Bu tırmanışta, mülkün sahiplerinin izniyle eğitimli profesyoneller ve güvenlik ekipmanı kullandık, lütfen tırmanıştaki hiçbir şeyi kopyalamaya ya da tekrar canlandırmaya çalışmayın.

Şehir tırmanışçıları Vadim ve Vitaliy, hayatlarını dünyanın en büyüleyici şehirlerini keşfederek geçiren iki Rus arkadaş. Bilinen manzaraların ötesine bakarak, sadece en yüksek binalardan yakalanabilecek eşsiz ve olağanüstü manzaraları arıyorlar.

Korkuyu hiçe saymaları, adrenalini kovalamaları ve olağanüstü fotoğrafların peşine düşmeleri, bu ikilinin dünya üzerinde en tanınan yapılardan bazılarına tırmanarak manşetlere çıkmalarını sağlamış. Bu modern kaşifler, kendilerini nefes kesici açılardan çarpıcı görüntüler bulmaya ve çekmeye adamışlar.

Tıpkı diğer Canon maceracıları gibi, tutkularının peşinden gidiyorlar ve açığa çıkardıkları yerlere ilişkin kendi eşsiz perspektiflerini ortaya koyuyorlar.

Sizin de dikkat çekici fotoğraflar ve filmler çekmenize yardımcı olabiliriz. Okumaya devam ederek ilham verici ipuçları ve tekniklerimizden faydalanın ve dünyayı farklı bir açıdan nasıl görebileceğinizi keşfedin. Ardından dışarıya çıkın ve yakınınızdaki bir şehrin gizli büyüsünü keşfedin. Bu şehri kendi eşsiz bakış açınızdan çekmenize ve dünyanın dört bir yanındaki insanlar ile bağ kuracak hikayeler paylaşmanıza yardımcı olacağız. Come and see.

Teknikler

Net çekim ve paylaşım