GERÇEK ZAMANLI GÖZ AF

Hızlı, doğru ve güvenilir odaklama

Canon'un çığır açan Dual Pixel CMOS AF teknolojisini deneyimleyin. Konu kameraya bakmıyorken bile Göz AF ve EOS iTR AF X ile hassas odak takibi özelliğinden yararlanın. Yenilikçi Dual Pixel Odak Kılavuzu, çok net çekimler elde etmek için manuel odaklama yapan operatörlere yardımcı olur.
EOS R5 C

Gelişmiş otomatik odaklama ve konu tanıma

Canon'un Dual Pixel CMOS AF teknolojisi, sektörde profesyonel film yapımcılarının ve fotoğrafçıların güvenebileceği bir sistem olarak tanınır. EOS R5 C, Göz AF ve EOS iTR AF X özellikleri ile bu sistemin gelişmiş bir versiyonuna sahiptir. Bu teknoloji, yalnızca bir gözün görünür olduğu durumlar dahil olmak üzere yüzleri doğru bir şekilde tanıyan gelişmiş derin öğrenim algoritmasından yararlanır ve kameraya bakmıyorken bile bir konuyu takip eder.

Profesyonel otomatik odaklama ayarı

EOS R5 C; kameranın sahnedeki değişikliklere istenen şekilde yanıt verdiğinden emin olmak için Yalnızca Yüz ve Yüz Önceliği tanıma gibi Cinema EOS kameralarında bulunan özel otomatik odak ayarlarına sahiptir. Yavaş sinematik odak çekimleri veya hızlı aksiyonlar için anlık AF elde etmek amacıyla otomatik odaklama hızına ve yanıtına yönelik ince ayarlamalar da yapılabilir.

EOS R5 C

Dual pixel odak kılavuzu

Canon'un Dual Pixel CMOS AF sistemi, kamerayı kullanan kişi manuel odaklamadan yararlanırken de kullanılabilir. Odak kılavuzu, bir konunun önüne veya arkasına odaklanıldığını operatöre görsel olarak bildirerek doğru sonuçlar sunan yenilikçi bir araçtır. LCD ekran veya vizör üzerinde odak kılavuzuna yönelik görsel yardım yeşil renkte yandığında, son derece net bir manuel odak elde edilmiş demektir.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon EOS R5 C için kaydolun

Canon EOS R5 C ile ilgili en yeni güncellemelerden, tekliflerden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.