AYNASIZ FOTOĞRAF MAKİNENİZİ KAYDEDİN, GARANTİ SÜRESİNİ UZATIN!

AYNASIZ FOTOĞRAF MAKİNENİZİ KAYDEDİN, GARANTİ SÜRESİNİ UZATIN!

3 YIL GARANTİ

Satın aldıktan sonra 30 gün içinde kayıt yaptırın, tüm AYNASIZ FOTOĞRAF MAKİNELERİNDE 3 yıl garanti fırsatını yakalayın!

3 yıl garanti promosyonunun geçerli olduğu ürünler aşağıdadır

3 YIL GARANTİ İÇİN AYNASIZ FOTOĞRAF MAKİNENİZİ KAYDEDİN

3 yıl garanti kampanyasının geçerli olduğu Canon Aynasız Fotoğraf Makineleri’nden satın alın ve garanti sürenizi fotoğraf makinenizi kaydederek 3 yıla uzatın.
Geçerli Şartlar ve Koşullar

Geçerli Ürünler

Aşağıdaki Canon Aynasız Fotoğraf Makineleri’nden satın alın, ürünü kaydedin ve garanti süresini 3 yıla uzatın!

Aynasız Fotoğraf Makineleri

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Canon yazıcınızı online olarak kayıt yaptırdıktan sonra başvurunuzun onaylandığını belirten bir e-posta alacaksınız. Bu e-postada, referans numaranız ve talebinizin durumunu kontrol edebileceğiniz bir web sitesinde kişisel oturum açma bilgileriniz yer alacak. Yanlış ve/veya eksik bilgi girmişseniz bu durum bu web sitesinde görünür ve size bir e-posta gönderilerek ilgili bilginin gerekli olduğu bildirilir. Bize eksik bilgileri sunmanın en hızlı yolu bu web sitesinde oturum açmak ve bilgilerinizi güncellemektir.

 • Dosyanız 4 MB’tan büyük olmamalıdır. Sadece JPG, TIFF ve PDF formatında dosya yükleyebilirsiniz.

 • İstisnalar Hüküm ve Koşullarda ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Özetlemek gerekirse, istisnalar aşağıdakileri içermektedir:

  1. Promosyon dışı ürünler. Uygun ürünlerin tam listesini görmek için buraya tıklayın.
  2. Promosyon bölgesi dışında bir yerden satın alınan ürünler.
  3. İkinci el, tamir görmüş veya yenileştirilmiş ürünler veya sahte ürünler ya da Canon şirketler grubunun fikri mülkiyet haklarını herhangi bir şekilde ihlal eden ürünler (örneğin, paralel veya “gri piyasa” ürünler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere).

 • “Ödeme seçeneği” ürünü nasıl satın aldığınızı ifade eder.

 • Seri numarasını bulmak için buraya tıklayarak “Seri numarası nerede bulunur?” bağlantısını ziyaret edin. Bu numarayı ürününüzün neresinde bulabileceğiniz size gösterilecektir. Lütfen seri numarasını EAN/Barkod ile KARIŞTIRMAYIN. Aşağıdaki fotoğrafta, genellikle ürün kutusunun yan tarafında bulunan EAN/Barkodunu görebilirsiniz. Bu, talebinizi doğrulamak için göndermeniz gereken ürün seri numarası DEĞİLDİR. Seri numarası ürünün gövdesinde bulunur. Seri numaranızı bulmanıza yardımcı olması için lütfen buraya tıklayarak kılavuzumuza bakın.

 • Lütfen oturum açma bilgilerinin büyük/küçük harfe duyarlı olduğunu unutmayın. Bu nedenle lütfen takip kodunuzu büyük/küçük harflere dikkat ederek yazdığınızdan emin olun. Çevrim içi kaydolmaya çalışırken aşağıdaki sorunlar için:

  - Bir süredir kaydolmaya çalışıyorum ama olmuyor.
  - Sürekli “yetkiniz yok” mesajı alıyorum.
  - Formu yeniden göndermeyi denedim ama olmadı.
  Bu sorunlar ÇOĞU DURUMDA web sitesine erişmeye çalıştığınız cihazdan kaynaklanır. Yani web sitesi ile ilgili bir hata değil cep telefonu/akıllı telefon, Apple Mac bilgisayar veya kullandığınız başka bir cihaz ile ilgili bir sorundur. Böylesi durumlarda tavsiye almak için kullandığınız ürünün imalatçısına danışmanız gerekir.

  Yukarıdaki sıkça sorulan sorulara verdiğimiz yanıtlar sizin sorunuzu yanıtlamadıysa, aşağıdaki e-posta adresinden bize e-posta gönderebilirsiniz: yazicidestek@canon.com.tr

 • Çevrim içi kayıt formu aracılığıyla kayıt yaptıramıyorsanız lütfen yazicidestek@canon.com.tr adresini kullanarak e-posta yoluyla Canon Müşteri Destek Birimi ile iletişime geçin.

 • Servis Merkezinde Bakım ve Onarım:
  Bir ürün garanti süresi içinde bir üretim hatası verirse, Canon yetkili teknisyenleri tarafından ücretsiz olarak onarılacağı Canon’un yetkili bir onarım merkezine götürülmelidir. Onarılan ürününüz size iade edilecektir.

  Yerinde Servis:
  Uygun bir ürün, garanti süresi içinde bir üretim hatası verirse, Yerinde Garanti hizmeti aşağıdaki yollardan biriyle sağlanır:
  Yerine Bakım ve Onarım (teknisyen tarafından gerçekleştirilir)
  Yerinde Ürün Değiştirme (kurye aracılığıyla gerçekleştirilir)

  Farklı Garanti Hizmetleri hakkında daha fazla bilgi ve Garanti hüküm ve koşullarının tamamı için lütfen buraya tıklayın.

 • Talebiniz doğrulandıktan sonra, bu teklif aracılığıyla sunulan uzatılmış ve/veya yükseltilmiş garanti hizmetlerini almanız gerekiyorsa lütfen buraya tıklayarak Canon Destek Birimi ile iletişime geçin.

  a. Cihaz/yazıcı modeli adını ve seri numarasını eksiksiz bir şekilde girin*;
  b. Bilgisayarınızda yüklü olan İşletim sistemini onaylayın (ilgiliyse);
  c. İletişim bilgilerinizi, cihazın/yazıcının bulunduğu adresi ve E-posta adresinizi onaylayın;
  d. Çevrim içi garanti kaydını yaptırdıktan sonra size gönderilen e-posta onayına göre ürün satın alma fişi/faturası ve etkinleştirilmiş promosyon garantisi teklifinin kanıtını sağlayın;
  e. Arıza açıklamasını net bir şekilde yazın ve tavsiye edildiği şekilde arıza tespit işlemlerini gerçekleştirin;
  f. Garanti hizmetini alabilmeniz için Yardım Masasının size sunduğu talimatlara uyun.

  * Seri numarasının yerini bulmak için yardım almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayın.