HIZ

Hızlı ve sessiz çekim yapın: 20 fps1 hızda sessiz çekim.

Anlık ve yalnızca bir kez yaşanabilecek bir sahne yakalayın

Anlık ve yalnızca bir kez yaşanabilecek bir sahneyi yakalayın ve ömür boyu yaşatabileceğiniz büyüleyici bir görüntüye dönüştürün. EOS R6'yı kullanarak deklanşör gürültüsü olmadan saniyede 20 kare1 veya mekanik deklanşör ile 12 fps hızda kesintisiz çekim yapabilir, eşzamanlı AE ve AF takibi ile 240 adede kadar RAW dosyası veya 1000'in üzerinde JPEG ile seri çekim kaydı yapabilirsiniz.

EOS R6, hız, otomatik odaklama, hızlı akıntılar üzerinde Kano, dalga üzerinde

Konunuzun hızının yaratıcılığınıza engel olmaması için hızlı işleme gücüne ve saniyede 20 kare yakalayabilen sessiz elektronik deklanşöre sahip olması sayesinde dalgaların üzerinde bile mükemmel kompozisyonlar yaratın.

© Samo Vidic / Canon Elçisi

EOS R6, hassas Otomatik Odaklama özelliğiyle Nehirdeki hızlı akıntılardan geçen kanocuyu takip ediyor,

Samo Vidic, Canon Elçisi, 20 fps çekim hızı ve takip AF sayesinde kanocunun en güzel anlarını yakalıyor.

© Samo Vidic / Canon Elçisi

EOS R6, 20 FPS, bir bale dansçısının havadaki mükemmel anı

Saniyede 20 kare hızında çekilen mükemmel an.

© Javier Cortes / Canon Elçisi

"20 fps'ye kadar hızlarla çalışabilmek, o önemli anı yakalamayı kolaylaştırdı."

İster sıçrayan bir dansçıyı ister avına atılan yırtıcı bir kuşu çekin, bu inanılmaz kare hızları sayesinde çekeceğiniz fotoğraflar için daha fazla seçeneğe sahip olun ve mükemmel anı yakalamak için daha fazla şans yakalayın. Ayrıca ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz 12 fps'lik1 mekanik deklanşör de mevcut.

EOS R6 otomatik odaklama iş üstünde

Tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yerde olan kontroller

EOS R6 sadece iç mekanda değil, dış mekanlarda da hızlı ve hassas çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Kontroller tam olarak olmalarını beklediğiniz yerdedir ve AF kumanda kolu ile arka kontrol kadranları gibi ergonomik özellikler, gözlerinizi konunuzun üzerinde tutarken ayarlarınızı sezgisel olarak yapmanızı sağlar.

Titreme Önleme teknolojisi


Fotoğraf makinesi, başarılı Titreme Önleyici teknolojimizi de sunar. Bu teknoloji, her bir çekimi en yüksek parlaklık seviyesiyle senkronize ederek titreyen yapay ışık altında değişen pozlamaları ortadan kaldırır.

EOS R6 otomatik odaklama takibi ve hareketli konuyu tanıma, dokunmatik LCD ekran

En önemli şeylere odaklanın

EOS R6, gelişmiş Dual Pixel CMOS AF II otomatik odaklama özelliğiyle hareketli konuları hiçbir aynasız fotoğraf makinesinin başaramayacağı şekilde algılar ve takip eder.

Wanda Martin'in kit çantası

Profesyonellerin fotoğraf çekmek için kullandığı başlıca kit

Fotoğrafçı, Wanda Martin, Canon elçisi, EOS R6, Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Kameralar

EOS R6

Dilediğiniz konuyla ve dilediğiniz teknikle çekimler yapın. EOS R6, yaratıcılığınızı hiç olmadığı kadar iyi kullanmanızı sağlar.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Lensler

İlgili Makaleler

Canon EOS R6'nın bu kadar çok alanda nasıl üstün olduğunu keşfetmek için bu makaleleri inceleyin.

 • VİDEO HİBRİT

  Fotoğraf ve Video için Tek Fotoğraf Makinesi

  EOS R6 , mükemmel kalitede fotoğrafların yanı sıra olağanüstü videolar da üretiyor.

 • GÖRÜNTÜ KALİTESİ VE GÖRÜNTÜ SABİTLEME

  Mükemmel olmayan koşullarda mükemmel görüntü kalitesi

  EOS R6'nın kalbinde, alanında lider olan EOS-1D X Mark III fotoğraf makinemizde de yer alan teknolojileri bulacaksınız.

 • OTOMATİK ODAKLAMA

  En önemli şeylere odaklanın

  EOS R6, gelişmiş Dual Pixel CMOS AF II otomatik odaklama özelliğiyle hareketli konuları hiçbir aynasız fotoğraf makinesinin başaramayacağı şekilde algılar ve takip eder.

 • KULLANIM VE BAĞLANTI

  Canon Tarafından Sizin İçin Tasarlandı

  EOS R6'nın tasarımı, ilk andan itibaren aşina olduğunuz güven hissini verir.

  1. Çekim hızı pil türüne, battery grip veya Wi-Fi kullanımına ve çalışma sıcaklığına bağlı olarak değişebilir. Daha fazla bilgi için teknik özelliklere göz atın.

   AF/AE takibi ile yaklaşık 20 fps'ye kadar 
   Diyafram açıklığı tam genişlikteyken bazı RF/EF lensler için geçerlidir. Uyumlu lenslerin listesi için Canon'un resmi web sitesine göz atın. Seri çekim hızı; enstantane hızı, diyafram açıklığı ayarı, sürekli çekim sırasındaki diyafram açıklığı koşulu, konu koşulları, parlaklık (özellikle loş ortamlarda) ve lens türüne göre değişiklik gösterir.
   AF/AE takibi ile yaklaşık 12 fps'ye kadar*
   RF lensler ve bazı EF lensler kullanırken. Uyumlu lenslerin listesi için Canon'un resmi web sitesine göz atın. Seri çekim hızı; pil türüne, kalan pil şarjına, pil sayısına, kullanılan lense, sıcaklığa, dahili Wi-Fi ayarına (Açık/Kapalı) ve battery grip, DC bağdaştırıcı veya USB güç adaptörü kullanıp kullanmadığınıza bağlı olarak 3 aşamaya kadar değişiklik gösterir. Yukarıdaki faktörlere ek olarak maksimum seri çekim hızı; enstantane hızı, diyafram açıklığı, flaş kullanımı, titreşim azaltma işlemi, konu koşulları veya parlaklık (özellikle karanlık bir yerde) nedeniyle azalabilir.