Inclusivity at Canon

Canon'da Kapsayıcılık

Açık pozisyonlarımızı arayın

Cesur. Saygılı. Birlikte.

İş gücümüzün hizmet verdiğimiz toplumun çeşitliliğini ve farklılıklarını yansıtması gerektiğini düşünüyoruz. Avrupa genelinde 15.000 ve dünya genelinde 182.000 çalışanla, toplumun her kesiminden insanla karşılaşabilirsiniz.

Canon ve Kyosei

Canon'un Kyosei felsefesi; ırk, din veya kültürden bağımsız olarak tüm insanlara ortak yarar için birlikte yaşama ve çalışma konusunda yardım etme tutkumuzu yansıtır. Canon'un düzenli "Sizin Düşünceleriniz" anketleri; eşitliğe, sürdürülebilirliğe ve geleceğe derinden önem veren gururlu, motive ve çeşitliliğe sahip bir iş gücümüzün olduğunu gösteriyor.

Canon and Kyosei

Kapsayıcı Bir Birey Vizyonunu Gerçekleştirmek

İnsan Kaynakları Kıdemli Başkan Yardımcısı Caroline Price, "Çeşitlilik ve Kapsayıcılık, felsefemizin temel taşlarıdır ve bunu aktif Çalışan Kaynak Grupları, özel günler takvimi ve özel Kapsayıcılık Elçileri aracılığıyla hayata geçirmeyi amaçlıyoruz" diyor. "Bu, müşterilerimizin ve işletmelerimizin çeşitliliğini yansıtmamıza yardımcı oluyor ve kapsayıcı bir iş yeri olmamızı sağlıyor," diye de ekliyor.

Realising an Inclusive People Vision

Taahhütlerimizin Kapsamını Genişletiyoruz…

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık, Çalışan Değer Teklifimizde (EVP) benimsenmiştir ve işe alımdan emekliliğe kadar çalışanlarımızın tüm çalışma aşamalarında gözetilir. Bu Çeşitlilik ve Kapsayıcılık taahhütleri sayesinde, herkesin kendisine saygı duyulduğunu ve değer verildiğini hissedebileceği daha kapsayıcı bir organizasyon yaratıyoruz.

Bu konudaki desteğimiz hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

EXPANDING OUR COMMITMENTS

…Ve Daha Fazla Sorumluluk Almaya Gayret Ediyoruz

İşe alım, yetenek geliştirme ve yönetim süreçlerimizde, stajyerlerden üst düzey liderlik pozisyonlarımıza kadar her rol için en iyi kişiyi atamaya, geliştirmeye ve ödüllendirmeye çalışıyoruz.

Team members with hands in circle_GettyImages-837737106

Canon hakkında daha fazla bilgi

Çeşitlilik, Eşitlik ve Kapsayıcılık, Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) misyonumuzun ve değerlerimizin de temel taşlarıdır. Bilimsel ve teknolojik yenilikler yaratma çalışmalarımızı destekleyecek büyüme, öğrenme ve gelişme fırsatları sağlamayı ve herkesin aktif rol oynayabileceği bir kolektifi hayata geçirmeye yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Search our latest jobs

Güncel iş fırsatlarımız, sonraki adımınız

Sizin için en uygun pozisyonu gelin ve görün


Pozisyonlarımızı görüntüleyin