CANON EOS C70

Profesyonel arayüz

Özelleştirilebilir düğmeler, profesyonel terminaller, sofistike ses kontrolleri ve kayıt özellikleri ile kontrol tamamen sizde.

Profesyonel arayüz

EOS C70, gelişmiş Profesyonel Arayüz

Gelişmiş Arabirim

EOS C70, kullanıcı tarafından atanabilen 13 düğme, iki Mini XLR, özel ses kontrol kadranları ve Zaman Kodu Girişi/Çıkışı gibi mevcut Cinema EOS fotoğraf makinelerindeki pek çok profesyonel özelliğe sahiptir. USB-C bağlantı noktası, 3. taraf Wi-Fi ve ethernet adaptörlerini destekler.

gelişmiş arayüz kontrol ayarı

1. Giriş 1 (3 pimli mini XLR) / 2. Giriş 2 (3 pimli mini XLR) / 3. Mikrofon terminali / 4. Kulaklık terminali / 5. USB Tip C terminali / 6. Uzak terminal / 7. HDMI çıkış terminali (Tip-A) / 8. Zaman kodu giriş/çıkış terminali (BNC)

Ses Kontrol Kadranları

İki ses kontrol kadranı, kayıt seviyelerinin bağımsız olarak ayarlanabilmesi için arka tarafta yer alır. Toplam 4 ses giriş kanalı için giriş kaynağı hat girişinden, dahili stereo mikrofondan ve iki XLR mikrofon girişinden seçilebilir.

Ses kontrol kadranları, EOS C70
G/Ç arayüzü kullanarak film çekimi

İlgili makaleler

 • Bir dağ bisikletçisi güneşe karşı havada asılı kalıyor. Alçak bir açıdan çekilen fotoğraf, yamaçtaki gelincikler ve çimenle çerçeveleniyor

  MAKALE

  Canon EOS R5'te 8K ve yüksek hızda örneklenen 4K film çekimi

  İlk Canon EOS R5 video çekimlerinde Martin Bissig ve Ivan D'Antonio, 8K yeteneklerinin çekim için harcanan zamanı nasıl azalttığını ve yaratıcı seçenekleri nasıl genişlettiğini keşfettiler.

 • Film making, EOS C70

  MAKALE

  Kadınlar, film yapımcılığı dünyasında yerini alıyor

  Önde gelen kadın film yapımcıları, film dünyasındaki büyük çıkışlarını nasıl yaptıklarını anlatırken onların izinden gitmek isteyen kadınlara da tavsiyeler veriyor.