GET READY FOR THE MOMENTS THAT MATTER

ÖNEMLİ ANLARA HAZIR OLUN

Bazı Anlar bir Canon'u Hak Eder
Hayat, büyük ve küçük özel anlarla doludur. Sizinki her ne ise ve nerede olursa olsun, anılarınızı istediğiniz zaman yeniden yaşayabilmek ve gelecek yıllarda arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilmek için onları tüm ihtişamıyla yakalamaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Fırsatı kaçırmayın...

SİZİN İÇİN EN ÖNEMLİ ANLARI YAKALAYIN


Hayatınızdaki özel anları yakalamak için her zaman ikinci bir şansınız olmaz. Düşük ışık, hızlı hareket eden konulara çabuk odaklanma ve uzaktaki konuları kolayca yakınlaştırma gibi, iyi bir fotoğraf makinesinin kameralı telefonunuza kıyasla çok daha iyi sonuçlar vereceği durumlar yaşamışsınızdır.

Önemli Anlar İçin

Telefonunuzdaki kamera günlük kullanım için kullanışlıdır. Peki ya kalitenin gerçekten önemli olduğu o özel anlar? İster tatil ister parti, hafta sonu kaçamağı, düğün, aile kurma veya çevrimiçi içerik oluşturma olsun, bazı anlar bir Canon'u hak eder.
Canon_DG_SMDAC_Family_Holiday_EE.jpg

Tatil zamanı

Bu anı çok uzun süredir sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Şimdi bavullarınızı hazırlayıp güneşe doğru yol alma zamanı!

 • MUHTEŞEM BİR PARTİ!

  Çocuklar hızlı büyür, her dönüm noktası değerlidir. Balonları şişirip mumları yakma zamanı...

 • NE PİŞİYOR?

  Mükemmel tabağı yaratırken dikkate alınması gereken birçok unsur vardır; özellikle de etkilemek istediğiniz takipçileriniz olduğunda!

 • DÜNYAYI GÖRÜN!

  İster her şeyi planlamış olun ister her güne yaşarken karar verin, hayatın harika anları sizi bekliyor...

 • OLAĞANÜSTÜ DIŞ MEKANLAR!

  Söz konusu ister büyüleyici manzaralar ister bir doğa parkuru ister kamp yaptığınız bir hafta sonu olsun, sırt çantanızı toplayıp yola çıkın...

 • DÜNYAYA HOŞ GELDİN!

  Dokuz ay göz açıp kapayana kadar geçebilir. Bebeğinizin gelişine hazırlanmak için yapmanız gereken çok şey varken zaman çok kısıtlıdır!

 • BÜYÜK GÜN!

  Hayatınızdaki iki önemli kişi ilişkilerinizi resmiyete dökmeye karar verdi. Onların bu özel gününü hayatta kaçırmazsınız! O en önemli eşyanızı unutmayın!

International Traveller

Size en uygun Canon fotoğraf makinesini bulun.

Hepimiz benzersiziz; bizim için en önemli özel anlar da öyle. Bu nedenle, size en uygun fotoğraf makinesini seçmeniz için hepsi en son teknolojiyle donatılmış DSLR, Aynasız ve Kompakt olmak üzere üç farklı fotoğraf makinesi türünü çeşitli şekil ve boyutlarda sunuyoruz.

Bazı Anlar bir Canon'u Hak Eder

Fotoğraf ve video çekmeyi seviyor musunuz? Hayatınızdaki önemli anları yakalamak ister misiniz? Akıllı telefonunuz bazen sizi hayal kırıklığına mı uğratıyor? O zaman bir Canon fotoğraf makinesi edinme zamanı gelmiş olabilir.
Canon Camera

Kullanım kolaylığı

Anında mükemmel sonuçlar elde edin. En başından itibaren elde edeceğiniz sonuçlar sizi büyüleyecek. Basın, çekin ve mükemmel sonuçlar elde edin!

