KÜÇÜK SİNEMA KAMERASI

Aktif soğutma özelliğine sahip kompakt ve hafif tasarım

OLED vizör, döndürülebilir parlak LCD ekran ve kullanıcı tarafından atanabilen 13 düğmeye sahip EOS R5 C; hafif ve en kompakt Canon Cinema EOS kamerasıdır. Yeni aktif soğutma fanı uzun süreli kayıtlara olanak tanırken sağlam magnezyum alaşımlı gövdesi profesyonel dayanıklılık sağlar.
EOS R5 C

Uzun süreli kayıtlar için dahili soğutma sistemi

EOS R5 C, ana gövdedeki ısıyı verimli bir şekilde yayan ve 60P'ye kadar 8K çözünürlüklü uzun süreli çekimlere olanak tanıyan aktif soğutma sistemine sahiptir. Her Zaman Açık ve Otomatik Fan Modlarına yönelik seçenekler, kullanıcıların kayıt esnasındaki potansiyel fan gürültüsünü en aza indirgemesini sağlar.

EOS R5 C

Dokunmatik LCD ve atanabilir 13 düğme ile sezgisel tasarım

EOS R5 C'de doğru görüntü analizi için 0,5 inç yüksek çözünürlüklü OLED vizör, kamera ayarlarını/modlarını hızlıca kontrol etmek için nokta matrisli ekran ve gündüz ya da gece saatlerinde birden fazla açıdan kolayca görülebilen parlak ve döndürülebilir 3,2 inç LCD monitör yer alır.

EOS R5 C'nin ultra kompakt tasarımında 13 atanabilir düğmeden ve üç dijital kadrandan oluşan kapsamlı bir seri mevcuttur. Yeni kullanıcı arabirimi ile programlanabilen bu özellikler; Dalga Biçimi Monitörü, otomatik odaklama ve yüksek kare hızı gibi favori video/fotoğraf işlevlerine hızla erişebilmenizi sağlar.

EOS R5 C

Kompakt, sağlam ve hafif

Yalnızca 680 gram ağırlığındaki EOS R5 C, en kompakt ve hafif Canon Cinema EOS kamerası olmasının yanı sıra EOS R5 modelindeki üstün üretim kalitesine ve konforlu ergonomiye sahiptir.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon EOS R5 C için kaydolun

Canon EOS R5 C ile ilgili en yeni güncellemelerden, tekliflerden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.