Üçlü RF lens grubu

Hızlı diyafram açıklığı, yüksek performans ve görüntü sabitleme özellikleri sunan üçlü RF L serisi lens grubu

Tüm profesyonel işler için ideal

Ultra geniş açılı, standart ve telefoto zum serisinden oluşan bu üç RF lens; manzara, portre ve spor çekimlerinden iç mekan, moda ve şehir manzarası çekimlerine kadar neredeyse her durumda çekim yapmak için uygundur.
 • RF LENSLER

  Canon RF 15-35MM F2.8L IS USM

  L serisinin optik kalitesi ve 5 kademeli görüntü sabitleme özelliği sayesinde dar alanlarda bile dinamik açılar için ultra geniş açılı ve son derece net

 • RF LENSLER

  Canon RF 24-70MM F2.8L IS USM

  Hızlı diyafram açıklığına, 5 kademeli görüntü sabitleme özelliğine ve sessiz Nano USM AF motora sahip 24-70 mm zum ile tam kare aynasız fotoğraf çekimlerinize profesyonellik katın.

 • RF LENSLER

  Canon RF 70-200mm F2.8L IS USM

  Düğün, spor veya vahşi yaşam fotoğrafları çeken her profesyonel fotoğrafçının sahip olması gereken süper kompakt, yüksek hızlı bir telefoto lens.

Üçlü RF lens grubu göreve hazır

Profesyonel fotoğrafçı Matthew Joseph'in, üçlü RF lens grubunu kullanarak meşhur, zengin sinematik tarzını bölgesel kürek takımı çekimlerinde nasıl yansıttığını öğrenin. Bir fotoğrafçının günlük hayatı, lensler ve kürekçiler hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyin.

IŞIĞA HER AÇIDAN HÜKMEDİN

Canon F2.8 RF üçlü lens grubu. Görüntünün titrememesini sağlayan 5 kademeli görüntü sabitleme özelliği ve daha da geniş odak aralığına sahip net Nano USM odaklama sayesinde her türlü hikayeyi mükemmel hale getirin.


RF 15-35mm F2.8L IS USM ile her ayrıntıda yeni bir dünya keşfedin. Hikayenizi yeni açılar ve görünümlerle anlatın. 5 kademeli görüntü sabitlemeyle birlikte, bu profesyonel ultra geniş zum, elde çekim yaparken bile hem fotoğrafların hem de videoların ayrıntılarını mükemmel netlikte yakalar.


Yeni profesyonel standart artık RF 24-70mm F2.8L IS USM. Görüntü sabitleme özelliği, kusursuz video odaklaması için Nano USM ve çok net sonuçlar için son teknoloji ürünü kaplamalara sahip olağanüstü optik bileşenler sayesinde profesyonel yakınlaştırmada daha da fazla çok yönlülük sunar.


Profesyonel üçlü lens grubu RF 70-200mm F2.8L IS USM ile tamamlanıyor. Performanstan ödün vermeyen, dünyanın en küçük profesyonel 70-200 mm f/2,8 zumu yer ve görev fark etmeksizin her zaman yanınızda.


Geleneksel DSLR'lara kıyasla, RF yuvasının iletişim hızı daha yüksektir. Böylece fotoğraf makinesine doğrudan daha fazla bilgi aktararak en net portre çekimleri için gerçek zamanlı lens optimizasyonu, ultra hızlı odaklama ve video çekimleri için büyük bir avantaj olan Nano USM motorlar sayesinde sessiz çalışma imkanı sunar.

Hızlı F2,8 maksimum diyafram açıklığı

Hızlı F2,8 maksimum diyafram açıklığı sayesinde düşük ışıkta harika ayrıntılar yakalayın veya alan derinliğini yaratıcı bir şekilde kullanın. Olağanüstü optik mühendislik ve gelişmiş lens kaplamaları, tüm diyafram açıklıklarında üstün görüntü kalitesi ve netlik sunar.

Canon Camera

5 stop'lu Görüntü Sabitleyici

Gelişmiş Görüntü Sabitleyici ve yüksek hızlı RF iletişimi sayesinde bu lenslerin performansı, EF serisindeki en iyi teknolojiyi bile geride bırakır. Düşük ışık koşullarında veya fotoğraf makinesini sabit tutmanın zor olduğu durumlarda çekim yaparken 5 kademeli sabitleme sunar.

Canon Camera

Nano USM odaklama motoru

RF 15-35MM F2.8L IS USM ve RF 24-70MM F2.8L IS USM, Canon'un Nano USM teknolojisiyle geliştirilen ve hızlı diyafram açıklığına sahip ilk zum lenslerdir. Bu teknoloji, minyatür bir ultra sonik motor kullanarak odaklama sistemini doğrusal olarak yönlendirir, böylece video ve fotoğraf çekimi için ideal olan son derece hızlı ve sessiz odaklama sunar.

Canon Camera

Çekildiği fotoğraf makinesi: RF 15-35mm F2.8L IS USM

 • f/2.8
 • 1/200
 • 400

Üstün performans ve dayanıklılık sunacak şekilde geliştirildi

Beklentilerin üzerinde lensler sunmak amacıyla Canon'un mühendislik bilgileri 30 yılı aşkın süredir devamlı gelişmekte ve yenilenmektedir. Tam kare aynasız EOS R serisinde kullanılan L serisi lensler ise bu felsefeyi bir adım ileriye taşıyarak öncü teknolojisi ve daha da hızlı işlem süreleriyle hiçbir anı kaçırmamanızı sağlar.
ŞİMDİ KEŞFEDİN
Canon Camera

Yeni çağa uygun lensler

RF lensler, EOS R fotoğraf makinesi için optimize edilmiş performans ile daha yüksek kalite ve hız sunar. Eşsiz özelliklere sahip bu hızlı ve parlak lensler, sezgisel kontrolde sizi yeni seviyelere taşır.

İlgili makaleler

İlgili Ürünler

Bir Canon EOS R fotoğraf makinesi ve Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM lens tutan eller.

Bir sonraki lensinizi seçmenize yardımcı olabilir miyiz?

Lens seçicimiz sizi lens çeşitlerimize götürür, sizin ve EOS fotoğraf makineniz için ideal olanı bulmanıza yardımcı olur.