YARATICI BASKI

Canon Zoemini S2 ile kendi fotoğraf kabininizi oluşturma

Uygun maliyetle fotoğraf kabini tarzında hatıralar oluşturun: Şipşak fotoğrafları basmak için kendi kurulumunuzu nasıl yapacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Bir masa üzerinde duran pembe altın renginde Canon Zoemini S2'nin önünde karnaval temalı malzemelerle poz veren iki kadın. Bu iki kadının, Canon Zoemini S2'den çıkmakta olan fotoğraf baskısı.

Özel etkinliklerin amacı anılar yaratmaktır ve anın keyfini yakalamak için fotoğraf çekmek hem eğlencelidir hem de günün kaydını tutmanın harika bir yoludur. Katıldığınız etkinlik ister düğün, ister doğum günü veya arkadaşlarla temalı bir parti olsun, fotoğraf kabinleri herkesi eğlenceye dahil etmenin sıklıkla kullanılan bir yolu haline geldi. Konuklarınızı yardımcı malzemelerle denemeler yapmak ve görüntüleri düzenlemek konusunda heyecanlandırabilir ve onlara evlerine götürerek gelecek yıllar boyunca her baktıklarında gülümseyecekleri somut bir anı verebilirsiniz.

Kiralık bir fotoğraf kabini pahalı olabilir ve çok fazla yer kaplayabilir ancak Canon Zoemini S2 ile kendi fotoğraf kabininizi oluşturabilir ve keyfini çıkarıp paylaşmak üzere şipşak fotoğrafları düzenleyip basarken eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Burada Canon Zoemini S2 ve Canon Mini Print uygulamasıyla kendi fotoğraf kabininizi nasıl kuracağınızı açıkladık.

Canon Zoemini fotoğraf kabininizi nereye kurmalısınız?

Ahşap bir masa üzerinde duran pembe altın rengindeki Canon Zoemini S2'nin önünde gülümseyerek poz veren iki kadın.

Canon Zoemini fotoğraf kabininizi kurarken fonlar oluşturarak ve yardımcı malzemeler ekleyerek istediğiniz kadar basit veya detaylı bir alan oluşturabilir ya da etkinliğiniz sırasında farklı noktalarda çekimler yaparak bu ikisinin bir karışımını elde edebilirsiniz.

Ahşap bir masada pembe altın rengindeki Canon Zoemini S2'yi tutan bir el.

Canon Zoemini S2, camgöbeği, beyaz ve pembe altın olmak üzere üç renkte sunulur. Böylece kişiliğinize ve dekorasyonunuza en uygun rengi seçebilirsiniz.

Bir düğün, iş etkinliği veya doğum günü partisinde fotoğraf kabini kullanmış olabilirsiniz ancak şipşak fotoğraf çekilebilecek etkileşimli bir alan yaratmak her etkinlik için harika olabilir. Canon Zoemini fotoğraf standınızı bir bekarlığa veda partisinde, Noel veya Cadılar Bayramı kutlamasında, doğum günü partisinde, eski arkadaşlarınızla yeniden buluştuğunuz bir etkinlikte veya arkadaşlarınızla birlikte katıldığınız karnaval temalı bir partide kurabilirsiniz. Geleneksel fotoğraf kabinleri genellikle geniş, kapalı alanlarda kullanılsa da, Canon Zoemini S2 ile olasılıklar sonsuzdur. Büyük bir makineyi elektrik prizine takmak zorunda kalmadan, kendi yaptığınız fotoğraf kabinini sevimli, küçük bir köşeye ve bahçe veya mangal partisi için dışarıya kurabilirsiniz.

Bir etkinlik sırasında herhangi bir anda konuklarınızı fotoğraflamak için belirli bir alan seçebilirsiniz. İsterseniz giriş veya çıkış sırasında fotoğraflar çekmek için fotoğraf kabininizi giriş veya çıkış kapısının yanına kurabilir ya da duruma göre farklı konumlar kullanabilirsiniz. Canon Zoemini S2'nin arkası yapışkanlı kağıda baskı yapma özelliği sayesinde, bir şipşak fotoğraf duvarı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz bir uygulama ve arkadaşlarınızla paylaşmak üzere aynı görüntünün birden çok versiyonunun baskısını alma seçeneğiniz de vardır.

Canon Zoemini S2'nizi, elde etmek istediğiniz görüntüler için uygun yükseklikte bir rafa veya masaya kurduğunuzdan emin olun. Bulunduğunuz yerde uygun bir alan yoksa yaratıcılığınızı konuşturup kendinizin ve arkadaşlarınızın tuhaf ve komik pozlara girdiği alçak fotoğraf kabini tarzı çekimler yapabilirsiniz.

Canon Zoemini fotoğraf kabininizi kurma

Ahşap bir masada duran pembe altın rengindeki Canon Zoemini S2'nin önünde gülümseyerek poz veren ve yansımaları Canon Zoemini S2'nin selfie aynasında görünen iki kadın.

