CANON RF YUVASI

RF yuvası ile lens esnekliği

RF yuvasına sahip EOS R5 C; son teknoloji RF lenslerin yanı sıra EF-EOS R yuva adaptörleriyle EF veya Sinema lensleri dahil olmak üzere kapsamlı bir optik serisiyle uyumludur. Gelişmiş 5 eksenli elektronik IS, akıcı ve sabit profesyonel çekimler elde etmenize yardımcı olur.
EOS R5 C_Lifestyle

RF yuvası teknolojisi

RF yuvası; geniş diyaframların, yüksek çözünürlüklü optiklerin ve son teknoloji performansın bir araya getirilerek film yapımcıları ve fotoğrafçılar için benzersiz lensler oluşturduğu yeni lens tasarımı fırsatlarına olanak tanır. 12 pimli RF yuvası; lens ve kamera arasındaki iletişimin bant genişliğini artırarak RF lenslerini video çekimi için ideal seçim haline getiren gelişmiş bir otomatik odaklama, görüntü sabitleme ve özelleştirilebilir kontrol seviyesi sunar.

EF-EOS R yuva adaptörleriyle uyarlayın ve üretin

Belirli Canon EF-EOS R yuva adaptörleri sayesinde RF yuvası, Canon EF Sinema ve fotoğraf lensleriyle uyumlu kalmaya devam eder. Video çekimi yaparken, değişken ND ile Canon içe takmalı filtre yuva adaptörünü kullanarak aydınlık ortamlarda olağanüstü sığ alan derinliği elde edin.

VR için mükemmel bir yol arkadaşı

Canon'un RF 5.2mm F2.8L Dual Fisheye lensi ile tam uyumlu olan EOS R5 C, 8K tam Kare sensörü ve uzun süreli kayıt özelliği sayesinde sürükleyici 180° VR içerikler oluşturmak için ideal bir çözümdür. Canon tarafından geliştirilen bu hepsi bir arada lens, kamera ve iş akışı çözümü; olağanüstü netlikle VR içerikleri oluşturmayı basit ve verimli hale getirir.

Gelişmiş elektronik görüntü sabitleme

EOS R5 C; EOS C500 Mark II, EOS C300 Mark III ve EOS C70 gibi profesyonel Cinema EOS kameralarında bulunan aynı gelişmiş 5 eksenli Elektronik IS sistemine sahiptir. Bu gelişmiş teknoloji, uyumlu lenslerde bulunan optik IS ile birlikte çalışarak sabit ve akıcı çekimler elde etmenizi sağlar. Ayrıca sinema sabit lensleri ve zoom'ları gibi sabitlenmemiş lensler kullanırken bile elektronik IS'den yararlanabilirsiniz.

Anamorfik lens uyumluluğu

EOS R5 C, üçüncü taraf yuva adaptörleriyle anamorfik lensleri destekler. LCD ekran ve HDMI çıkışı üzerinden 2x, 1,8x ve 1,3x genişletme desteği sunan EOS R5 C; daha kapsamlı lens desteği ve esnekliği sayesinde kreatif sinema çekimleri yapmanızı sağlar.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon EOS R5 C için kaydolun

Canon EOS R5 C ile ilgili en yeni güncellemelerden, tekliflerden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.