İZLEYİCİLERİNİZE ULAŞIN

İzleyicilerinize ulaşın

Wi-Fi® ağları, akıllı cihazlar ve PC/Mac bilgisayarlarla bağlantı kurabilen EOS R7, yüksek bağlanabilirliğe sahip bir fotoğraf makinesidir. İçeriklerinizi istediğiniz yere, hızlı bir şekilde taşıyın ve uzaktan fotoğraf makinesi kontrolünde üst düzey seviyelerin keyfini çıkarın.
Canon EOS R7 - İzleyicilerinizle bağlantı kurun

Hareket halindeyken çalışın

Akıllı telefonunuzla "her zaman açık" bir Bluetooth® Düşük Enerji bağlantısını sürdürebilen EOS R7, Wi-Fi® ile hızlı ve kolay bağlantı kurmanızı sağlar. Elinizin altındaki tek bir cihazdan dosyalarınıza göz atın, resim ve videoları indirip düzenleyin ve sosyal medyada içerik paylaşın. Mesleğiniz profesyonel fotoğrafçılık mı? Canon Camera Connect uygulamasını kullanarak azaltılmış veya tam boyutta görüntüleri ve videoları doğrudan müşterinize gönderebilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz.

Fotoğraf makinesi ayrıca Wi-Fi® ağlarına bağımsız olarak bağlanabilir ve akıllı telefon ihtiyacını ortadan kaldırır. Görüntüler online ağ geçidimiz olan image.canon'a aktarılarak düzenleme ve post prodüksiyon için hazır halde bulutta depolanabilir. Fotoğraf makinesini tüm görüntüleri veya yalnızca sık kullanılan olarak etiketlenen görüntüleri aktaracak şekilde ayarlayın.

Yeni nesil USB-C

EOS R7, Lightning bağlantı noktası üzerinden bir Apple iPhone'a1 veya Canon EOS Utility yazılımını çalıştıran bir PC/Mac bilgisayara yüksek hızlı bağlantıyla çekim yapma imkanı sunan USB-C 3.2 özelliğine de sahiptir.

Canlı yayın için geri sayım başladı: 3, 2, 1…

Vlogger'lar, EOS R7'nin mükemmel kalitedeki videoları canlı yayın ile doğrudan YouTube'a aktaran ve bilgisayar kullanma gereksinimini ortadan kaldıran özelliğini çok sevecek.2. Takipçilerinizi etkilemenizi sağlayacak profesyonel sonuçlar için fotoğraf makinesini doğrudan bir Wi-Fi® ağına bağlayın.

EOS R7 kullanıcıları, image.canon hizmetimize kaydolduktan sonra (fotoğraf makinesinin arkasındaki QR kodunu taramak için bir telefon kullanmanız yeterli), veri iletme hizmetini kullanarak YouTube sitesine bağlanabilir.

Net HDMI çıkışı sayesinde EOS R7 ile HDMI adaptörleri aracılığıyla canlı yayın da yapabilir veya EOS Utility yazılımının çalıştığı PC/Mac'inizi kullanarak yaygın video konferansı platformlarına bağlanabilirsiniz.

Canon EOS R7 - Vlog Çekimleri

Uzaktan kontrol ile yaratıcılık

EOS R7'nizi ister akıllı cihazınıza ister PC/Mac'inize bağlayarak uzaktan kontrol edin ve yeni yaratıcı çekim fırsatlarını değerlendirin.

Yerinde

Canon Camera Connect uygulaması, EOS R7'niz üzerinde üst düzey uzaktan kontrol imkanı sağlar. Fotoğraf makinesinin gördüklerini görün, ayarlarını yapın ve ekrana tek bir dokunuşla fotoğraf ve video çekin.

Bu şekilde çalışmak, örneğin selfie'ler veya grup çekimleri yaparken fotoğraf makinenizi belirli bir yere yerleştirmenizi ve başka bir yerden çekim yapmanızı sağlar. Bu, vahşi yaşam fotoğrafçılığı için de mükemmel bir fırsattır: EOS R7'nizi hayvanların ziyaret ettiğini bildiğiniz bir konumun yakınına yerleştirin ve ardından onları ürkütmeden uzaktan çekim yapın.

Stüdyoda

EOS R7'yi stüdyonun kontrollü ortamında hareketsiz, makro ve yiyecek fotoğrafları çekerken EOS Utility yazılımımızı, Canon SDK'yı (yazılım geliştirme kiti) veya üçüncü taraf uygulamaları çalıştıran bir masaüstü veya dizüstü bilgisayardan kontrol edebilirsiniz.

Prodüksiyon sonrası çalışmanız için kullanacağınız ekranda fotoğraf makinesinin gördüklerini tam olarak görün ve kompozisyonunuzu mükemmel şekilde oluşturun. EOS Utility'nin sezgisel arayüzünü kullanarak fotoğraf makinesinin ayarlarını yapın ve yakaladığınız görüntüleri karta, bilgisayara veya her ikisine birden kaydedin.