Poz vermeden önce Canon Zoemini S2'nin selfie aynasında saçınızı ve stilinizi kontrol edebilirsiniz.

Canon Mini Print uygulamasındaki Canlı kontrol modunu gösteren akıllı telefonu tutan bir el.

Canon Mini Print uygulamasındaki Canlı kontrol modu, fotoğraf standınızda geçirdiğiniz anlarda en iyi şekilde görünmenizi sağlamak için idealdir.

Geleneksel fotoğraf kabinlerinde genellikle küçük ve dar bir alanda otururken Canon Zoemini S2 fotoğraf kabininizde daha yaratıcı olabilirsiniz. Süsleri düzenleme, bütün bir fon kullanma veya boş bir tuval oluşturmak için düz bir duvar bulma gibi çeşitli yollarla arka plan denemeleri yapın ve misafirlerin poz verirken kullanacağı yardımcı malzemeler eklemek isteyip istemediğinizi düşünün. Burada, fonlar ve Creative Park'taki yardımcı malzemeler karnaval temalı parti fotoğraflarına bol miktarda canlılık ve renk katmış. Bir sonraki aşamada ek süsler ve kişiselleştirilmiş öğeler de ekleyebilirsiniz.

Alanınızı ayarladıktan sonra, Canon Zoemini S2'nizi fotoğraflarınızı çekmek için ne kadar uzağa yerleştirmek istediğinizi belirleyin. Yalnızca yüzleri mi yoksa tam boy fotoğrafları mı çekmek istediğinize bağlı olarak bazı fotoğrafları çekerken fonun önünde durabilir, bazılarında ise fotoğraf makinesine yaklaşabilirsiniz. 8 MP fotoğraf makinesi, sahnelerinizi çeşitli mesafelerden ince ayrıntılarla yakalayabilir.

Ücretsiz Canon Mini Print uygulaması uzaktan çekim yapıp baskı almanıza olanak tanıdığından, fotoğrafta yer alamayacak bir fotoğrafçı belirlemenize gerek kalmaz. Akıllı telefonunuzu Bluetooth üzerinden Canon Zoemini S2'ye bağladıktan sonra uygulamanın otomatik zamanlayıcısını ve uzaktan kumandalı deklanşörü kullanarak mükemmel çekimler elde edebilirsiniz. Fotoğraf makinesinin selfie aynasında yakın çekim için hazır olup olmadığınızı kontrol edin, ardından uygulama aracılığıyla üç, beş veya on saniyelik bir gecikme ayarlayarak kendinize ve arkadaşlarınıza poz vermek için bol zaman tanıyın. Fotoğraf makinenizi bir duvara veya sağlam bir nesneye dayayarak yerleştirdikten sonra hazırsınız! 25 fotoğraf kağıdına kadar dayanan pil ömrü sayesinde, bir sonraki şarjınıza kadar çekim yapmaya devam ederek çok sayıda anı yakalayabilirsiniz.

Canon Zoemini baskılarınızı kişiselleştirmenin yolları

Ahşap bir masada duran pembe altın rengindeki Canon Zoemini S2'nin yanında, akıllı telefondaki Canon Mini Print uygulamasında, bir görüntü kolajını düzenleyen bir parmak.

Canon Mini Print uygulaması, kolaj düzenleri oluşturmanıza ve baskılara Japon purikura stilinde metin, görüntü, çerçeve ve filtre eklemenize olanak tanır. Bu ruhu yakalayın ve kendi fotoğraflarınızı arkadaşlarınızı etiketleyerek sosyal medyada paylaşın.

Yan yana oturmuş, birisi içinden bir baskı çıkmakta olan pembe altın rengi bir Canon Zoemini S2, diğeri ise ekranında Canon Mini Print uygulamasının göründüğü bir akıllı telefon tutan iki kadın.

Herkes fotoğrafının çekilmesini sevmez ancak Canon Zoemini S2'nizle fotoğraf kabini tarzında fotoğraf çekmenin etkileşimli yönü, süreci daha eğlenceli ve keyifli hale getirir. Ayrıca Canon Mini Print uygulamasının sunduğu filtreleme ve düzenleme olanaklarıyla istediğiniz içeriği elde edebilirsiniz.

Canon Mini Print uygulaması yalnızca uzaktan çekim yapmanıza ve baskı yapmanıza olanak vermekle kalmaz, aynı zamanda fotoğraf kabini için çok sayıda eğlenceli ekstra öğe ve efekt eklemek için de kullanılabilir. 1990'lardan beri gençler arasında popüler olan ve günümüzde de influencer'ların arkadaşları ile birlikte fotoğraf çektirmek için yoğun ilgi gösterdiği Japon purikura fotoğraf kabinleri tarzında görüntüler oluşturmanızı sağlar. Oldukça popüler olan purikura, geleneksel fotoğraf kabini deneyimini, sosyal medya için ideal olan çıkartmalar, filtreler ve grafikler gibi her türlü ekstra dokunuşu ekleme olanağıyla geliştirir.

