CANON XF605

Yüksek hassasiyet ve dinamik aralık

Dahili olarak Hibrit Log-Gamma (HLG) ve Perceptual Quantization (PQ) formatlarını kaydedebilen XF605, HDR görüntülerin hızla teslim edilebilmesi için kullanışlı bir araçtır. Canon Log 3, geniş tonlama esnekliği gerektiren prodüksiyonlar için mükemmel bir dinamik aralık sağlamakla birlikte birden fazla kamera içeren bir çekim düzeneklerinden tutarlı görüntü elde etmeyi kolaylaştırır.

XF605, sensörün düşük ışık özelliklerini büyük oranda geliştirerek 2.000 lüks değerinde F12'ye eş değer ışık hassasiyeti sunan Yüksek Hassasiyet Moduna sahip ilk XF Serisi kameradır. Standart -6 dB ila 21 dB kazancı kullanıcının atayabildiği bir tuşla anında 36 dB seviyesine yükseltebilen yeni bir kazanç artırma işlevi de XF605'e eklenmiştir. XF605 aynı zamanda neredeyse karanlıkta çekim yapmayı sağlayan bir Kızılötesi Moduna sahiptir.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon XF605 için kaydolun

Canon XF605 ile ilgili en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

İlgili Makaleler

  1. Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.