DAHA FAZLA BAĞLANTI

Süper bağlantı özellikli fotoğraf makinesi

Akıllı telefon kullanışlılığı ile buluşan EOS kalitesi, sosyal medya için içerik çekmeyi, hareket halindeyken düzenleme yapmayı veya fotoğraf makinesini uzaktan kontrol etmeyi tercih eden herkes için mükemmel bir kombinasyon sunuyor. İster blog yazarı, ister sosyal medya fenomeni, ister arkadaşlarınızla ve ailenizle görüntü paylaşmayı seven biri olun, yaratıcılığınızı online ortamda hiç olmadığı kadar kolay paylaşın.
Canon EOS R10 - Avantaj - Daha Fazla Bağlantı

Görüntü paylaşmak artık çok kolay

Hızlı ve kullanışlı Canon Camera Connect uygulamamız, önemli yaratıcı işlerinize odaklanmanızı sağlar. Bağlantı kurulduktan sonra, akıllı cihazınız ve EOS R10'unuz arasında "her zaman açık" olan bir Bluetooth® Düşük Enerji bağlantısı oluşturulur. Böylece görüntülerin aktarılması gerektiğinde 2,4 GHz Wi-Fi® bağlantısı hızlı ve sorunsuz şekilde etkinleştirilebilir. Bu, çekim yaptığınız sırada otomatik olarak gerçekleştirilebilir1. Alternatif olarak daha sonra telefonunuzdan fotoğraf makinenizin bellek kartındaki içeriklere göz atabilir ve görüntüleri hareket halindeyken de seçebilirsiniz.

Görüntüler telefonunuza aktarıldıktan sonra bunları en sevdiğiniz uygulamaları kullanarak (iOS için Canon DPP Express gibi2) düzenleyebilir, sosyal medyaya yükleyebilir ve/veya bir mesajlaşma uygulaması yoluyla arkadaşlarınıza ve ailenize gönderebilirsiniz. Seyahat sırasında maceralarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle ya da takipçilerinizle internet üzerinden paylaşmak istiyorsanız harika bir seçenektir.

Sosyal medya platformları için çekim yapıyorsanız EOS R10'un öyküler, reels ve akıllı telefon ekranlarına uygun dik çekimler yapan dikey video desteğini deneyin.

Canon Bağlantısı - Camera Connect Uygulaması

Sizin içerikleriniz, sizin bulut ortamınız

image.canon ağ geçidimiz, bilgisayara gerek olmadan yerleşik Wi-Fi® veya bağlı akıllı telefonunuzu kullanarak fotoğrafları ve filmleri doğrudan fotoğraf makinesinden online bulut depolama alanına yüklemenize imkan tanır. İçeriklerinizi buradan uzun vadeli bir depolama alanına (varsayılan olarak 10 GB alanınız olacaktır) veya Adobe Creative Cloud ya da Google Drive3 gibi başka bir bulut depolama platformuna taşıyabilirsiniz. Dosyalarınız ev bilgisayarınıza veya Mac bilgisayarınıza da otomatik olarak indirilebilir. Böylece çalışma masanıza oturduğunuzda içerikleriniz düzenleme için hazır olur.

Sizin içerikleriniz, sizin bulut ortamınız

Canlı yayın için geri sayım başladı: 3, 2, 1…

Vlogger'lar ve içerik oluşturucular, EOS R10'u kullanarak profesyonel görünümlü videoları canlı olarak doğrudan YouTube'daki takipçilerine aktarabilir4. Mükemmel görüntü ve ses kalitesi, kitlenizi büyüterek kanalınızı bir üst seviyeye taşımanızı sağlar.

Canon EOS R10 - Vlog Çekimleri

Fotoğraf makinesini bir Wi-Fi® ağına bağlamanız yeterlidir5. Böylece bir bilgisayara ihtiyaç duymadan doğrudan YouTube kanalınıza yayın yapabilirsiniz. Fotoğraf makinesinin gövdesinden açılarak çıkan ve size bakacak şekilde döndürülebilen bir Değişken Açılı ekran, kendinizi çekmek için idealdir.

 1. Otomatik gönderme etkinleştirilmiş ise fotoğraf makinesi açıldığında otomatik görüntü aktarımı desteklenir. Otomatik yükleme her görüntü çekiminden sonra gerçekleşmez; fotoğraf makinesi kapatılıp açıldığında gerçekleşir.
 2. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone ve Lightning, Apple Inc. şirketinin ABD'de ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır. tvOS, Apple Inc. şirketinin ticari markasıdır.
 3. Google Drive, Google Photos, Google One ve YouTube, Google LLC şirketinin ticari markalarıdır
  Adobe, Creative Cloud Adobe'nin ABD'de ve başka ülkelerdeki tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır
 4. Fotoğraf makinesinin canlı yayın hizmeti yalnızca YouTube'da canlı yayını destekler. Canlı yayın hizmetini kullanabilmek için image.canon adresinden kaydolmanız gerekir. En son gereksinimler için YouTube'a göz atın. YouTube'daki canlı yayın akışı, bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir, durdurulabilir veya sonlandırılabilir. Canon, YouTube'daki canlı yayın dağıtımları da dahil olmak üzere üçüncü tarafların hizmetleri konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 5. Wi-Fi® kullanımı bazı ülke veya bölgelerde sınırlandırılmış olabilir.

İlgili makaleler

 • AVANTAJLAR

  Yeni bir tür otomatik odaklama deneyimi yaşayın

  Canon EOS R10'a kadrajın neresinde olurlarsa olsunlar insanları, hayvanları ve araçları keskin ve hassas bir odaklamayla tanımayı öğretmek için derin öğrenme teknolojili yapay zeka ve gerçek dünyadan binlerce görüntü kullandık.

 • AVANTAJLAR

  Anlık sahneleri yakalama

  Hayat hızlı akar. Bu yüzden tekrarlanmayacak o anları yakalamak için yüksek hızda bir fotoğraf makinesi gerekir

 • AVANTAJLAR

  Görün. Çekin.

  İster akıllı telefondan ister DSLR'den geçiş yapıyor olun, Canon EOS R10 ile hızlı şekilde çalışmaya başlayabilir ve daha önce mümkün olmayan yaratıcı çekimler yapabilirsiniz.

 • AVANTAJLAR

  Kendi hikayenizi kendi tarzınızla anlatın

  Mükemmel fotoğraflar çekmek için kullandığınız fotoğraf makinesiyle olağanüstü videolar çekin. Yüksek kapasiteli içerikler oluşturan EOS R10, hikayenizi hareketli veya hareketsiz görüntülerle anlatmanızı sağlar.

 • BÜLTEN

  İlham alın, hemen kaydolun

  Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.