Feature Hero Module
alt text goes here

SELPHY
Kompakt Fotoğraf Yazıcıları

Zahmetsiz SELPHY Kompakt Fotoğraf Yazıcısı ile akıllı telefon, dijital fotoğraf makinesi, SD kart ve çok daha fazlasıyla uzun ömürlü muhteşem fotoğraflar oluşturun ve fotoğraf baskıları alın.

SELPHY Square QX10

Canon SELPHY SQUARE QX10

Özel anılarınızı, her yerde kablosuz olarak özenle hazırlayabileceğiniz harika baskılar halinde saklayın.

Featured article1

Yazıcılar

Fast lab quality

Hızlı, fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar

Gösterilen işlevler, diğer Wi-Fi özellikli SELPHY yazıcılarda ve Canon PRINT uygulamasında da mevcuttur.

Videoyu İzleyin

Akıllı cihazdan baskı

SELPHY ürün serisindeki akıllı telefondan fotoğraf baskısı alma konusunda en iyi yazıcı olan SELPHY CP1300'ü tercih edin. Bu ürün, Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlerden doğrudan veya Canon PRINT uygulaması aracılığıyla hızlı ve kolay kablosuz baskı olanağı sunar.

Smart Device Printing

Çok çeşitli baskı projeleri için farklı SELPHY kağıt çeşitleri mevcuttur. Akıllı telefonlardan baskı alma konusunda ideal olan kare çıkartmalardan kartpostal baskılarına kadar herkese uygun bir fotoğraf baskı çözümü mevcuttur.

ID photos

Vesikalık Fotoğraflar

Vesikalık Fotoğraf Baskısı ile kişisel veya profesyonel kullanım için kimlik fotoğrafı oluşturup bastırmanızı sağlar. Yaygın olarak kabul edilen standart boyutlardan birini seçin veya özel bir boyut ayarlayın. Kağıt tasarrufu yapmak için bir sayfaya aynı ya da farklı boyutlarda birden fazla vesikalık fotoğraf basın.

Square Prints

Kare Baskılar

Popüler akıllı telefon uygulamaları ve kompakt fotoğraf makinelerinden alınan fotoğrafların kullanıldığı dekorasyonlar ve yaratıcı projeler için idealdir.

Credit Cards

Kredi Kartları

Kredi kartı boyutu, küçük çerçeveler ve cüzdanınızda veya cebinizde taşıdığınız fotoğraflar için çok uygundur.

Mini Stickers

Mini Çıkartmalar

Eğlence, yaratıcı projeler ve dekorasyon için mini çıkartmaları kullanın.

Mürekkep ve Kağıt Setleri

SELPHY mürekkep ve kağıt setleri, basmak istediğiniz fotoğraflarınız için doğru miktarda kağıt ve mürekkeple birlikte gelir. Böylece her ikisini de tek adımda kolayca değiştirebilirsiniz. KC serisi kağıtla baskı için ayrıca satılan kart boyutlu kağıt kaseti gereklidir.

Baskı başına uygun fiyatlı, sabit maliyetler

Pixel to Print

Pikselden baskıya

SELPHY ile farklı boyutlarda baskılar alabilir, Düzen Baskısı ile birden fazla fotoğrafı tek bir sayfada birleştirebilir ya da Karışık Düzen ile renk efektli güzel kolaj baskılar oluşturabilirsiniz. En iyi sonuçları almak ve baskı kalitesini otomatik olarak iyileştirmek için Otomatik Görüntü Optimizasyonunu kullanın.

Görüntü Optimizasyonu

Görüntü Optimizasyonu görüntüdeki kusurları algılar ve düzeltir, yüz parlaklığını ve rengi ayarlar, istenmeyen kumlanmayı azaltır ve baskılarınıza ekstra netlik ve zenginlik katar.

Görüntü optimizasyonu gri

Image optimize
Dye Sub

Boya Süblimleşmesi

Boya süblimleşme teknolojisi, fotoğraf albümünde 100 yıla kadar bozulmadan duran, fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskılar elde etmenizi sağlar. Özel koruyucu kaplama her baskının tamamen kuru ve suya, parmak izlerine ve çiziklere karşı dayanıklı olmasını sağlar.

100 YılBoya Süblimleşmesi

Her yerden, her cihazdan baskı alın

Görüntüleriniz nerede depolanmış olursa olsun, görüntülerinizi SELPHY'den bastırmak çok kolay. Fotoğraflarınızı doğrudan akıllı cihazınızdan, fotoğraf makinenizden, hafıza kartınızdan, USB belleğinizden veya bilgisayarınızdan bastırın. Birden fazla akıllı telefondaki görüntüleri kullanarak kablosuz olarak benzersiz kolajlar oluşturmak için Canon PRINT uygulamasındaki Parti Modunda Karıştır (Party Shuffle) özelliğini kullanın.

Print Anywhere

Gittiğiniz her yere kolaylıkla götürebilirsiniz

Ayrıca SELPHY'nin küçük boyutu ve taşınabilirliği sayesinde tatillere, aile ziyaretlerine veya partilere yanınızda kolayca götürebilirsiniz. Böylece herkes güzel anılarını anında bastırıp paylaşabilir.

Easy to Carry

Destek

İlham alın, hemen kaydolun

Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.

Hemen Kaydolun

iPad, iPhone, iPod ve iPod touch, Apple Inc. şirketinin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır. AirPrint™ ve AirPrint logosu, Apple Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

Android™, Google Cloud Print™ ve Picasa™, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

Windows® ve Windows logosu, Microsoft şirketler grubunun ticari markalarıdır