Film setinde

Video çekerken EOS R7'yi uygulama üzerinden kontrol edin ve genellikle eksiksiz bir film ekibi gerektirecek efektler oluşturun. Ör. içeri odaklama: Fotoğraf makinesini yeni bir konuya yeniden odaklamak için bağlı cihazın ekranına dokunmanız yeterlidir. Odak değişimi, tıpkı filmlerde gördüğünüz gibi net ve sabittir.

En yeni ürün yazılımı

EOS R7 ürün yazılımını, Canon Connect uygulaması üzerinden de güncelleyebilir ve en yeni özelliklerden faydalanabilirsiniz

Canon Connect Uygulaması ile Bağlantı

Bulut tabanlı RAW işleme3

Fotoğrafçılar, fotoğraf makinesinde veya PC/Mac bilgisayarlarda RAW dosyalarını işleme imkandan faydalanabilir. Ayrıca artık gelişmiş görüntü kalitesi için EOS R7'deki RAW görüntüleri image.canon bulut ortamında da işleyebilirler4.

Buluta yüklenen RAW dosyaları, nöral ağ görüntü işleme motoru kullanılarak geliştirilir ve böylece hem daha az dijital kumlanma hem de iyileştirilmiş mozaik giderme ve daha az bozulma sağlanır.

• Bozulmaların etkisinin azaltılmasıyla ince ayrıntılarda daha yüksek çözünürlük sağlanır
• Harelenme ve sahte renk daha azdır
• Kumlanmanın azaltılmasıyla yüksek ISO ayarlarında daha fazla görüntü kalitesi elde edilir
• Bozulma, ışık bozulması ve kırınım etkileri de optik olarak düzeltilmiştir

Dönüştürülen görüntüler buluta JPEG veya HEIF dosyaları olarak kaydedilir ve daha sonra bilgisayarınıza ya da akıllı cihazınıza indirilebilir.

image.canon bulut hizmetleri
Canon EOS R7 - Bulutta RAW İşleme
 1. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone ve Lightning, Apple Inc. şirketinin ABD'de ve diğer ülkelerde kayıtlı ticari markalarıdır. tvOS, Apple Inc şirketinin ticari markasıdır
 2. Fotoğraf makinesinin canlı yayın hizmeti yalnızca YouTube'da canlı yayını destekler. Canlı yayın hizmetini kullanabilmek için image.canon adresinden kaydolmanız gerekir. En son gereksinimler için YouTube'a göz atın. YouTube'daki canlı yayın akışı, bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir, durdurulabilir veya sonlandırılabilir. Canon, YouTube'daki canlı yayın dağıtımları da dahil olmak üzere üçüncü tarafların hizmetleri konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 3. RAW seri çekim modunda çekilen RAW görüntüleri geliştirilemez. Bulut RAW görüntü işleme ücretli bir hizmettir. Canon Imaging Uygulaması Service Plan aracılığıyla bir plan satın alınması gerekir. Daha fazla bilgi için https://sas.image.canon/ adresini ziyaret edin
 4. Hizmet, Temmuz 2022 sonlarında başlatılacak ve fotoğraf makinesi ürün yazılımının güncellenmesi gerekecektir

İlgili makaleler

 • AVANTAJLAR

  Yeni Nesil Otomatik Odaklama

  EOS R7'ye; EOS R3, EOS R5 ve EOS R6 fotoğraf makinelerimizde bulacağınız derin öğrenme teknolojili yapay zeka ve iTR AF teknolojisini ekledik.

 • AVANTAJLAR

  Hız ve Performans

  Fotoğraflamak için mükemmel olan sahneler bir saniyeden bile kısa sürer. Bu yüzden EOS R7'yi olağanüstü hızlı olacak şekilde tasarladık.

 • AVANTAJLAR

  Görüntü Kalitesi

  İster fotoğraf ister video çekiyor olun, EOS R7 32.5 megapiksel CMOS sensör ve DIGIC X görüntü işlemcisi sayesinde etkileyici sonuçlar elde edin.

 • AVANTAJLAR

  Aynasız bir fotoğraf makinesine geçiş yapın

  Canon DSLR'nizi yükseltmeyi mi düşünüyorsunuz? Yeni teknolojilerle donatılan DSLR dostu EOS R7, aşina olduğunuz kullanışlılığı sunan sezgisel kontrollere sahiptir.

 • AVANTAJLAR

  Üst Düzey Görüntü Sabitleme

  Tripoda ihtiyaç duymadan elde uzun pozlamalı fotoğraflar çekebildiğinizi ve hareketli konuları özellikle bulanıklaştırabileceğinizi hayal edin.

 • BÜLTEN

  İlham alın, hemen kaydolun

  Canon'dan en yeni teklifleri, ipuçları, yardımcı bilgileri, haberleri ve yerel etkinliklere davetleri asla kaçırmayın.