YARATICI BASKILAR

Baskı alarak eğlenin: Kompakt bir fotoğraf yazıcısına ihtiyacınız olmasının beş nedeni

İster genç olun ister ruhunuz genç olsun, anlık baskılarınızı göstermenin ve paylaşmanın birçok yaratıcı yolu vardır.
Ahşap bir raf üzerinde çeşitli renklerde kompakt Canon fotoğraf yazıcılarından oluşan bir koleksiyon.

Bugünlerde yediden yetmişe herkes fotoğraf çekmeye bayılıyor. Çoğumuzun akıllı telefonlarında hiç bakmadığı binlerce fotoğrafı var ve değerli anılar genellikle büyük fotoğraf kitaplıklarında kayboluyor.

Kompakt bir fotoğraf yazıcısı ile ömür boyu dayanabilecek anlık baskılar oluşturabilirsiniz*. Dahası, istediğiniz zaman baskı alabilir ve nerede olursanız olun özel anlarınıza hayat verebilirsiniz.

En sevdiğiniz fotoğrafları bastıktan sonra, sevdikleriniz için kişiselleştirilmiş hediye fotoğraflar hazırlamaktan ev dekorasyonu fikirleriyle ve hatta değerli seyahat anılarıyla dolu albümler oluşturmaya kadar birçok şey yapabilirsiniz.

Kompakt Canon fotoğraf yazıcınızla yaratıcılığınızı konuşturmanın beş yolunu burada bulabilirsiniz.

1. Özel hediyeler ve kartlar

Gülümseyen bir çocuğun çerçevelenmiş fotoğrafının yanında beyaz bir yüzey üzerinde duran bir Canon kompakt yazıcı.

Canon SELPHY CP1500, yaşamın önemli anlarını kaydetmek ve paylaşmak için idealdir. Standart çerçevelere mükemmel şekilde uyan, kartpostal boyutunda, laboratuvar kalitesinde fotoğraflar (KP-36IP, 100x148 mm) basarak ailenize ve arkadaşlarınıza göndermek üzere unutulmaz anlardan kişiselleştirilmiş hediyeler oluşturmanıza olanak verebilir.

Gülümseyen bir çiftin bir fotoğrafıyla birlikte köşede bir QR kodunu ve SELPHY Photo Layout uygulamasındaki düzenleme seçeneklerini gösteren bir tableti tutan eller.

Canon SELPHY Photo Layout uygulamasında fotoğraflarınıza damga veya filtre ekleyebilir, hatta bir etkinliğin konumuna bağlantı veren davetiyeler eklemek üzere QR kodu oluşturabilirsiniz.

Fotoğraflar paylaşmak ve keyfini çıkarmak içindir. Kullanımı kolay Canon SELPHY CP1500, en sevdiğiniz fotoğrafları hediye, kartpostal ve çıkartmalara dönüştürmek için idealdir.

Üç renk seçeneği bulunan SELPHY CP1500, şık ve modern bir tasarıma ve basit QR bağlantılı 8,9 cm renkli LCD ekrana sahiptir. Wi-Fi üzerinden akıllı telefonlar ve diğer Apple ve Android cihazlarla sorunsuz çalışmanın yanı sıra, hafıza kartlarında saklanan fotoğrafların baskısını almak için SDXC yuvasına ve fotoğraf makineleri ile flash sürücülere kolay bağlantı için USB-C bağlantı noktasına sahiptir.

SELPHY CP1500, arkasında adres satırları bulunan gönderime hazır kartpostallar basabildiğinden sevdiklerinize çerçeveyle veya buzdolabına üzerine asabilecekleri fotoğraflar göndermek için idealdir.

Mini ve kredi kartı boyutunda etiket seçenekleri, tebrik kartlarına ve doğum günü davetiyelerine farklılık katmanızı sağlar. Çocuğunuzun kendisine verilen bir hediye ile oynadığı anın bir fotoğrafını çekebilir, çıkartma olarak basabilir ve bir teşekkür kartına yapıştırabilirsiniz. Bu hoş bir kişisel dokunuştur ve alıcıya hediyesine ne kadar değer verildiğini gösterir.

2. Organize olmanın yaratıcı yolları

Bir Canon kompakt yazıcıdan mini çıkartmalar içeren bir sayfa basan genç bir kız. Yazıcının yanında, kırtasiye malzemeleriyle dolu bir kalem kutusu görülüyor.

Canon SELPHY CP1500 yazıcıyı okul kitapları ve klasörleri için kişiselleştirilmiş etiketler basmak üzere kullanın.

