Canon'un Yaratıcı Çalışma Alanı Çözümleri

Ofis ortamında basılan ve her işte tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan ilgi çekici basılı pazarlama materyalleri ve olağanüstü iş iletişimleriyle işletmenizi öne çıkarmanıza yardımcı olacak donanım, yazılım ve hizmet kombinasyonunu seçin.
Bilgi İsteyin

Canon'un Yaratıcı Çalışma Alanı Çözümleri

Ofis ortamında basılan ve her işte tam kontrol sahibi olmanızı sağlayan ilgi çekici basılı pazarlama materyalleri ve olağanüstü iş iletişimleriyle işletmenizi öne çıkarmanıza yardımcı olacak donanım, yazılım ve hizmet kombinasyonunu seçin.
Canon Camera

İstek üzerine Yaratıcı Pazarlama Materyalleri

İlgi çekici, yaratıcı kampanyalar için baskı malzemelerini istek üzerine doğrudan ofisinizde oluşturun. Böylece baskı maliyetlerini ve üretim süresini azaltarak belgeleri istek üzerine özelleştirme esnekliği sağlayabilirsiniz.

Kurumsal İletişim

Çeşitli güvenli ve sürdürülebilir çözümlerle müşteri deneyimini iyileştirip maliyetleri düşürürken iş akışı otomasyonu ile üretkenliği artırın ve dijital dönüşümü gerçekleştirin. Sunumlardan sözleşmelere kadar şirket içi iş belgelerini kolayca üretin ve dağıtın.

Canon Camera

Yaratıcı Çalışma Alanı Çözümlerinin Avantajları

Canon'un kapsamlı Yaratıcı Çalışma Alanı Çözümleri size şu konularda yardımcı olabilir:

Müşteri bağlılığını artırın

Dikkat çeken ve müşteri etkileşimini artıran profesyonel kalitede pazarlama materyalleri oluşturarak müşterileri etkileyin ve müşteri sadakatine ilham verin.

Verimliliği artırın

Basit kişiselleştirme, son dakika düzenleme özellikleri ve tekrarlayan görevler için otomatikleştirilmiş süreçlerle kampanya üretim planınızı hafifletin ve baskı kuyruğunu kolaylıkla yönetin.

İş birliğini teşvik edin

Ekibiniz için uzmanlık bilgisi gerektirmeyen ve her yerden kolayca iş birliği yapabilmeniz için sorunsuz bulut bağlantısından faydalanan sezgisel çözümleri paylaşın. Dijital dönüşüm yolculuğunuzda sizi destekleyen çok çeşitli araçlarla yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayın.

a group of people working together

Sürdürülebilirliği geliştirin

Baskı ortamını optimize etmenizi sağlayan analitik yaklaşıma sahip enerji tasarruflu cihazlara güvenin. Gereksiz atığı önlemek için her işi ön izleyip düzenleyin ve dış ortak kullanma ihtiyacınızı ortadan kaldırarak çevre üzerindeki etkinizi azaltın.

Maliyet tasarrufunu artırın

Çıktı kalitesinden ödün vermeden işletme maliyetlerinden tasarruf etmek için tam kullanım görünürlüğü ile maliyet tasarrufunu artırın.

Güvenliği güçlendirin

360 derece güvenlik özellikleri ve hizmetleriyle verilerinizi güvende tutun ve uyumlu hale getirin.

Birlikte dizüstü bilgisayara bakan profesyonellerin bir fotoğrafı

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İşletmenizin Yaratıcı Çalışma Alanı Çözümlerinden nasıl yararlanabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin

Office professionals in the office enjoying benefits of Universal Output Queue

İlgili Ürünler

Üretkenliği, verimliliği ve güvenliği artırmanıza yardımcı olacak yenilikçi donanım ve yazılım çözümlerimizi keşfedin.

 • imagePRESS C270 Serisi

  Güvenli ve sürdürülebilir renkli çok işlevli A3 cihazla çok çeşitli kağıt formatlarında yüksek hızlı baskı ve tarama elde edin.

 • imageRUNNER ADVANCE DX 8900 Serisi

  Akıllı ve sürdürülebilir bir A3 siyah-beyaz çok işlevli cihazla iş ortamınızın güvenliğini artırın.

 • uniFLOW Online

  Kuruluşların belgelere kimlerin eriştiğini kontrol etmesine, kullanıcıların kimliklerini doğrulamasına ve baskı işlerini bulut ortamında ve gerçek dünyada güvende tutmasına yardımcı olan gelişmiş bir baskı ve tarama çözümü.

 • Fiery Çözümleri

  İş yerine yönelik uzman düzeyde baskı çözümleri ile Fiery, olağanüstü baskı kalitesi ve kullanım kolaylığı için kullanıcı dostu ürünler sunar. Bu, tüm kurumsal baskı ihtiyaçlarınız için sorunsuz entegrasyon sağlar ve yüksek kaliteli, tutarlı sonuçlar sunar.

 • PosterArtist

  Binlerce tasarımı parmaklarınızın ucuna getiren PosterArtist, kullanımı kolay ve yaratıcı bir web tabanlı uygulamadır. Göz alıcı baskı malzemeleri oluşturmanıza yardımcı olmak için binlerce tasarım şablonu ve stok görüntüsü içerir.

 • Therefore

  İçerik yönetimi ve verimli iş akışları sağlayan belge yönetimi yazılımı. Kuruluşunuz için belge ve bilgi toplamak üzere kendi sunucunuzda merkezi bir veri tabanı oluşturun.

 • ObjectifLune

  En önemli belgelerinizi oluşturup dağıtmanızı ve iş iletişimi süreçlerinizi otomatikleştirmenizi sağlayan yazılımla dijital dönüşüm yolculuğunuza başlamanız için uzman düzeyde baskı çözümleri.

 • Dijital Dönüşüm Hizmetlerini Keşfedin

  Çalıştığınız her yerden dijital dönüşüm yolculuğunuzu ileriye taşıyın.
  İlgili hizmetleri keşfedin
  An AI image representing digital transformation

  Daha fazlasını keşfedin

 • Hibrit çalışma alanında bilgi güvenliği yönetimi

  İş gücünüzün konumundan bağımsız olarak Canon ile verileri güvenli şekilde yönetmeye yönelik temel ipuçlarını edinin.

 • Canon ile hibrit bir çalışma alanında üretkenliği sürdürme ve hızlandırma

  Üretkenlik düzeylerini ileriye taşımak için işletmenizi gerekli araçlarla donatın.

 • Daha iyi iş operasyonlarına yönelik 5 ipucu

  Günlük iş akışlarınızın yeniden planlanmasından buluta geçişe kadar bu temel yapılacaklar listesi ile stratejinizi düzenleyin.

 • Daha fazla bilgi edinin ve uzmanlarımızla iletişime geçin