CANON XF605

Kayıt esnekliği

Yayını kolaylaştıran kayıt formatları

XF605, Canon'un güvenilir, MXF tabanlı XF-AVC özelliğini kullanarak 4K UHD 59,94p/50,00p 4:2:2 10 bit kayıt almayı ve çeşitli MP4 formatlarını destekler.

Gelişmiş kayıt modları

Çeşitli kayıt modlarıyla XF605'in tüm yaratıcı potansiyelinden yararlanın. Ağır ve Hızlı Çekim modu, aksiyon sekansları ve göz alıcı ağır çekimler için kliplerin FHD çözünürlükte 120P'ye kadar kaydedilmesini sağlar. Ön Kayıt modu ile hiçbir anı kaçırmayın, Kare Kaydı ile stop-motion animasyonları keşfedin ve Aralıklı Kayıt özelliğini kullanarak kamerada kolayca zaman atlamalı videolar oluşturun.

XF605

XF605, üç BT.709 türü (Normal, Büyük, Standart) içeren genişletilmiş Özel Görüntü dosyası seçeneklerine ve prodüksiyonlarınız için daha fazla esneklik sağlayan EOS Standart ve EOS Nötr modlarına sahiptir.

Kullanıcılar dahili kayıt için Look Dosyaları oluşturarak kendi 3D LUT'larını kameraya yükleyebilir ve mevcut Özel Görüntü ayarlarına ek olarak kullanabilir.

Çift SD karta kayıt olanakları

Çift UHS-II SD kart yuvası, farklı dosya formatlarında, çözünürlüklerde ve renk örnekleme değerlerinde aynı anda kayıt yapma gibi esnek kayıt seçenekleri sunar. XF605 aynı zamanda, ses dosyalarının deşifre etmek için kullanılmak üzere bir karta, ana videonun ise diğer karta kaydedilmesini sağlayan eş zamanlı ses kaydı seçeneğine sahiptir.

ŞİMDİ KAYDOLUN

Canon XF605 için kaydolun

Canon XF605 ile ilgili en yeni güncellemelerden, Canon tekliflerinden, ipuçları ve yardımcı bilgilerden, en son haberlerden ve yerel etkinlik davetlerinden ilk siz haberdar olun.

İlgili Makaleler

  1. Bu fotoğraflarda ve video içeriklerinde gösterilen Canon XF605 kameraların görüntüsü satışa sunulan üründen farklı olabilir.