CANON XF605

Profesyonel bağlantı özellikleri

Çok yönlü bağlantı

Kompakt boyutlarına rağmen XF605, tek bir arayüz üzerinden sıkıştırılmamış 4K sinyal çıkışı göndermeye yönelik 12G-SDI, HDMI çıkışı, USB Type-C, iki adet XLR girişi ve diğerleri gibi çok çeşitli profesyonel terminaller sunar.

XF605

Çok işlevli aksesuar yuvası

XF605, elektronik bağlantı noktaları olan çok işlevli bir aksesuar yuvasına sahiptir. Uyumlu aksesuarlar kameranın mevcut özelliklerini genişleterek sahada kameradan en fazla verimin alınmasını sağlar.

XF605

Ses özelliklerinde üst düzey esneklik

XF605'in tutacağındaki iki XLR girişi, profesyonel mikrofonlar için doğrudan bağlantı sağlar. Bağımsız ses denetimleri, ses seviyelerinin doğru bir şekilde izlenmesini sağlayarak prodüksiyonlarınızda en iyi kalitede ses kaydetmenize olanak tanır. XLR girişleriyle 3,5 mm veya dahili Stereo mikrofon girişleri birlikte kullanıldığında dört kanallı ses kaydı da yapılabilir.

XF605

Eş zamanlı çıkış olanakları

EVF, LCD, SDI ve HDMI için eş zamanlı çıkış seçenekleriyle XF605, çeşitli cihazlarla çoklu görüntüleme ve harici kayıt için kolaylıkla kullanılabilir. EVF ve LCD'de operatörün HDR içerikler için pozlama üzerinde ince ayar yapmasını sağlayan Görünüm Yardımı araçları bulunur.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon XF605 için kaydolun

Canon XF605 ile ilgili en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

İlgili Makaleler

  1. Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.