8K KAMERA

8K Sinematik Tam Kare video

30 kare/saniyeye (veya harici güç kaynağı ile 60 kare/sn) varan hızlarda 8K video kaydı, yüksek hızda örneklenmiş 4K/Full HD içerik ve 120 kare/saniyeye varan oranlarda etkileyici 4K yavaş çekim içeriği özelliklerine sahip tam kare sensör sayesinde düşük kumlanma içeren harika ayrıntılar yakalayın.
EOS R5 C

Üstün 8K kalite, üstün yaratıcı ifade

EOS R5 C, gerçek sinematik deneyim için tam kare sensörün tüm genişliğini kullanırken etkileyici 12 bit 8K DCI RAW videolar çekebilir. 4K çözünürlüğün dört katı ayrıntı sağlayan EOS R5 C; 30 kare/saniyeye varan hızlarda olağanüstü 8K çekimler yapmanızı sağlar. EOS R5 C, harici bir güç kaynağı kullanılarak 60 kare/saniyeye kadar 8K içerik sunar ve prodüksiyon sonrasında yepyeni yaratıcı fırsatlara olanak tanır. 8K tam kare sensör, 4K veya Full HD çekimleri yüksek hızda örnekleyerek düşük kumlanma içeren olağanüstü net içerikler elde etmek için de kullanılabilir.

EOS R5 C

Otomatik odaklama ve ses ile 120 kare/saniyeye kadar 4K

EOS R5 C; güçlü 8K özelliğinin yanı sıra çarpıcı detaylara sahip sürükleyici yavaş çekimler için 120 kare/saniyeye kadar 4K içerik çekimlerine olanak tanır. Bu modda kayıt yaparken EOS R5 C, her bir karenin netliğini korumak için Dual Pixel CMOS Otomatik Odaklama işlevini sürdürür. Yüksek kare hızlarında kayıt yaparken ses kaydı da etkinleştirilebilir.

EOS R5 C

Dual Base ISO

EOS R5 C, Dual Base ISO işlevine sahip ilk Cinema EOS kamerasıdır. Dual Base ISO, düşük ışıklı ortamlarda çekim yaparken hassasiyeti genişletir ve kumlanmayı en aza indirir. Canon Log 3'te çekim yaparken 800/3.200 ISO; BT.709 Geniş DA, PQ ve HLG'de çekim yaparken 400/1.600 ISO seçenekleri mevcuttur. Belirli bir aydınlatma senaryosu için en uygun Base ISO'yu seçmek, optimum dinamik aralık ve düşük kumlanma sağlarken bazı kullanıcılar Base ISO'yu kameranın sezgisel ve otomatik olarak değiştirmesi için "Otomatik Seçim"i de tercih edebilir.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon EOS R5 C için kaydolun

Canon EOS R5 C ile ilgili en yeni güncellemelerden, tekliflerden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.