PIXMA Kalitesi ve Hızı

PIXMA-logo-and-emblem.pngPIXMA serisi ürünlerimiz, en yüksek baskı kalitesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Canon mürekkep kartuşları ve kağıtları ile birlikte kullanılan benzersiz baskı teknolojileri, fotoğraf stüdyosu kalitesinde, olağanüstü sonuçlar verir.

quality-banner-310x180_v2.png

FINE.png

FINE teknolojisi

Üstün ayrıntılı fotoğraf deneyimi yaşayın

Tüm PIXMA yazıcıların temelindeki üstün ayrıntılarla hızlı fotoğraf baskısı sunan FINE, Canon'un benzersiz baskı kafası teknolojisidir. Yüksek mürekkep yerleşimi doğruluğu, fotolitografi işlemiyle üretilen sık şekilde konumlandırılmış çok sayıda mikroskobik mürekkep püskürtme ucu kullanılarak sağlanmaktadır.

hybrid-ink-system.png

Hibrid mürekkep sistemi

Net metinler ve canlı fotoğraf renkleri

Grafiklerde ve belgelerdeki net metinlerde üstün bir renk üretimi için çoğu PIXMA yazıcıda su bazlı renkli ve siyah pigmentli mürekkepler kullanılır. Su bazlı mürekkepler, canlı renkler içeren olağanüstü kaliteli fotoğraf baskıları için kullanılırken, siyah pigmentli mürekkepler küçük harfler ve keskin çizgiler içeren belgelerde net ve kolay okunur baskılar yaratır.

hybrid-inks-banner-370x180.png
photo-inks-banner-370x180.png

6-inks.png

Fotoğraf mürekkepleri

Evinizde basabileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü fotoğraflar

Anılarınızı bir ömür boyu koruyun. Orijinal Canon mürekkebi ve Canon fotoğraf kağıtları bir araya gelerek FINE baskı kafası teknolojisinin üstün baskı özelliğini en üst düzeye çıkarır ve bu sayede renk solmasına karşı uzun süre dayanan daha canlı ve güzel fotoğraflar elde edersiniz.

CL100plus.png

"ChromaLife100 mürekkepleri, geliştirilmiş renk üretimi ve daha canlı fotoğraflar için daha derin siyahlar sunar. Baskılar fotoğraf albümünde yaklaşık 200 yıl kadar dayanır. Cam arkasında sergilenirken 40 yıl (ışık haslığı) ve cam olmadan da 10 yıl (gaz haslığı) dayanır.

CL100.png

ChromaLife100 mürekkepleri sayesinde fotoğraflarınız solmadan daha uzun süre dayanır. PP-201 kağıda yapılan baskılar fotoğraf albümünde 100 yıla kadar dayanır

LUCIA.png

Profesyonel LUCIA pigment mürekkepleri, doğru renk üretimi ve gelişmiş baskı dayanıklılığı sunar. Baskılar fotoğraf albümünde yaklaşık 200 yıl, cam arkasında sergilenirken 80 yıl (ışık haslığı) ve cam olmadan sergilenirken de 50 yıl (gaz haslığı) dayanabilir.

print-speed-banner2.png

ISO-ipm.png

Baskı Hızları

Gerçek baskı hızlarını öğrenin ve karşılaştırın

FINE teknolojisi sayesinde fotoğraflar ve belgeler hızla yazdırılır. Canon baskı ve fotokopi hızlarını ölçmek için kabul edilen en son Uluslararası Standartları (ISO) kullanır. Böylece, tüm Canon yazıcıları veya Hepsi Bir Arada cihazları kullanırken performanstan kesinlikle emin olabilirsiniz.

Fotoğraf kalıcılığı değerleri, hızlandırılmış testler kullanılarak hesaplanmıştır.

ChromaLife100 fotoğraf kalıcılığı değerleri, CL-541 / CL-441 mürekkepler ve PP-201 kağıt temel alınarak hesaplanmıştır

ChromaLife100+ fotoğraf kalıcılığı değerleri CLI-551 / CLI-451 mürekkepler ve PT-101 kağıt temel alınarak hesaplanmıştır

LUCIA fotoğraf kalıcılığı değerleri, PGI-72 mürekkepler ve SG-201 / LU-101 kağıtlar temel alınarak hesaplanmıştır

PIXMA iP100 mürekkepleri, ışık ve gaz haslığı olmadan ChromaLife100'ü destekler.