Mini Print uygulaması, paylaşmaya uygun bir çıktı elde etmek için sayfa düzenini değiştirmek; metin, çerçeve, çizim ve filtre eklemek veya canlı fotoğraf makinesi efektlerini ve artırılmış gerçekliği test etmek için ek bir dokunuşla benzer yollar sunarak Canon Zoemini S2 ile bu dünyaya adım atmanızı sağlar.

Baskılarınızla neler yapabilirsiniz?

Yeşil fayanslı bir duvara iki kadının resimlerini yapıştıran bir el. Fotoğraflar Canon Zoemini S2 ve Canon Mini Print uygulaması kullanılarak basılmıştır.

Arkası yapışkanlı ZINK TM Fotoğraf Kağıdı, albümlere ve telefonlara, dizüstü bilgisayarlara veya diğer yüzeylere yapıştırabileceğiniz bulaşmaya, yırtılmaya ve suya dayanıklı baskılar oluşturarak en sevdiğiniz fotoğraflarınızı sergilemenize ve hatta arkadaşlarınızınkilerle eşleştirmenize olanak tanır.

Ahşap bir masanın üzerinde duran pembe altın rengindeki Canon Zoemini S2'nin önünde karnaval temalı malzemelerle poz veren iki kadın. Ahşap masada duran diğer karnaval temalı malzemeler.

Fotoğraf kabini görüntüleri, bir etkinlikte atmosferi ve enerjiyi yakalamak için harika bir yoldur. Bu karnaval temalı çekimler, renkle ve ifadeyle doludur ve misafirlere o gece ne kadar eğlendiklerini hatırlatır.

Canon Zoemini fotoğraf kabini baskılarınızla yapabileceğiniz birçok şey vardır. Kişiselleştirilmiş parti oyunları için anında çıkartmalar oluşturmak üzere arkası yapışkanlı kağıt kullanabilirsiniz. Canon Zoemini S2'ye 5 x 7,6 cm veya 3,3 cm önceden kesilmiş daire şeklinde çıkartmalar halinde 10 sayfaya kadar ZINK Fotoğraf Kağıdı yükleyebilirsiniz. Her sayfanın yazdırılması bir dakikadan kısa sürer. Misafirler baskıları hatıra olarak da alabilir.

Görüntülerinizi doğrudan sosyal medyaya yükleyin veya arkadaşlarınızın görüntüleri tuttuğu bir gönderi oluşturun. Ayrıca bunları bir albümde kullanmak üzere toplayabilir veya etkinliğinizde arkadaşlarınızın kendi fotoğraflarını ekleyebileceği bir fotoğraf duvarı kullanarak daha sonra günün anısı olarak çerçeveletmek üzere dev bir kolaj oluşturabilirsiniz.

Canon Zoemini S2, anında baskı yapabilmenin yanı sıra Micro SD kart yuvasına sahiptir. Bu sayede, daha sonra düzenlemek ve basmak üzere çok daha fazla görüntü kaydedebilirsiniz. Fotoğraflarınızı, sizinle önemli bir kutlamayı paylaştıkları için teşekkür etmek amacıyla misafirlerinize gönderebilir veya uygulama aracılığıyla, o büyüleyici günün dekoratif bir hatırası olarak duvarınıza asmak için küçük fotoğraflardan oluşan kolajlar ya da arkası yapışkanlı bir poster oluşturabilirsiniz.

Fotoğraf kabini tarzında çeşitli baskılarla çevrili, biri pembe altın, diğeri camgöbeği renginde olan iki Canon Zoemini S2s'yi gösteren, yukarıdan çekilmiş bir fotoğraf.

Canon Mini Print uygulaması, tüm Canon Zoemini modelleriyle uyumludur ve baskılarınıza kenarlık ekleyerek onlara profesyonel bir fotoğraf kabininin sunduğu görünüme sadık kalan nostaljik, analog bir hava katmanızı sağlar.

Canon Zoemini S2'yi Mini Print uygulamasıyla birlikte kullanmak, fazla masrafa girmeden tüm yaratıcılık olanaklarından yararlanarak kendi fotoğraf kabini eğlencenizi yaratmanın mükemmel bir yoldur. Bu, misafirleri anılar yaratma sürecine dahil etmek için harika bir yöntemdir ve gelecek yıllar boyunca mutluluğu paylaşmak için baskıları kullanmanın sayısız yolu vardır. İster yaklaşmakta olan bir yeni ev kutlama partisi, ister mezuniyet kutlaması veya arkadaşlarınızla birlikte düzenlediğiniz temalı bir cuma gecesi partisi olsun, yaşayacağınız deneyime kendi Canon Zoemini fotoğraf kabininizle katkıda bulunabilirsiniz.

Yazan: Kat Halstead

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler