuz olarak baskı alın. Uyumlu cihazlarla fotoğraf makinesinden fotoğraf makinesine paylaşım da mümkündür.

    Canon Connect Station

    EOS 80D

    Canon Connect Station

    EOS 80D'yi Connect Station'a dokundurup NFC teknolojisini kullanarak fotoğraf ve filmlerinizi kolayca depolayın ve HDTV'de, sosyal medyada veya çevrimiçi albümler üzerinden başkalarıyla paylaşın.

    EOS Utility yazılımı

    EOS 80D

    EOS Utility yazılımı

    PC veya Mac ile her yerden fotoğraf makinesine bağlanın ve birlikte verilen EOS Yardımcı Programı yazılımını kullanarak kolayca görüntü aktarıp fotoğraf makinesini uzaktan çalıştırın.

    Canon Fotoğraf Rehberi Uygulaması

    Canon Fotoğraf Rehberi Uygulaması

    Hikayelerini görsel olarak anlatan herkes için ideal olan Fotoğraf Rehberi uygulamamız sayesinde hikayelerinize tam anlamıyla hayat verebilmek için özelleştirilmiş, uzman bilgi ve içeriklerine - en çok ihtiyacınız olduğu anlarda erişebilirsiniz.

    Daha Fazlasını Keşfedin

    Canon Fotoğraf Rehberi Uygulamasını iTunes'tan indirin
    Android için Canon Fotoğraf Rehberi Uygulamasını indirin

    Yorumlar

    Teknik Özellikler

    f1_8-2_8

    Hassas ayrıntılarla paketlenmiş olağanüstü kalitede fotoğraflar ortaya çıkarın.

    1,0 tipi CMOS simgesi

    Hassas performans ve doğru renkler için güçlü DIGIC işleme.

    DIGIC 7

    Maksimum 7 fps çekim hızıyla tüm hareketleri yakalayın

    Full HD 60p

    Karenizin neresinde olursa olsun nesnelerinize odaklanın ve nesnelerinizi takip edin

    vari-angle_KF

    Yüksek ve düşük açılardan çekin.

    EOS_movie_KF

    Filmleri 1080 piksele kadar çözünürlükte ve 60 fps'ye kadar hızda kaydedin

    Dual Pixel AF

    Canlı Kontrol modunda film ve fotoğraf çekerken net, sürekli odaklamanın keyfini çıkarın.

    Wi-Fi NFC

    Kolayca bağlanın ve paylaşın

    inteligent viewfinder

    Çekim sırasında çekim ve odak bilgilerinizi nesnenizin üzerinde görün

    Awards

    EISA Awards 2016

    Sizin için seçtiklerimiz