Yeni Başlayanlar için EOS DSLR Fotoğraf Makineleri

Zahmetsiz bir şekilde EOS fotoğrafçılığındaki ilk adımlarınızı atın ve sayısız yaratıcılık fırsatlarıyla mükemmel fotoğraf kalitesinin keyfini sürün.
Canon Camera

Mükemmel Canon fotoğraf makinenizi bulmanıza yardımcı olalım

Fotoğraf makinesi bulma aracımız fotoğraf makinesi modellerimiz konusunda rehberlik sağlar ve sizin için ideal modeli bulmanıza yardımcı olur.

Yolculuğunuz buradan başlıyor

Giriş seviyesindeki kullanıcılara uygun DSLR fotoğraf makineleri serimiz ile EOS fotoğrafçılığının heyecan verici dünyasındaki ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Harika bir görüntü kalitesinin ve sayısız yaratıcılık olanağının keyfini çıkarmanız için ihtiyaçlarınıza uygun fotoğraf makinesini bulmanıza yardımcı olalım.
 • DSLR Fotoğraf Makineleri

  EOS 2000D

  Üstün 24,1 megapiksel fotoğrafların ve Full HD videoların tadına varın. Bu eğlenceli ve kullanımı kolay DSLR ile yaratıcılığınızı geliştirin.
 • DSLR Fotoğraf Makineleri

  EOS 4000D

  Yaratıcı DSLR kalitesindeki fotoğrafların ve Full HD filmlerin keyfini bu kolay ve sezgisel 18 Megapiksel EOS ile çıkarın.
 • DSLR Fotoğraf Makineleri

  EOS 250D

  Hareket edebilen ekranı1, Canon DIGIC 8 işlemcisi, 4K film ve Yaratıcı Asistan özellikleriyle dünyanın en hafif DSLR'si.

Öne çıkan ürünler

EOS 250D

Hareket edebilen ekranı*, Canon DIGIC 8 işlemcisi, 4K film ve Yaratıcı Asistan özellikleriyle dünyanın en hafif DSLR'si.

Canon Camera

Serideki diğer ürünler

Yaratıcı olmanın getirdiği güç

Bir dijital SLR, hızlı çekimleri çok daha yaratıcı bir şeylere dönüştürebilir. Dikkati nesnenize çekmek için sığ odak efektleriyle çalışın ve fotoğrafçılığınızın farklı olması için Yaratıcı filtre efektlerini birleştirin.

 • Yaratıcı filtreler

  Oyuncak Kamera, Minyatür ve daha fazla Yaratıcı filtre efektleriyle fotoğraflarınıza kişisel bir görünüm kazandırın.

 • Yaratıcı kontrol

  Temel ve Yaratıcı mod seçenekleri sayesinde düşük veya yüksek kontrolle büyüleyici görüntüler oluşturun.

 • Canon vlog kameraları

  İzleyicileriniz kimler? Her vlogger için ideal olan bir Canon ile hazırlayacağınız harika içerikler sayesinde takipçi sayınızı artırın.

Sahne Akıllı Otomatik

Mükemmel görünen fotoğraflar çekmek için nesnenize en uygun ayarları seçen Canon Otomatik Akıllı Sahne modu ile rahatlayın ve önemli olan yaratıcılığınızı konuşturun.

Canon Camera
Canon Camera

Hareket için hazır

Kolay çerçeveleme için hızlı ve hassas çekim, sezgisel dokunmatik ekran kontrolü ve optik bir vizör ile kendinizi ifade etmek üzere her an hazır olursunuz. Akıllı otomatik odaklanma sistemi ve seri çekim özelliğiyle hareket eden nesneleri kolayca takip edin ve çekin.

EOS Filmleri ve Video Anlık Görüntüsü

Kolayca sinematik filmler çekin. Dual Pixel CMOS AF ve Hybrid CMOS AF teknolojileri sayesinde güzel arka plan bulanıklaştırma özelliğiyle nesnenizi net bir şekilde çekin. 2, 4 veya 8 saniyelik klipler çekmek ve bu çekimleri yüksek kaliteli çekimlerle birleştirmek için Kısa Video Görüntüsü özelliğini kullanın.

Canon Camera

Destek ve ilham

EOS sistemi ile lensinizi ve görüntünüzü değiştirin; EOS yardımcı bilgileriyle ihtiyacınız olan tüm önerileri alın.

 1. Tüm özellikler her fotoğraf makinesinde bulunmamaktadır.

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.
 1. *250D (Siyah/Gümüş); hareket edebilen LCD monitöre sahip, dijital tek lens yansımalı, APS-C boyutunda sensörlü fotoğraf makineleri arasında dünyadaki en hafif modeldir. CIPA yönergeleri uyarınca pil ve hafıza kartı dahildir. 9 Nisan 2019 tarihi itibarıyla (Canon tarafından yapılan araştırmaya göre).