DSLR Fotoğraf Makineleri

Canon EOS-1D X Mark II

20,2 Megapiksel tam kare sensör. 61 noktalı AF sistemi. 14 fps'ye kadar. ISO - 409.600.

Avantajlar

 • Nesneleri olağanüstü görüntü kalitesiyle yakalayın

 • Olağanüstü AF hassasiyetiyle net görüntüler çekin

 • Her anı yakalamak için ultra yüksek hız ve güvenilir performans

 • Gelişmiş 4K film çekimi, öykülerinize hayat vermenize olanak sağlar

 • Yüksek hızlı görüntü çıkışı ve yönetimi

Detaylı Özellikler

 • Yüksek dinamik aralık ve ISO hassasiyetine sahip Canon 20,2 Megapiksel CMOS sensör, lens düzeltmeleri ve gelişmiş RAW işleme gibi kamera içi özelliklerin yanı sıra İnce Ayrıntılı Resim Stili ve gelişmiş beyaz dengesi ayarları, EOS-1D X Mark II'i deklanşöre basıldığı anda mükemmel kalitede görüntüler yakalama becerisine sahip bir fotoğraf makinesi haline getirir.AI Servo AF III+ algoritması ve geliştirilmiş EOS Akıllı Takip ve Tanıma (EOS iTR) sistemine sahip AF sisteminin sunduğu gelişmiş akıllı odaklama, her zaman hızlı ve doğru odaklama elde etmenizi sağlar. f/8 değerinde bile 61'e kadar aydınlatmalı AF noktası kullanımı, tele dönüştürücüler ve uzun lensler kullanılırken daha fazla odak hassasiyeti sağlar.Yüksek hızda çekim sınırlarını yerle bir eden EOS-1D X Mark II, DIGIC 6+ işlemcilerin ve yeni ayna sürücü sisteminin sunduğu hız sayesinde tam AF / AE izleme ile 14 fps'ye kadar veya Canlı Kontrol modunda 16 fps'ye kadar çekim yapabilir. Yeni nesil CFast 2.0™ ortam sayesinde, fotoğraf makinesi XXX adede kadar sıkıştırılmamış 14 bit RAW görüntüden oluşan seri çekim yapabilir. Sağlam magnezyum gövde ve hava geçirmez dayanıklı tasarım, en zorlu ortamlarda bile güvenle çalışmanızı sağlar.4K çözünürlüğün gücü hikayelerinize hayat kazandırır. CFast 2.0™ ortama dahili olarak 60p'ye kadar 4K (4096 x 2160) veya yavaş çekim yaratıcılığı için 120p'ye kadar Full HD çekim yapın. Dokunmatik panel LCD ile filmler ve Canlı Kontrol modunda mükemmel AF izleme sunan, tüm Canon EF lensleriyle çalışabilen Dual Pixel CMOS AF ile kolayca ve hassas bir şekilde odaklama yapın.Dahili GPS, SuperSpeed USB 3.0 ve Ethernet ya da WFT-E8 Wi-Fi adaptörle Gigabit bağlantı, dünyanın her yerinde üstün iş akışı esnekliği sunar. IPTC desteği, hassas ve güvenilir veri eklemek için açıklamaların görüntü EXIF verilerine yerleşik hale getirilmesine olanak sağlar.

Lensler

EOS-1D X Mark II, EOS dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor. Stilinize uygun doğru lensi bulun ve performans odaklı tasarlanan aksesuarları seçin.

 • DSLR Lensleri

  EF 24mm f/1.4L II USM

  L serisi optik donanımı ve hızlı f/1,4 diyaframıyla düşük ışık koşulları için ideal olan geniş açılı profesyonel lens.
 • DSLR Lensleri

  EF 35mm f/1.4L II USM

  Doğal perspektif, f/1,4 diyafram ve düşük ışıkta çekim özelliklerine sahip profesyonel sınıf geniş açılı lens.
 • DSLR Lensleri

  EF 16-35mm f/2.8L II USM

  Düşük ışık ve röportaj fotoğrafçılığı için ideal olan, profesyonel L serisi ultra geniş f/2,8 zum lens.
 • DSLR Lensleri

  EF 24-70mm f/2.8L II USM

  Sabit f/2,8 diyaframla yüksek görüntü kalitesi sunan, günlük kullanıma uygun profesyonel L serisi zum lens.
 • DSLR Lensleri

  EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

  Güçlü Görüntü Sabitleyici ve f/2,8 diyaframa sahip profesyonel L serisi orta telefoto zum lens.
 • DSLR Lensleri

  EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS II USM

  Görüntü Sabitleyici ve ASC kaplama ile üstün keskinlik sunan, spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığı için profesyonel L serisi zum lens.
 • Canon EOS-1D X Mark II
  Derecelendirmeler ve incelemeler