Ev Yazıcıları

PIXMA TR8550

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

 • Notification Image

  Wi-Fi ve Ethernet bağlantısı

 • Notification Image

  Canon PRINT uygulaması

 • Notification Image

  5 tekli mürekkep

 • Notification Image

  10,8 cm dokunmatik ekran

 • Notification Image

  Bluetooth

 • Notification Image

  PIXMA Cloud Link

 • Notification Image

  İkili kağıt besleyicisi

 • Notification Image

  20 Yapraklık ADF

Ayrıntılı teknik özellikler

Yazıcı Teknik Özellikleri

Kartuşlar ve Verimlilik

Kağıt Desteği

Tarayıcı Teknik Özellikleri

Fotokopi Cihazı Teknik Özellikleri

Faks Teknik Özellikleri

Arayüz

Bağlantı

Yazılım

Fiziksel Özellikler

Tüm teknik özellikler bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Yazdırma hızı; sistem yapılandırması, arayüz, yazılım, belgenin karmaşıklık düzeyi, yazdırma modu, sayfa kapsamı, kullanılan kağıt türü vb. etkenlere göre değişiklik gösterebilir.

Tarama hızı; sistem yapılandırması, arabirim, yazılım, tarama modu ayarları, belge boyutu gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir.

Fotokopi hızı; belgenin karmaşıklık düzeyi, fotokopi modu, sayfa kapsamı, kullanılan kağıt gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir ve ısınma süresi hesaba katılmaz.

Mürekkep verimliliği; basılan metinlere/fotoğraflara, kullanılan yazılıma, baskı moduna ve kullanılan kağıt türüne göre değişebilir. Daha fazla bilgi için www.canon.com.tr/ink/yield adresini ziyaret edin

Tüm marka ve ürün adları, kendi şirketlerinin ticari markalarıdır.

 1. Mürekkep damlacıkları minimum 1/4800 inç genişliğinde bir uçla yerleştirilebilir.
 2. Belge baskı hızları, Ofis Kategorisi Testinin ISO/IEC 24734 varsayılan tek taraflı modundaki ESAT ortalamalarıdır.
 3. Belge baskı hızları, Ofis Kategorisi Testinin ISO/IEC 24734 varsayılan tek taraflı modundaki ESAT ortalamalarıdır.
 4. Fotoğraf baskı hızı, Plus Glossy II Fotoğraf Kağıdında ISO/JIS-SCID N2 kullanan varsayılan ayarlara bağlıdır ve ana bilgisayardaki veri işleme süresini hesaba katmaz.
 5. Renkli belge tarama hızı, ISO/IEC 29735 Hedef A ile ölçülür. Tarama hızı, tarayıcı sürücüsünün tarama düğmesine basılması ve ekran üzerindeki durumun kapalı görünmesi arasında ölçülen zamanı gösterir. Tarama hızı; sistem yapılandırması, arabirim, yazılım, tarama modu ayarları, belge boyutu gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir.
 6. Optik çözünürlük, ISO 14473 standardına göre en yüksek donanım örnekleme çözünürlük ölçüsüdür. Optik çözünürlük, yalnızca TWAIN Sürücüsünü kullandığınızda mevcuttur.
 7. Faks gönderim hızı, siyah beyaz için ITU-T No.1 tablosu ve renkli için Canon Renkli Faks Test Sayfası kullanılarak varsayılan ayara göre ölçülür. Gerçek gönderim hızı belgenin karmaşıklık düzeyi, alıcı tarafın faks ayarları, hattın durumu gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir.
 8. Faks gönderim hızı, siyah beyaz için ITU-T No.1 tablosu ve renkli için Canon Renkli Faks Test Sayfası kullanılarak varsayılan ayara göre ölçülür. Gerçek gönderim hızı belgenin karmaşıklık düzeyi, alıcı tarafın faks ayarları, hattın durumu gibi etkenlere göre değişiklik gösterebilir.
 9. Wi-Fi frekans bandı: 2,4 GHz, Wi-Fi Güvenliği: WPA-PSK, WPA2-PSK, WEP, Yönetim şifresi
 10. Varsayılan ayarlar kullanılarak 10 x 15 cm Plus Glossy II Fotoğraf Kağıdı üzerine ISO/JIS-SCID N2 desenini basarken.
 11. Varsayılan ayarlar kullanılarak A4 boyutunda düz kağıda ISO/JIS-SCID N2 deseninin (mürekkep püskürtmeli yazıcıyla basılmıştır) fotokopisi çekilirken.