RF Lensler

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Elde harika çekimler yapabilmeniz, 0,7 metreye kadar odaklayabilmeniz ve şimdiye kadarki en hızlı otomatik odaklamaya sahip olmanız için beş kademeli Görüntü Sabitleyici özellikli süper kompakt F2,8 telefoto zum sayesinde dünyayı olağanüstü esneklik ve kalite ile yakalayın.

Gizli güçlere sahip mütevazı tasarım

Ödüllü reklam ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Matthew Joseph'in, olağanüstü özelliklere sahip RF 70-200mm lens ve çığır açan odak hassasiyeti sayesinde fotoğraf ile video çekimlerinde neredeyse sessiz bir şekilde çalışabilme özelliği hakkında anlattıklarını dinleyin.

Şunlar için ideal bir lenstir:

 • TÜR

  Yaratıcılığınızı kaybetmeyin

  Lensin 70-200 mm görüş alanını kullanarak renk ve kontrast açısından zengin, ekstra ayrıntıları ve etkiyi kaçırmayın. Ayrıca aksiyonu daha dinamik bir şekilde çekmenin yeni bir yolunu keşfedin.

 • TÜR

  Spor ve aksiyon

  Yere biraz daha yaklaşarak yepyeni açıları keşfedin. Işık seviyeleri düştüğünde bile, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğinden yararlanarak ayrıntıları kaçırmayın.

 • TÜR

  Seyahat ve röportaj

  Kompakt boyutu, olağanüstü L serisi yapı kalitesi ve hızlı maksimum diyafram açıklığı sayesinde bu lensin durum ne olursa olsun hikayenizi ayrıntılı ve net bir şekilde anlatacağından emin olabilirsiniz.

Genel kullanıma uygun, pratik ve profesyonel

70-200 mm odak uzaklığı aralığında sabit F2,8 diyafram açıklığıyla profesyonel kullanıma uygun olan bu zum lensi, seyahat, vahşi yaşam, haber ve spor çekimleri için idealdir.

Güvenilir, hassas performans

Bir Canon lenste ilk defa kullanılan çift Nano USM motorlar sayesinde fotoğraf veya video çekimi için ideal olan hızlı ve sessiz sürekli odaklama olağanüstü yeni seviyelere çıkıyor.

Üstün L serisi optik kalite

Bu zum; 5 kademeli Görüntü Sabitleyici, 9 yapraklı diyafram açıklığı, küresel olmayan elemanlar, Süper UD elemanları ve SWC ile Super Spectra kaplamalar sayesinde lens performansında yeni bir dönem başlatıyor.

Gelişmiş L serisi yapısı

Bu L serisi lens, toza ve suya karşı koruma sağlamak amacıyla hava koşullarına karşı koruma özelliği ve florin kaplamasının yanı sıra sıcak hava koşullarında lensin ısınmaması için ısıya dayanıklı boyaya sahiptir.

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin

EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.

Teknik Özellikler

 • F 2,8

  Düşük ışık performansı ve sığ alan derinliği için

 • 5 stop'lu Görüntü Sabitleyici

  En düşük ışık seviyelerinde olağanüstü sabitleme

 • Küresel olmayan ve UD elemanlar

  Olağanüstü netlikte görüntüler için

 • Çift Nano USM motor

  Hassas, hızlı ve sessiz sürekli odaklama için

 • Kompakt ve hafif

  Mükemmel taşınabilirlik için küçük ve yerden tasarruf sağlayan tasarım

 • Lens Kontrol Halkası

  ISO, diyafram açıklığı ve enstantane üzerinde ek kontrol için

RF 70-200mm F2.8L IS USM lensin dik görüntüsü

Kutunun İçeriği

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Lens Siperliği ET-83F (WIII)

 • Lens kılıfı 1424 büzülebilir yumuşak kılıf

 • Lens Kapağı E-77 II

 • Tripod Montaj Halkası E (WIII)

Bir Canon EOS R fotoğraf makinesi ve Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lens tutan eller.

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Profesyonellerin ellerinde...

Canon'un olağanüstü yenilik ve görüntü kalitesindeki ününü nasıl kazandığını keşfedin ve dünyanın dört bir yanındaki profesyonellerin keyfini çıkardığı fotoğraf makineleri ve lensler hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • MAKALE

  Canon lenslerinin yapımı

  L serisi lensleri bu kadar etkileyici kılan mühendislik özelliklerini, yenilikleri ve işçiliği görmek için Canon™un Utsunomiya lens fabrikasının sahne arkasını keşfedin.

 • MAKALE

  Kürekçilerin fotoğrafını çekme

  Fotoğrafçı Matthew Joseph, aksiyonu çekebilmek için ultra geniş, standart ve telefoto zum serilerinden oluşan Canon™un f/2,8 üçlü RF lens grubunu kullanıyor.

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM
Derecelendirmeler ve incelemeler

Telefoto Lensler

Telefoto lensle harekete müdahale etmenize gerek kalmadan spor, vahşi yaşam ve etkinlikler gibi çekimleri uzak mesafeden yapabilirsiniz. Canon telefoto lensleri keşfedin ve yaratıcılığınızla neler yapabileceğinizi görün.
Daha fazla bilgi edinin

İlgili ürünler