RF Lensler

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

Elde harika çekimler yapabilmeniz, 0,7 metreye kadar odaklayabilmeniz ve şimdiye kadarki en hızlı otomatik odaklamaya sahip olmanız için beş kademeli Görüntü Sabitleyici özellikli süper kompakt F2,8 telefoto zum sayesinde dünyayı olağanüstü esneklik ve kalite ile yakalayın.

Gizli güçlere sahip mütevazı tasarım

Ödüllü reklam ve yaşam tarzı fotoğrafçısı Matthew Joseph'in, olağanüstü özelliklere sahip RF 70-200mm lens ve çığır açan odak hassasiyeti sayesinde fotoğraf ile video çekimlerinde neredeyse sessiz bir şekilde çalışabilme özelliği hakkında anlattıklarını dinleyin.

Şunlar için ideal bir lenstir:

Genel kullanıma uygun, pratik ve profesyonel

70-200 mm odak uzaklığı aralığında sabit F2,8 diyafram açıklığıyla profesyonel kullanıma uygun olan bu zum lensi, seyahat, vahşi yaşam, haber ve spor çekimleri için idealdir.

Güvenilir, hassas performans

Bir Canon lenste ilk defa kullanılan çift Nano USM motorlar sayesinde fotoğraf veya video çekimi için ideal olan hızlı ve sessiz sürekli odaklama olağanüstü yeni seviyelere çıkıyor.

Üstün L serisi optik kalite

Bu zum; 5 kademeli Görüntü Sabitleyici, 9 yapraklı diyafram açıklığı, küresel olmayan elemanlar, Süper UD elemanları ve SWC ile Super Spectra kaplamalar sayesinde lens performansında yeni bir dönem başlatıyor.

Gelişmiş L serisi yapısı

Bu L serisi lens, toza ve suya karşı koruma sağlamak amacıyla hava koşullarına karşı koruma özelliği ve florin kaplamasının yanı sıra sıcak hava koşullarında lensin ısınmaması için ısıya dayanıklı boyaya sahiptir.

Yaratıcı vizyonunuza hayat verin

EOS R Sistemi, EOS sisteminin sunduğu tüm avantajlara sahiptir ve kendi lens serisinin yanı sıra adaptörler aracılığıyla hem mevcut EF ve EF-S optik donanımları hem de Speedlite flaş ve aksesuar serisi ile tam uyumluluk sunar.

Teknik Özellikler

 • F 2,8

  Düşük ışık performansı ve sığ alan derinliği için

 • 5 stop'lu Görüntü Sabitleyici

  En düşük ışık seviyelerinde olağanüstü sabitleme

 • Küresel olmayan ve UD elemanlar

  Olağanüstü netlikte görüntüler için

 • Çift Nano USM motor

  Hassas, hızlı ve sessiz sürekli odaklama için

 • Kompakt ve hafif

  Mükemmel taşınabilirlik için küçük ve yerden tasarruf sağlayan tasarım

 • Lens Kontrol Halkası

  ISO, diyafram açıklığı ve enstantane üzerinde ek kontrol için

RF 70-200mm F2.8L IS USM lensin dik görüntüsü

Kutunun İçeriği

 • RF 70-200MM F2.8L IS USM

 • Lens Siperliği ET-83F (WIII)

 • Lens kılıfı 1424 büzülebilir yumuşak kılıf

 • Lens Kapağı E-77 II

 • Tripod Montaj Halkası E (WIII)

Bir Canon EOS R fotoğraf makinesi ve Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lens tutan eller.

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.

Profesyonellerin ellerinde...

Canon'un olağanüstü yenilik ve görüntü kalitesindeki ününü nasıl kazandığını keşfedin ve dünyanın dört bir yanındaki profesyonellerin keyfini çıkardığı fotoğraf makineleri ve lensler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM
Derecelendirmeler ve incelemeler

Telefoto Lensler

Telefoto lensle harekete müdahale etmenize gerek kalmadan spor, vahşi yaşam ve etkinlikler gibi çekimleri uzak mesafeden yapabilirsiniz. Canon telefoto lensleri keşfedin ve yaratıcılığınızla neler yapabileceğinizi görün.
Daha fazla bilgi edinin

İlgili ürünler