CANON EOS C70

RF yuvalı sinema kamerası

RF yuva sistemine sahip EOS C70 Sinema Kamerası, DILC'lerle Sinema Kameraları arasında köprü kuruyor.
EOS C70 Kamera ve Lensler

Büyük Çaplı Yuva

EOS C70, Canon'un üst düzey optik performansa sahip, devrim niteliğindeki RF Yuvası Teknolojisini kullanan ilk Cinema EOS Fotoğraf Makinesidir.

EOS C70, RF Yuvası
EOS C70'i tutan adam, EOS sinema kamerası
EOS C70 ile çekim yapan adam, EOS sinema kamerası

Kısa Arka Odak Noktası Sistemi

Yaklaşık 20 mm'lik daha kısa flange back (geri flanş) ayarı (DSLR fotoğraf makinelerindeki mesafenin yarısından az), lenslerin, kameranın sensörünün odak düzlemine daha yakın olmasını sağlar. Bu kısa arka odak noktası, hem kameranın gövde tasarımının daha kompakt olmasını sağlar hem de optik sistemin, köşeden köşeye keskinlik sağlamak üzere daha özgürce kullanılmasına imkan tanır.

12 Pimli Veri İletişim Sistemi

RF yuvası iletişim sistemi, belirli işlevlere sahip pek çok kanaldan faydalanır. Çığır açan veri sistemi ise lens ve kamera arasındaki iş birliğini geliştirerek işlevselliği artırır.

Sonuç olarak da, pratik diyafram açıklığı kontrolü, daha geniş AF alan kapsamı ve gelişmiş odak hassasiyetinin yanı sıra üstün optik düzeltme ve gelişmiş görüntü sabitleme özelliği sunar.

RF lens, Görüntü sabitleme

RF lens serisini keşfedin

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Bir Canon temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini ister misiniz?

Bir Canon ürün uzmanının sizinle iletişime geçmesini talep etmek için lütfen aşağıdaki kısa formu doldurun.

İlgili makaleler

  • MAKALE

    Canon EOS R5'te 8K ve yüksek hızda örneklenen 4K film çekimi

    İlk Canon EOS R5 video çekimlerinde Martin Bissig ve Ivan D'Antonio, 8K yeteneklerinin çekim için harcanan zamanı nasıl azalttığını ve yaratıcı seçenekleri nasıl genişlettiğini keşfettiler.

  • MAKALE

    Kadınlar, film yapımcılığı dünyasında yerini alıyor

    Önde gelen kadın film yapımcıları, film dünyasındaki büyük çıkışlarını nasıl yaptıklarını anlatırken onların izinden gitmek isteyen kadınlara da tavsiyeler veriyor.