DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILIĞI

Kalıcı anılar: Düğün albümünüze layık mini baskılar oluşturun

Canon Zoemini S2 ve Canon Zoemini yazıcının hem siz hem de konuklarınız için neden mükemmel bir düğün aksesuarı olduğunu keşfedin.
Yanında beyaz Canon Zoemini S2 bulunan bir kadın, elindeki mini düğün baskılarını bir albüme yapıştırıyor.

En unutulmaz fotoğraflar, düğünlerde yaşanan küçük mutlu anlarda çekilir. Kutlama için bir araya gelen farklı nesillerden insanlar gülerken, mutluluk gözyaşı dökerken ve kadeh tokuştururken genellikle en küçük konuklar da yüzlerine pasta bulaşmış bir halde koşuştururlar. Bazen o büyük günde yaşanan bu küçük mutlu anlar, mükemmel çekimleri yakalamakla meşgul olan profesyonel fotoğrafçıların gözünden kaçabilir. Peki, bu gözden kaçan anları düğün konuklarınız yakalayabilseydi ne olurdu?

Cebinize sığacak kadar küçük olan Canon Zoemini S2 2'si 1 arada fotoğraf makinesi ve yazıcı ile artık düğün fotoğrafı ve selfie çekmek çok kolay. Burada, değerli anları yakalamak ve paylaşmak için sizin ve konuklarınızın bu cihazı ve Canon Zoemini hızlı yazıcıyı nasıl kullanabileceğine dair bazı yaratıcı fikirler paylaşıyoruz.

Mükemmel kaynaştırıcı

Pembe Canon Zoemini S2 ile selfie çeken bir erkek ve kadın. Fotoğraf makinesi odakta ama çift, bulanık.

Dahili ayna ve halka lambaya sahip Canon Zoemini S2, özellikle konukların genellikle şık olduğu ve eğlenmek istediği düğünlerde selfie çekmek için idealdir.

İster tropik bir sahilde, ister görkemli bir evde, isterse semtinizin barı veya restoranının üzerindeki etkinlik salonunda olsun, düğünler genellikle yeni insanlarla tanışılan etkinliklerdir. Konuklarınızın tanışıp kaynaşması için merasimden sonra oynanacak birkaç oyun planlayabilirsiniz. Ancak birlikte fotoğraf çekilmek, konukların kaynaşması için doğal (ve ucuz) bir yol sağlayabilir.

Şampanya kulesi, birkaç eğlenceli eşya veya düğün ziyaretçi defterinin bulunduğu özel resepsiyon masasına koyulacak hızlı fotoğraf makinesi, fotoğraf çekmek ve sohbet başlatmak için mükemmel fırsatlar sunabilir.

Mini yazıcıyı koymak için ideal yerler

Bir düğünde, ziyaretçi defteri üzerinde duran siyah bir Canon Zoemini S.

Canon Zoemini S2, mükemmel bir düğün aksesuarıdır. Konuklar, kendi doğaçlama fotoğraflarını hazırlayıp sonuçları muhteşem bir mini baskıyla anında görebilir. Bunları daha da özel hale getirmek isteyen konuklar, baskılarını imzalayabilir veya kenarlarına kısa bir mesaj yazabilir.

Masada bir pasta tabağı ve birkaç içecekle birlikte duran iki Canon Zoemini yazıcı.

Yalnızca 160 g olan Canon Zoemini yazıcı, zarif ve hafif yapısıyla düğün pastası masalarına, oyun istasyonlarına ve daha fazlasına dikkat çekmeden uyum sağlar. Ayrıca kullanımı da son derece kolaydır.

Canon Zoemini S2 fotoğraf makinesi ve yazıcıyı, pastanızın veya hatıra defterinizin yanına koyarak konuklarınızı fotoğraf çekip baskı almaya teşvik edebilirsiniz. Alternatif olarak, konuklardan biri günün daha erken saatlerinde akıllı telefonuyla mükemmel bir fotoğraf çektiyse Canon Zoemini yazıcı Bluetooth bağlantısı kurar ve baskı alma işini Canon Mini Print uygulamasıyla sizin için halleder. Daha sonra konuklar, seçtikleri fotoğraflara el yazısı mesajlar ekleyip bunları anı olarak misafir defterinize yapıştırabilir.

ZINK 1,3 inç Önceden Kesilmiş Yuvarlak Çıkartma Kağıdı ile Canon Zoemini'yi birleştirirken Canon Mini Print uygulamasını kullanarak telefonunuzdan hızlı yapışkanlı baskılar almak mümkündür. Arkadaşlarınız ve aileniz, çektikleri düğün fotoğraflarını basabilir ve ziyaretçi defterine veya albüme yapıştırabilir.

Kendin çek fotoğraf kabini

Mavi Canon Zoemini S2 ile selfie çeken bir kadın.

Maliyetsiz bir fotoğraf kabini oluşturmak istiyorsanız Canon Mini Print uygulamasının Canlı Kontrol özelliği ile Canon Zoemini S2'yi bir arada kullanabilir ve zamanlayıcı ayarlayarak mükemmel çekimi oluşturmak için zaman kazanabilirsiniz.