Bir çift elin yeşil bir su şişesine, üstünde koşan genç bir kızın bulunduğu bir çıkartmayı dikkatlice bir şekilde yapıştırdığı görülüyor.

Kare (KC-18IS, 54x54 mm), kredi kartı boyutunda (KC-18IF, 54x86 mm) veya mini (KC-18IL, 22x17,3 mm) çıkartma kağıdına baskı alarak anlık baskılarınızı beslenme kutularına veya su şişelerine yapıştırabilirsiniz.

Çoğumuz daha planlı olmak isterdik fakat bunu nasıl yapabileceğimizden emin değiliz. Meşgul ebeveynlerin sadece kendi yoğun programlarını değil çocuklarınınkini de takip etmeleri gerekir. Canon SELPHY CP1500, ailelerin kontrolü ele almalarına yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır.

Bu sade ve şık kompakt yazıcı, kartpostalların yanı sıra çeşitli boyutlarda çıkartmaları da sadece 41 saniyede basar. Kısa süre içinde, okul kitapları ve kırtasiye gereçlerinin yanı sıra mutfaktaki saklama kaplarınız ve aile etkinlik planlayıcınız için etiketleriniz olacak.

Hatta vesikalık fotoğraf basabilir, kişiselleştirilmiş kitap ayraçları tasarlayabilir ve Canon SELPHY Photo Layout uygulaması üzerinden QR kodu baskısı yoluyla bağlantılar paylaşabilirsiniz.

3. Albüm oluşturmanın basit yolu

Etrafında fotoğraflar, bant ve seyahat sırasında toplanan küçük hatıralar bulunan açık bir seyahat günlüğüne fotoğraf yapıştıran eller.

Canon SELPHY Square QX10, sadece 43 saniyede yüksek kaliteli soyulabilir, kendinden yapışkanlı baskılar üretir. Bu, seyahat günlüğü tutmak için ideal bir özelliktir.

Bir Canon kompakt yazıcının yanında, içinde kedi fotoğrafları görülen açık bir albüm.

Betimlemeler, çizimler ve diğer hatıralarla albümünüze hayat verin.

Özel bir etkinliği, bir tatili veya ilk evcil hayvanınızın oyunlarını konu alan bir albüm yapabilirsiniz. Sonuç son derece tatmin edici olabilir ve her yaştan insanın keyif alabileceği bir aktivitedir.

Cep boyutunda ve her zaman kullanıma hazır Canon SELPHY Square QX10, kendi el yazınızla yazacağınız notlar için bir kenarlığa da sahip olan 68x68 mm kare fotoğraf baskıları üretir. Dört şık renk seçeneğine sahiptir ve çıkartma kağıdıyla (XS-20L) birlikte gelen, yuva içinde, etrafı kirletmeyen bir kartuş kullanır.

Canon SELPHY Photo Layout uygulamasına bağlandığınızda filtreler, kenarlıklar, kaplamalar ve daha fazlasını ekleme seçenekleriyle fotoğraflarınızı oluştururken daha da yaratıcı olabilirsiniz.

4. Alanınızı düzenleyin.

İçinden iki yuvarlak fotoğraf çıkartması çıkan bir Canon Zoemini 2 kompakt fotoğraf yazıcısını tutan bir el.

Cep boyutundaki Canon Zoemini 2 ile yaşam alanınıza kendinizden bir şeyler katın. Canon'un ZINK TM 1,3 inç boyutundaki Önceden Kesilmiş Yuvarlak Çıkartma Kağıdı, en sevdiğiniz selfie'leri aynalar ve panolar için yuvarlak çıkartmalara dönüştürmenizi sağlar.

Mini baskıları bir panoya tutturan eller.

Bir öğrenci yurdunda kalıyorsanız mini baskılar genellikle sıkıcı olan odaya karakter katmanın temiz ve uygun maliyetli bir yoludur.

İster ebeveynleriyle birlikte yaşayan bir genç ister bir üniversite öğrencisi veya ilk evine taşınmanın gururunu yaşayan bir yetişkin olun, alanınıza kendinizden bir şeyler katmak her zaman eğlencelidir.

Canon Zoemini 2 taşınabilir yazıcı, cebe sığacak kadar küçüktür ve dahili şarj edilebilir pille çalışır. ZINK (Zero INK) teknolojisi sayesinde, etrafı kirletmez ve israfı önler. Yani tek ihtiyacınız olan, 20 veya 50 yapraklık paketler halinde kullanıma sunulan kağıttır.

