PIXMA Kalitesi ve Hızı

PIXMA serisi ürünlerimiz, en yüksek baskı kalitesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Canon mürekkep kartuşları ve kağıtları ile birlikte kullanılan benzersiz baskı teknolojileri, fotoğraf stüdyosu kalitesinde, olağanüstü sonuçlar verir.

quality-banner-310x180_v2.png

FINE teknolojisi

Üstün ayrıntılı fotoğraf deneyimi yaşayın

Tüm PIXMA yazıcıların temelindeki üstün ayrıntılarla hızlı fotoğraf baskısı sunan FINE, Canon'un benzersiz baskı kafası teknolojisidir. Yüksek mürekkep yerleşimi doğruluğu, fotolitografi işlemiyle üretilen sık şekilde konumlandırılmış çok sayıda mikroskobik mürekkep püskürtme ucu kullanılarak sağlanmaktadır.

Hibrid mürekkep sistemi

Net metinler ve canlı fotoğraf renkleri

Grafiklerde ve belgelerdeki net metinlerde üstün bir renk üretimi için çoğu PIXMA yazıcıda su bazlı renkli ve siyah pigmentli mürekkepler kullanılır. Su bazlı mürekkepler, canlı renkler içeren olağanüstü kaliteli fotoğraf baskıları için kullanılırken, siyah pigmentli mürekkepler küçük harfler ve keskin çizgiler içeren belgelerde net ve kolay okunur baskılar yaratır.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

Fotoğraf mürekkepleri

Evinizde basabileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü fotoğraflar

Anılarınızı bir ömür boyu koruyun. Orijinal Canon mürekkebi ve Canon fotoğraf kağıtları bir araya gelerek FINE baskı kafası teknolojisinin üstün baskı özelliğini en üst düzeye çıkarır ve bu sayede renk solmasına karşı uzun süre dayanan daha canlı ve güzel fotoğraflar elde edersiniz.

"ChromaLife100 mürekkepleri, geliştirilmiş renk üretimi ve daha canlı fotoğraflar için daha derin siyahlar sunar. Baskılar fotoğraf albümünde yaklaşık 200 yıl kadar dayanır. Cam arkasında sergilenirken 40 yıl (ışık haslığı) ve cam olmadan da 10 yıl (gaz haslığı) dayanır.