Trinity RF Lenses Range

Üçlü RF lens grubu

Hızlı diyafram açıklığı, yüksek performans ve görüntü sabitleme özellikleri sunan üçlü RF L serisi lens grubu

Tüm profesyonel işler için ideal

Ultra geniş açılı, standart ve telefoto zum serisinden oluşan bu üç RF lens; manzara, portre ve spor çekimlerinden iç mekan, moda ve şehir manzarası çekimlerine kadar neredeyse her durumda çekim yapmak için uygundur.

WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses

Enter the prize draw for a chance to WIN a Canon EOS R & The Canon F2.8 RF trinity lenses. You can also sign up to recieve your own personalised tips, tutorials and inspiration to help grow own storytelling skills.

Prize draw terms & conditions

Enter prize draw

Ortak teknolojilere sahip profesyonel performans

Bu üçlü lens grubu, EOS R Sistemi fotoğraf makineniz için tutarlı bir performans sağlayan birçok yeni teknolojiyi paylaşır.

Hızlı F2,8 maksimum diyafram açıklığı

Hızlı F2,8 maksimum diyafram açıklığı sayesinde düşük ışıkta harika ayrıntılar yakalayın veya alan derinliğini yaratıcı bir şekilde kullanın. Olağanüstü optik mühendislik ve gelişmiş lens kaplamaları, tüm diyafram açıklıklarında üstün görüntü kalitesi ve netlik sunar.

5 kademeli Görüntü Sabitleyici

Gelişmiş Görüntü Sabitleyici ve yüksek hızlı RF iletişimi sayesinde bu lenslerin performansı, EF serisindeki en iyi teknolojiyi bile geride bırakır. Düşük ışık koşullarında veya fotoğraf makinesini sabit tutmanın zor olduğu durumlarda çekim yaparken 5 kademeli sabitleme sunar.

5-stop Image Stabilizer

Nano USM odaklama motoru

RF 15-35MM F2.8L IS USM ve RF 24-70MM F2.8L IS USM, Canon'un Nano USM teknolojisiyle geliştirilen ve hızlı diyafram açıklığına sahip ilk zum lenslerdir. Bu teknoloji, minyatür bir ultra sonik motor kullanarak odaklama sistemini doğrusal olarak yönlendirir, böylece video ve fotoğraf çekimi için ideal olan son derece hızlı ve sessiz odaklama sunar.

Nano USM focussing motor

Lens Kontrol Halkası

Tüm RF lenslerde olduğu gibi lens silindirinin üzerindeki programlanabilir Kontrol Halkası, gözünüzü vizörden ayırmadan pozlama ayarlarını anında değiştirmenize olanak tanır. Fotoğraf makinesi menüsü üzerinden bu kontrol halkasına ISO, pozlama dengesi, enstantane hızı veya diyafram açıklığı ayarlarını atayabilirsiniz.

Lens Control Ring

İlginizi çekebilir: