CANON EOS C70

Öncü otomatik odaklama teknolojisi

EOS C70 ile birlikte sunulan ünlü Dual Pixel CMOS AF (DPAF) teknolojimiz, yenilenen haliyle daha da yüksek performans sağlıyor.
EOS C70, Duel Pixel Otomatik Odaklama

Dual Pixel CMOS Otomatik Odaklama

EOS C70'in kalbinde yer alan ve optik, mekanik ve elektronik mühendisliğinin kusursuz bir dengesini sunan RF yuvası sayesinde film yapımcıları artık RF teknolojisinin sağladığı rakipsiz optik tasarım, daha hızlı otomatik odaklama ve kamera-lens iletişimi olanaklarından yararlanabiliyor. Bu çığır açan RF veri iletişimi sistemi, mevcut DPAF teknolojisini bir üst seviyeye taşıyor.


EOS C70, AF performansını daha da iyileştirmek için AF izleme hızını ve hassasiyetini ayarlama olanağı sunar.


Yeni tasarıma sahip Doğrudan Dokunmatik kullanıcı arayüzü, ekrandaki ayarları hızlı kontrol etme, çeşitli parametreleri ayarlama ve kayıt başlatma/durdurma olanağı sunar. Bunların hepsi için bir parmak dokunuşu yeterlidir.

Dual Pixel Odak Kılavuzu

Dual Pixel CMOS AF faz farklılığı teknolojisi, ön/arka odak sapmasını temsil eden yenilikçi bir grafiksel kılavuz sunar. Konuya odaklanıldığında dikdörtgen yeşile döner, böylece manuel içeri odaklama sırasında kullanılabilirlik ve doğruluğu artırır. Bu, özellikle 4K'da kritik odaklama için faydalıdır.

EOS C70, Duel Pixel Otomatik Odaklama
Akıllı Takip AF

EOS iTR AF X (Akıllı Takip ve Tanıma)

EOS C70, konu fotoğraf makinesine bakmıyorken dahi yüksek doğrulukla yüz takibi yapabilmek için derin öğrenme algoritmasına dayalı bir Akıllı Takip ve Tanıma sistemi kullanır.

Yüz Önceliği AF / Yüzle Sınırlı AF

Canon Yüz Algılama teknolojisiyle birlikte çalışan Dual Pixel CMOS AF, bir yüzü otomatik olarak tanıma ve hareket ederken takip etme konusunda mükemmeldir.

Yüz takibi, EOS C70
EOS c70, AF kullanarak film çekimi

Algılama AF

Canon'un Dual Pixel CMOS AF teknolojisi sayesinde sensördeki her piksel hem görüntüleme hem de AF için kullanılabilir. Bu sayede AF, konuları (örneğin, konunun gözleri) yakalayıp takip edebilir. Böylece sığ bir alan derinliğinde bile son derece net ve kritik odaklama sağlar.

Ağır ve Hızlı (S&F) Çekim Modlarında Yüz ve Göz Algılama AF

Yüz algılama AF, kadrajdaki bir kişinin yüzünü takip edebilir ve odaklamayı sürdürebilir. Yeni ürün yazılımı sayesinde Yüz Algılama AF ve Göz Algılama AF özellikleri, artık 24-120P arasındaki Ağır ve Hızlı Çekim modlarında kullanılabilir.

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Bir Canon temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini ister misiniz?

Bir Canon ürün uzmanının sizinle iletişime geçmesini talep etmek için lütfen aşağıdaki kısa formu doldurun.

İlgili makaleler

  • MAKALE

    Kadınlar, film yapımcılığı dünyasında yerini alıyor

    Önde gelen kadın film yapımcıları, film dünyasındaki büyük çıkışlarını nasıl yaptıklarını anlatırken onların izinden gitmek isteyen kadınlara da tavsiyeler veriyor.

  • MAKALE

    Canon EOS R5'te 8K ve yüksek hızda örneklenen 4K film çekimi

    İlk Canon EOS R5 video çekimlerinde Martin Bissig ve Ivan D'Antonio, 8K yeteneklerinin çekim için harcanan zamanı nasıl azalttığını ve yaratıcı seçenekleri nasıl genişlettiğini keşfettiler.