CANON EOS C70

Profesyonel ve pratik özellikler

EOS C70; Otomatik ISO, Dikey çekim, Doğrudan Dokunmatik Kontrol ve elektronik Görüntü Sabitleme gibi özelliklere sahiptir. Yaratıcılığınızı ve film yapımcılığınızı yeni çağa taşıyın.
EOS C70, LCD ekran kullanarak video çekimi, dokunmatik kontroller

Doğrudan Dokunmatik Kontrol

EOS C70'in yeni tasarımlı ve sezgisel Doğrudan Dokunmatik arayüzü, ekran ayarlarına hızlı erişim ve kontrol imkanı sağlar. Ayarlamak için değiştirmek istediğiniz öğelere dokunup kaydırmanız yeterlidir.

EOS C70, Doğrudan Dokunmatik Kontroller, otomatik ISO, otomatik kazanç

Otomatik ISO ve Otomatik Kazanç

EOS C70'in Otomatik ISO/Kazanç özelliği, karanlıktan aydınlığa veya aydınlıktan karanlığa geçerken hassasiyeti otomatik olarak ayarlayarak net geçişler sağlar. Siz ISO limitini seçerek eşiği belirleyin, geri kalan her şeyi fotoğraf makinesi halleder: Böylece film çekimi yaparken düşünmeniz gereken bir unsur daha ortadan kalkmış olur; siz de anı yakalamaya odaklanabilirsiniz.

Dikey Çekim

Fotoğraf makinesinin altındaki tripod montaj deliklerine ek olarak sunulan el tutacağındaki ek montaj deliği, hem tripodla hem de gimballe dikey içeriklerin uzun süreli çekimini kolaylaştırır.

Bu dikey çekim seçeneği dijital tabelalar veya mobil akıllı cihazlar için çekim yaparken esneklik sağlar. Çekim yapmak istediğiniz yönü menüden seçmeniz yeterlidir. Ayrıca daha hızlı erişmek isterseniz özel işlev düğmesi de atayabilirsiniz (Döndürme meta verileri yalnızca MP4 kayıtta desteklenir).

dikey çekim, EOS C70
Dikey çekim, EOS C70
dikey çekim, EOS C70

Dahili Elektronik IS desteği

EOS C70, RF yuvalı lenslerle kooperatif bir görüntü sabitleme sistemini destekleyen ilk Cinema EOS Sistemi fotoğraf makinesidir. Bu sistem, en iyi sonuçları almak için Fotoğraf Makinesi ile lensin uyum içinde çalışmasına yardımcı olur. RF lens ile EOS C70'teki elektronik IS'nin kombinasyonu, optimum görüntü sabitleme sağlar. Geleneksel EF lenslere ve Elektronik IS'ye kıyasla titremeyi önleme performansı da iyileştirilmiştir.

RF Lens

RF lens doğrudan fotoğraf makinesine takılırken lens ile fotoğraf makinesi gövdesinin uyumu optimum performans sağlar.

RF lens kullanan dahili Elektronik IS

EF Lens

EF lens EF-EOS R Adaptörü aracılığıyla takılırken lens ile gövde birbirinden bağımsız olarak sabitlenir.

Lens gövdesi bağımsız sabitleme

Anamorfik lens desteği

EOS C70, görüntüyü hem LCD ekranda hem de HDMI çıkışında genişletme özelliğiyle anamorfik lensleri destekler. Fotoğraf makinesi, 1,3x ve 2x sıkıştırmalı anamorfik lenslerin kullanımını destekler.

Dikey çekim özelliği, EOS C70

EKİBİMİZLE GÖRÜŞÜN

Bir Canon temsilcisinin sizinle iletişime geçmesini ister misiniz?

Bir Canon ürün uzmanının sizinle iletişime geçmesini talep etmek için lütfen aşağıdaki kısa formu doldurun.

İlgili Makaleler

 • Bir dağ bisikletçisi güneşe karşı havada asılı kalıyor. Alçak bir açıdan çekilen fotoğraf, yamaçtaki gelincikler ve çimenle çerçeveleniyor

  MAKALE

  Canon EOS R5'te 8K ve yüksek hızda örneklenen 4K film çekimi

  İlk Canon EOS R5 video çekimlerinde Martin Bissig ve Ivan D'Antonio, 8K yeteneklerinin çekim için harcanan zamanı nasıl azalttığını ve yaratıcı seçenekleri nasıl genişlettiğini keşfettiler.

 • Film making, EOS C70

  MAKALE

  Kadınlar, film yapımcılığı dünyasında yerini alıyor

  Önde gelen kadın film yapımcıları, film dünyasındaki büyük çıkışlarını nasıl yaptıklarını anlatırken onların izinden gitmek isteyen kadınlara da tavsiyeler veriyor.

 • Jolade Olusanya holds a Canon EOS C70 camera to film a woman seated on the floor in front of him.

  MAKALE

  Canon EOS C70 ile ilk çekim

  Jolade Olusanya, şair Sophia Thakur'un harika bir filmini çekmek için Canon'un RF yuvalı Cinema EOS fotoğraf makinesini nasıl kullandığını açılıyor.

 • A man stands in a wheat field holding a Canon EOS C70 camera by his side.

  MAKALE

  EOS C70: RF yuvalı yeni Cinema EOS fotoğraf makinesiyle tanışın

  Yeni yuva, yeni tasarım, yeni olanaklar... Canon'un kompakt Süper 35 mm sensörlü fotoğraf makinesinin yaratıcılık seçeneklerinizi nasıl genişleteceğini keşfedin.