CANON EOS C70

Uyarlanabilir

Canon'un RF yuvalı diğer kameralarından ilham alan EOS C70, kompakt ve hafiftir. Ayrıca her koşula adapte olabilmenizi sağlayan özelleştirilebilir kontrollere sahiptir.
EOS C70 ile çekim yapan adam, EOS sinema kamerası

Kompakt, Hafif ve Güvenilir

EOS C70, 3 özelleştirilebilir kadran ve çok yönlü kumanda koluna sahip çok işlevli tutma yeri de dahil olmak üzere yeni tasarım öğelerini bünyesinde barındırır. Kamera, karbon fiber polikarbonat gövdesi sayesinde çalışmalarınız için elinizden düşürmeyeceğiniz dayanıklı ve hafif bir yapıda geliştirilmiştir. Kompakt tasarımı sayesinde FPV kasklarının ve araçlarının yanı sıra İHA'lara, gimballere, elde veya omuzda taşınan donanımlara rahatlıkla monte edilebilir.

EOS C70, LCD ekran kullanarak video çekimi
EOS C70 ile drone çekimi, tarladaki kız
Profesyonel sinema kameralı drone, EOS C70
EOS C70 ile çekim yapan adam, EOS sinema kamerası

Yerleşik ND filtreleri

EOS C70, RF yuvasının daha kısa flange back (geri flanş) ayarı için optimize edilen, yeni geliştirilmiş ultra ince ND filtre ünitesine sahiptir.

Elektronik kontrollü ND filtre sistemi, 2/4/6 ve uzatılmış 8/10 kademeli ışık filtrelemesini destekleyerek parlak çekim şartlarında bile sığ alan derinliğine sahip görüntüler çekmenizi sağlar.

EOS C70, EOS sinema kamerası tutan adam, ND filtre sistemi
ND Filtresi, EOS C70

Sağlam Flaş yuvası

EOS C70, tutma yeri ünitesini barındırmaya yarayan veya harici mikrofon gibi pek çok aksesuarın takılabileceği bir aksesuar yuvası olarak da kullanılabilen sağlam bir flaş yuvasına sahiptir.

EOS C70 üstten görünüm, flaş yuvası

Bağımsız bölme havalandırma sistemi

EOS C70, üst düzey Canon Cinema EOS serisinde bulunan bağımsız hava akışı sistemiyle eşdeğer olan bir sisteme sahiptir. Bu bağımsız havalandırma yapısı, hava akışının doğrudan elektronik bileşenlere vurmasını engellemek için tasarlanmıştır. Bu tasarım, su ve kum gibi yabancı elementlerin elektrik sistemlerine girmesini engeller. Böylelikle EOS C70 modelini, yerinde çekim yapmaya uygun, çok yönlü bir araç haline getirir.

EOS C70 Ventilation system
EOS C70 Havalandırma sistemi
Profesyonel sinema kameralı drone, EOS C70

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Bir Canon temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini ister misiniz?

Bir Canon ürün uzmanının sizinle iletişime geçmesini talep etmek için lütfen aşağıdaki kısa formu doldurun.

İlgili makaleler

  • MAKALE

    Canon EOS R5'te 8K ve yüksek hızda örneklenen 4K film çekimi

    İlk Canon EOS R5 video çekimlerinde Martin Bissig ve Ivan D'Antonio, 8K yeteneklerinin çekim için harcanan zamanı nasıl azalttığını ve yaratıcı seçenekleri nasıl genişlettiğini keşfettiler.

  • MAKALE

    Kadınlar, film yapımcılığı dünyasında yerini alıyor

    Önde gelen kadın film yapımcıları, film dünyasındaki büyük çıkışlarını nasıl yaptıklarını anlatırken onların izinden gitmek isteyen kadınlara da tavsiyeler veriyor.