HİBRİT ÇEKİM YAPANLAR

20 kare/saniyeye varan hızlarda olağanüstü 45 Megapiksel fotoğraflar

45 Megapiksel tam kare CMOS sensör; 51.200 ISO kadar yüksek ISO Hassasiyeti ile 20 kare/saniyeye varan seri çekim hızı sayesinde olağanüstü netlik, düşük kumlanma ve geniş dinamik aralık özellikleri sunar. Otomatik pozlama basamaklaması tutarlı pozlama seçenekleri sunarken aralık zamanlayıcı ise yaratıcı zaman atlamalı videolar çekme olanağı sağlar.

Olağanüstü yüksek çözünürlüklü görüntülere geçiş yapın

EOS R5 C'nin tam kare sensörü ve DIGIC X işlemcisi; elektronik deklanşör ile 20 kare/saniyeye veya mekanik deklanşör ile 12 kare/saniyeye kadar hızlarda yüksek kaliteli 45 megapiksel görüntüler sunmak amacıyla birlikte çalışır. Ayrıca EOS R5 C'nin Fotoğraf Modunda bulunan Canon'un ünlü Dual Pixel CMOS AF II teknolojisi, organik sıcak renk bilimi ve 52.000 ISO kadar yüksek ISO hassasiyeti; EOS R5 C'nin profesyonel fotoğrafçılık için harika bir çözüm olmasını sağlar.

Profesyonel görüntü formatları

EOS R5 C; EOS R sistemiyle aynı yapıya sahiptir ve bu sayede RAW, C-RAW ve JPEG gibi çeşitli profesyonel dosya formatlarında görüntüler yakalayabilir. PQ HDR gama ve BT.2020 renk uzayından yararlanarak artırılmış dinamik aralık ve renk üretimi ile 10 bit HEIF görüntüler de yakalanabilir.

Zaman atlamalı çekim fotoğrafçılığı

EOS R5 C modelinde bulunan Aralık Zamanlayıcı özelliği, belirli bir süre içerisinde belirli sayıda görüntünün yakalanması için ayarlanabilir. Bu özellik, profesyonel zaman atlamalı sekanslar oluşturmak için idealdir. Ayrıca diyafram/enstantane önceliği veya Otomatik ISO gibi özel görüntü modları seçme imkanı sayesinde nefes kesen zaman atlamalı içerikler oluştururken eksiksiz yaratıcı kontrole sahip olursunuz.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon EOS R5 C için kaydolun

Canon EOS R5 C ile ilgili en yeni güncellemelerden, tekliflerden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.