PIXMA printer on a table surrounded by festive season ideas

YILBAŞI RUHUYLA DOLU KIŞA ÖZEL SÜSLEMELER

Evde hazırlayabileceğiniz eğlenceli yılbaşı hediyelerine ve süslemelerine yönelik fikirler

Evinizin rahatlığı içinde kendi harika hediyelerinizi, süslemelerinizi, kartlarınızı ve daha fazlasını hazırlayarak hediyeler verme döneminin büyüsünü yakalayın. Zarif kutlama kartları, kişiye özel bez çantalar ve şık süslemeler bir Canon yazıcı, basılabilir şablonlar ve yaratıcı kağıtlar ile hazırlayabileceğiniz tasarımlardan yalnızca birkaçı. Bu yılbaşında kendinize ve diğerlerine ilham kaynağı olacak fikirlere göz atın.

A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.
Bu kış evde kendi başınıza neler hazırlayabileceğinizi hayal edin

Kutlama kartlarınızın baskısını kendiniz alın

Baskısını kendiniz alarak kartlarınıza kişisel dokunuşunuzu da katın. İhtiyacınız olanlar sadece Çift taraflı mat kağıdımız ve Canon'un ilham veren Creative Park web sitesindeki veya uygulamasındaki* favori tasarımınız.

Steps to print cards

Kişiye özel hediyeler: Tişörtler, bez çantalar, yastıklar ve daha fazlası

Üzerine adlarını yazabileceğiniz özenle hazırlanmış bir hediye ile sevdiklerinizin yüzünü güldürün. Desensiz bir tişört, yastık veya çanta gibi kumaştan yapılan bir hediye mi hazırlamak istiyorsunuz? Tek ihtiyacınız olan uyumlu** bir Canon PIXMA yazıcı, açık veya koyu renkli kumaşa yönelik ütülü aktarım medyası ve size yardımcı olacak bu "nasıl yapılır?" kılavuzu.

Steps to print on T-shirt

Bu kış, evinizi harikalar diyarına dönüştürün

Evinizi ve kendinizi neşeli yılbaşı süslemesi ve aksesuar fikirleriyle canlandırın ve güzelleştirin. Favori çekimlerinizi sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz hediyelere veya havalı süslemelere dönüştürmek için Yeniden yapıştırılabilir fotoğraf kağıdı kullanın ve Canon Tırnak Çıkartması Oluşturucu uygulamasıyla kar tanesi tasarımları elde edebileceğiniz Basılabilir tırnak çıkarmaları*** ile eğlenin. Sevdiklerinizle birlikte daha zor tasarımlar hazırlamak istiyorsanız bu şık barış sembolüne, bu 2B kapı çelengine ve yeni yıla özel bu süresiz takvimlere göz atın. Ev yapımı yılbaşı ağacı süslemeleri pek çok ailenin geleneğidir. Bu şık ve yapımı kolay yıldız süslemelerini kendiniz hazırlamaya ne dersiniz?

Steps to print Christmas ornament

Bu yılbaşında yapabilecekleriniz ile kendiniz dahil herkesi şaşırtın.


* Creative Park uygulaması ile uyumlu yazıcılar.

**Açık Renkli Kumaş Üzerine Ütülü Aktarımlar LF-101 uyumluluğu: PRO-100/PRO-100S, TS serisi (TS31xx serisi/TS20x serisi hariç), TR serisi (TR45xx serisi hariç), MG77xx serisi/MG75xx serisi/MG68xx serisi/MG67xx serisi/MG57xx serisi/MG56xx serisi/MG36xx serisi, iX68xx serisi Koyu Renkli Kumaş Üzerine Ütülü Aktarımlar DF-101 uyumluluğu: PRO-100/PRO-100S, TS serisi (TS31xx serisi/TS20x serisi hariç), TR serisi (TR45xx serisi hariç), G serisi (GM40xx serisi/GM20xx serisi hariç), MG77xx serisi/MG75xx serisi/MG67xx serisi, iP87xx serisi/iX68xx serisi

*** Tırnak Çıkartması Baskısı ile uyumlu yazıcılar.

İlgili Makaleler
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

YAZICI SANATLARI

Bu sezonu yaratıcılığınızla süsleyin: yılbaşında yazıcınızı kullanarak kendi başınıza oluşturabileceğiniz altı şey

Bu tatil sezonunda yaratıcılığınızı konuşturup kendi yılbaşı hediyelerinizi, süslemelerinizi ve oyunlarınızı oluşturun. Tüm şablonları ücretsiz indirip basabilirsiniz.

A home-printed Christmas card alongside crafted decorations and Canon Double-sided Matte Paper arranged on a cloth with a Christmas tree motif.

BASKI VE EL İŞİ

Yılbaşı kartı baskısı alma

Yılbaşı temalı bir fotoğraf çekimi tasarlayın ve özel yılbaşı kartları basın.

A selection of colourful home-printed cards and other items on a wall.

BASKI

Bir yazıcıya gerçekten ihtiyaç duyan beş tip insan: Siz de onlardan biri misiniz?

Yaratıcı biri, işletme sahibi veya bu listedeki diğer kişilerden herhangi biri. Doğru yazıcıya sahip değilseniz çok şey kaybediyorsunuz. İşte nedeni.

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

Tüm İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön