eos 700d sample

Yeni Başlayanlar için EOS DSLR Fotoğraf Makineleri

Zahmetsiz bir şekilde EOS fotoğrafçılığındaki ilk adımlarınızı atın ve sayısız yaratıcılık fırsatlarıyla mükemmel fotoğraf kalitesinin keyfini sürün.

Yolculuğunuz buradan başlıyor

Giriş seviyesindeki kullanıcılara uygun DSLR fotoğraf makineleri serimiz ile EOS fotoğrafçılığının heyecan verici dünyasındaki ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Harika bir görüntü kalitesinin ve sayısız yaratıcılık olanağının keyfini çıkarmanız için ihtiyaçlarınıza uygun fotoğraf makinesini bulmanıza yardımcı olalım.

Öne çıkan ürünler

Boy stares out of bus window, showing depth of field

EOS 2000D

Üstün 24,1 megapiksel fotoğrafların ve Full HD filmlerin tadına varın. Yaratıcılığınızı bu eğlenceli ve kullanımı kolay DSLR fotoğraf makinesi ile artırın.

Şimdi keşfedin

Boy stares out of bus window, showing depth of field

EOS 4000D

Yaratıcı DSLR kalitesindeki fotoğrafların ve Full HD filmlerin keyfini bu kolay ve sezgisel 18 megapiksel EOS fotoğraf makinesi ile çıkarın.

Şimdi keşfedin

Serideki diğer ürünler

Home & Photo Printers_PIXMA_MG7750 open


Hangi modeli seçeceğiniz konusunda kararsız mı kaldınız?

Fotoğraf makinesi seçicimizi kullanın ve size en uygun fotoğraf makinesini bulun.

Fotoğraf makinemi bul

Yaratıcı olmanın getirdiği güç

Bir dijital SLR, hızlı çekimleri çok daha yaratıcı bir şeylere dönüştürebilir. Dikkati nesnenize çekmek için sığ odak efektleriyle çalışın ve fotoğrafçılığınızın farklı olması için Yaratıcı filtre efektlerini birleştirin.

Sahne Akıllı Otomatik

Mükemmel görünen fotoğraflar çekmek için nesnenize en uygun ayarları seçen Canon Otomatik Akıllı Sahne modu ile rahatlayın ve önemli olan yaratıcılığınızı konuşturun.

Scene Intelligent Auto

Hareket için hazır

Kolay çerçeveleme için hızlı ve hassas çekim, sezgisel dokunmatik ekran kontrolü ve optik bir vizör ile kendinizi ifade etmek üzere her an hazır olursunuz. Akıllı otomatik odaklanma sistemi ve seri çekim özelliğiyle hareket eden nesneleri kolayca takip edin ve çekin.

Ready for action

EOS Filmleri ve Video Anlık Görüntüsü

Kolayca sinematik filmler çekin. Dual Pixel CMOS AF ve Hybrid CMOS AF teknolojileri sayesinde güzel arka plan bulanıklaştırma özelliğiyle nesnenizi net bir şekilde çekin. 2, 4 veya 8 saniyelik klipler çekmek ve bu çekimleri yüksek kaliteli çekimlerle birleştirmek için Kısa Video Görüntüsü özelliğini kullanın.

EOS Movies and Video Snapshot

Destek ve ilham

EOS sistemi ile lensinizi ve görüntünüzü değiştirin; EOS yardımcı bilgileriyle ihtiyacınız olan tüm önerileri alın.

Tüm özellikler her fotoğraf makinesinde bulunmamaktadır