Öğrenmesi kolay

Canon size fotoğraf makinenizden en iyi şekilde yararlanmanın sezgisel ve eğlenceli yolunu sunar. Seçtiğiniz hızda, istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz.

Canon Camera
Canon Camera

Anılarınızın baskısını alın.

Son derece net ve canlı renklere sahip etkileyici yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalayın. Fotoğraf albümleri için mükemmel.

Son teknoloji 4K video

4K ile çekimlerinizi %200'e varan oranda yakınlaştırma, kaydırma, kırpma ve full HD videolar oluşturmaya devam etme özgürlüğünün keyfini çıkarın.

Canon Camera
Canon Camera

Akıllı telefon bağlantısı

Akıllı telefonunuza bir Canon fotoğraf makinesi bağlamak basit ve kolaydır. Hepsi standart olarak Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısına sahiptir.

Her koşula uygun bir lens

DSLR ve Aynasız fotoğraf makinelerinin değiştirilebilir lenslerle birlikte sunulduğunu biliyor muydunuz? Her duruma uygun bir lens vardır!

Canon Camera
Canon Camera

Sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz.

Canon fotoğraf makineleriyle yedek pil ve bellek kartı kullanma seçeneğiniz vardır; böylece sizin için en önemli anları asla kaçırmazsınız.

Mükemmel uyum

Fotoğraf makinelerimiz elinize tam oturacak şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır. Bu, onları tutması kolay ve düşürmesi zor hale getirir!

Canon Camera

Anılarınızı kaydedin, anında paylaşın...

Canon fotoğraf makineleri akıllı telefonunuza kolayca ve hızlıca bağlanmalarını sağlayan akıllı dahili teknolojiye sahiptir. Özel fotoğraf ve video anlarınızı arkadaşlarınız ve aileniz ile anında paylaşmak çok kolay. Bir Canon fotoğraf makinesi, sosyal takipçilerinize yüksek kaliteli içeriği canlı yayınla ulaştırmak için mükemmel çözümü sunar!

#MOMENTSTHATMATTER (#ÖNEMLİANLAR)

Canon Camera

Android ile Bağlanın

Google Play Store'da "Canon Camera Connect" uygulamasını aratıp yükleyin ve Android akıllı telefonunuzu veya tabletinizi kolayca bir Canon fotoğraf makinesine bağlayın.

Apple ile Bağlanın

Apple akıllı telefonlar veya tabletlerde, cihazınızı kolayca bir Canon fotoğraf makinesine bağlamak için Apple App Store'da "Canon Camera Connect" uygulamasını aratıp yükleyin.

Canon Camera
Canon Camera

Bir profesyonel gibi nasıl çekim yapılır?

Gerçek bir fotoğraf makinesiyle elde ettiğiniz kalite ve yaratıcılık özgürlüğü hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Bir Canon fotoğraf makinesiyle, anında mükemmel sonuçlar elde edersiniz.

Sahne arkasına göz atın.
YAPIM AŞAMASI

"Bazı Anlar Bir Canon'u Hak Eder" kampanyasının yaratım sürecini görmek için özel "sahne arkası" videomuzu izleyin. Hafta boyu süren çekim, Haziran 2022'de Londra stüdyosunda gerçekleşti ve çekimde 10 ekip üyesi, 12 model ve fincanlarca kahve rol aldı!

SİZİN özel anınız hangisi?

Dünya büyük, bize deneyimlememiz için bir sürü macera sunuyor ve hepimiz kendi benzersiz yolculuğumuzdayız. Kim olursanız olun, dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın ya da ne yapmak isterseniz isteyin, özel anlarınız size özeldir.

İlk öğrenen siz olun.

E-posta adresinizi girin ve en son haberlerimiz ve özel tekliflerimiz ile bilgilerinizi güncel tutun. Bizi sosyal medyada da takip edebilirsiniz.
 1. * Tüm ayrıntılar ve teknik özellikler için lütfen ilgili ürün web sayfasını ziyaret edin.