CINEMA RAW LIGHT

Kapsamlı profesyonel kayıt formatları ve araçları

Üç Cinema RAW Light seçeneği ve XF-AVC ile MP4 dahil olmak üzere geniş bir kayıt formatları yelpazesinden seçiminizi yapın. Dalga Biçimi Monitörü ve Sahte Renk gibi profesyonel araçlardan yararlanırken Canon Log 3, PQ ve HLG kaydı ile geniş dinamik aralıkta çekim yapın.
EOS R5 C

Çok yönlü dahili kayıt formatları

EOS R5 C; 2,6 Gb/saniyeye varan hızlarda Cinema RAW Light ile 12 bit dahili RAW video kayıt özelliğine sahiptir. EOS R5 C'de prodüksiyon ihtiyaçlarınız için daha fazla iş akışı esnekliği sunan üç Cinema RAW Light seçeneği mevcuttur: LT (Düşük), ST (Standart) ve HQ (Yüksek Kalite).

810 mb/saniyeye kadar ALL-I veya Long GOP'de Canon'un güvenilir XF-AVC formatı, 540 mb/saniyeye kadar HEVC MP4 formatı ve 150 mb/saniyeye kadar 4:2:0 8 bit H.264 MP4 formatı gibi 4:2:2 10 bit formatlar dahil olmak üzere daha fazla profesyonel kayıt seçeneği de mevcuttur.

Ayrıca uyumlu optik lensler ve daha düşük veri hızları için sensörü 8K Tam Kare'den 5,9K Süper 35 mm ve 3K Süper 16 mm formatlarına kırpma seçenekleri de mevcuttur.

EOS R5 C

Olağanüstü dinamik aralık

Gölgelerdeki ve aydınlık alanlardaki ayrıntıları korurken olağanüstü bir dinamik aralık elde edebilmeniz için PQ ve HLG dahili kayıt formatlarının yanı sıra Canon Log 3, EOS R5 C modelinde mevcuttur. PQ ve HLG, BT.2020 renk uzayında film ve televizyon için HDR destekli formatlarda içerik sunarken Canon Log 3, post prodüksiyonda çekimi derecelendirmeniz için gereken yaratıcı esnekliği sunar.

EOS R5 C

Çift medya kartı ve eş zamanlı kayıt

Çift medya kartı yuvası (1x CFexpress Tip B / 1x UHS-II SD) sofistike eş zamanlı kayıt seçeneklerine olanak tanıyarak çeşitli profesyonel iş akışlarının desteklenmesi için her bir karta farklı formatlarda, çözünürlüklerde ve bit derinliklerinde kayıt yapılabilmesini sağlar. Geleneksel 4:2:0 8 bit proxy'ler ve yeniden/çift yuvaya kayıt özelliği de mevcuttur.

EOS R5 C

HDMI üzerinden harici 8K RAW kayıt

EOS R5 C; 30 kare/saniyeye kadar 10-bit 8K ProRes RAW kayıtları için NINJA V+ gibi uyumlu Atomos kayıt cihazlarına HDMI üzerinden RAW çıkışı sağlar. Verimli post prodüksiyon iş akışları için XF-AVC proxy'leri de SD karta eş zamanlı olarak kaydedilebilir.

EOS R5 C

Profesyonel film yapımcılığı araçları

EOS R5 C modelinde, bir görüntünün parlaklığını soldan sağa analiz etmek için kullanılan Dalga Biçimi Monitörü ve pozlamayı bir renk ölçeğinde görsel olarak temsil eden Sahte Renk gibi çeşitli profesyonel film yapımcılığı araçları yer alır. Diğer işlevler arasında gerçek 24p DCI kayıt, 180 derecelik deklanşör açısı, 3D LUT'leri ve zaman kodu giriş/çıkış bilgilerini içe aktarmak için Look File desteği yer alır.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon EOS R5 C için kaydolun

Canon EOS R5 C ile ilgili en yeni güncellemelerden, tekliflerden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.