En sevdiğiniz fotoğrafların baskısını alıp yatak odanızın veya oturma odanızın duvarlarına iple asabilirsiniz. Etrafınızda sizi gülümsetecek şeyler görmeye ihtiyacınız olduğunda ailenizin ve arkadaşlarınızın fotoğraflarının yerine hiçbir şey geçemez.

Canon'un uzman ZINK fotoğraf kağıdının arkasında soyulabilir (ve geri dönüştürülebilir) bir film bulunur; böylece baskılarınızı bir günlüğe, albüme veya panoya yapıştırabilirsiniz. Bu, okul kitaplarını veya cep telefonu kılıfınızı özelleştirmenin de eğlenceli bir yoludur.

5. Paylaşım için anında baskı

Bir Canon mini yazıcılı fotoğraf makinesi ile selfie çeken iki kişinin arkadan çekilmiş fotoğrafı.

Canon Zoemini S2, Canon Zoemini 2 ile aynı Bluetooth bağlantısına sahiptir ve fotoğrafları doğrudan akıllı telefonunuzdan basmanızı sağlar. Bu da anında paylaşım için kullanışlı bir özelliktir.

Canon Mini PRINT uygulamasında bir fotoğrafa çıkartma eklerken bir telefonu tutan eller.

Canon Mini Print uygulamasındaki eğlenceli çerçeve ve çıkartmaları kullanarak fotoğraflarınıza kendi damganızı ekleyebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla dışarıda, bir hafta sonu tatilinde veya bir parti ya da festivaldeyseniz Canon Zoemini S2 mükemmel bir yardımcıdır. Kompakt ve hafif olmasının yanı sıra Canon Zoemini 2 ile aynı, pille çalışan ZINK teknolojisine ve 3x2 inç kağıt boyutuna sahip olan yazıcı, bir dakikadan kısa sürede basabileceğiniz mükemmel selfie'ler için bir ayna ve halka ışığa sahip dahili bir dijital fotoğraf makinesi içerir.

Bu, fiziksel fotoğraflarınızı tanıştığınız veya çok sık görmediğiniz kişilerle (belki bir festivalde tanışılan yeni bir arkadaş veya turda tanıştığınız yardımsever tur rehberi) paylaşabileceğiniz ve onlara evlerine hatıra olarak götürebilecekleri bir şey verebileceğiniz anlamına gelir.

Dahası, Canon Mini Print uygulaması fotoğraflarınızı filtreler, özel efektler, çizimler ve metinlerle özelleştirmenizi sağlar. Uygulamayı Facebook, Instagram, Google Photos, DropboxTM ve iCloud'dan fotoğraf basmak için de kullanabilir, App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sonuç olarak, Canon'un kompakt yazıcıları son derece çok yönlüdür ve yaşamınızın hangi aşamasında olursanız olun her türlü projeyi hayata geçirmenizi sağlar. Fotoğraflarınızı kullanmanın yaratıcı yollarını keşfettikçe baskı almak çok eğlenceli olabilir.

*Bir albümde saklandığında. 23°C/73,4°F sıcaklık ve %50 nem varsayılarak hızlandırılmış teste dayalıdır.

Dropbox, Dropbox, Inc. şirketinin ticari markasıdır.

Yazan: Matthew Richards

İlgili Ürünler

 • Ev Yazıcıları

  SELPHY CP1500

  Bu kullanımı kolay kompakt fotoğraf yazıcısıyla saniyeler içinde zengin renkli ve son derece dayanıklı baskılar elde edin.
 • Ev Yazıcıları

  SELPHY CP1300

  Uyumlu akıllı cihazlardan ve fotoğraf makinelerinden muhteşem kablosuz baskılar ve vesikalık fotoğraflar alabileceğiniz şık ve taşınabilir yazıcı.
 • Ev Yazıcıları

  SELPHY SQUARE QX10

  Özel anılarınızı, her yerde kablosuz olarak özenle hazırlayabileceğiniz harika baskılar halinde saklayın.
 • Ev Yazıcıları

  Canon Zoemini 2

  Cep boyutunda, pille çalışan Zoemini 2 yazıcı ile akıllı telefonunuzdan dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde anında baskı alın.
 • Şipşak ve Yazıcı Özellikli Cep Boyu Fotoğraf Makineleri

  Canon Zoemini S2

  Ayna, halka ışığı, uzaktan deklanşör ve canlı kontrol özelliklerine sahip cep boyutundaki fotoğraf makinesi ve yazıcıyla selfie'lerinizi ileri seviyeye taşıyın.
 • İlgili makaleler