İki genç kadın, kendilerinin olduğu ve metin ile karalamalar eklenmiş renkli mini baskı koleksiyonuna bakıyor.

Canon Mini Print uygulamasındaki seçenekler arasında karalamalar, metin, çerçeveler ve hatta AR efektleri bulunur.

Fotoğraf kabinleri, yetişkin düğün konuklarınızın diledikleri gibi davranması ve içlerindeki çocuğu ortaya çıkarması için eğlenceli ve rahat bir yol sunar. Fotoğraf kabini, özellikle eğlenceli balonlar, kağıttan kesilmiş şekiller, ilginç peruklar, büyük güneş gözlükleri ve komik şapkalar olduğunda çocuklar için de harika bir yerdir.

Fotoğraf kabini oluşturmak söz konusu olduğunda, olasılıklar sınırsızdır. Çiçekli bir arka planda fotoğraf çekilebilir veya konukların poz vermesi için içi boş bırakılmış devasa bir fotoğraf çerçevesi hazırlanabilir. Canon Mini Print uygulamasıyla birlikte Canon Zoemini S2, kullanışlı otomatik zamanlayıcı ve uzaktan kumandalı deklanşör özellikleriyle grup çekimleri yapmayı sağlar. Böylece konuklarınız, yıllar boyunca sizi mutlu edecek duygu dolu fotoğraflar çekebilir ve basabilir.

Düğün gününden sonra baskıları toplayın ve kutlamanın ruhunu yansıtan bir kolaj oluşturun. Oluşturduğunuz kolajı evinizde sergileyebilir veya daha geleneksel düğün fotoğraflarınızla kontrast oluşturması için kullanabilirsiniz.

Hiçbir anı kaçırmayın

Camgöbeği, beyaz ve pembe altın Canon Zoemini S2 yazıcılar.

Canon Zoemini S2, şarj başına yaklaşık 25 fotoğraf sunar. Ayrıca bir Micro SD kart yuvası da vardır. Böylece hiçbir anı kaçırmamak için çektiğiniz görüntüleri daha sonra basmak üzere depolayabilirsiniz.

Resepsiyon, düğünün en büyülü anlarının yaşandığı yerdir. Kutlamalar sabahın erken saatlerine kadar devam eder, konuklar rahatlar ve hiç beklemediğiniz kişileri, böyle etkinliklere sakladıkları dans figürlerini sergilerken görebilirsiniz. Genellikle düğün fotoğrafçısı ve videografı bu saatlere kalmaz. Bu yüzden, yaşanan bu spontane anları fotoğraf makinesiyle yakalama işi arkadaşlarınıza ve ailenize düşer.

Dans pistine yakın bir yerde, konukların hızlı selfie çekip beğendikleri kareleri basabileceği ve paylaşabileceği bir selfie istasyonu kurmaya ne dersiniz? Canon Zoemini S2 fotoğraf yazıcısı, bunun için idealdir ve temanıza uygun olması için camgöbeği, beyaz ve pembe altın renk seçeneklerine sahiptir.

Konuklarınız, gece boyunca dans ettikten sonra hala yeterince enerjileri varsa baskılarını Canon Mini Print uygulaması üzerinden efektler ve çerçevelerle kişiselleştirebilir. Dahası, kağıt biterse fotoğraf makinesi, görüntüleri daha sonra basmak üzere Micro SD karta kaydeder.

Her durum için ideal

Pencerenin önünde, bir süs ışığı kablosuna asılmış Canon Zoemini baskıları.

Lekeye ve suya dayanıklı Canon ZINK TM fotoğraf kağıdı, Canon Zoemini yazıcınızla kullanmak için ideal olan, yüksek kaliteli mükemmel bir seçimdir.

Ön yüzünde Team Bride yazılı bir fotoğraf albümünün yanında, çeşitli baskılar ve bir rozet ile birlikte duran bir Canon Zoemini S.

Canon Zoemini S2 ve Canon Zoemini, düğünler ve doğum günlerinden arkadaşlarınızla geçirdiğiniz spontane günlere kadar her durum için idealdir.

Samimi düğün fotoğrafları söz konusu olunca perspektifler sayısızdır. Kendi düğün hashtag'inizi belirleyerek konuklarınızın özel gününüzde çektiği fotoğraflara daha sonra göz atabilir ve beğendiklerinizi basabilirsiniz. Yaratıcılığınızı göstermek istiyorsanız akıllı telefonla çekilmiş en sevdiğiniz fotoğrafları seçip 2x3 inç Canon ZINKTM fotoğraf kağıdı ve Canon Zoemini yazıcıyla basabilir ve hatta bunları teşekkür notlarına dönüştürebilirsiniz. Lekeye, suya ve yırtılmaya dayanıklı olan baskılarınızdan en sevdiklerinizi aynalara, telefon kılıflarına, dizüstü bilgisayarlara veya albüme ve günlüğe yapıştırabilirsiniz.

Canon Zoemini ve Canon Zoemini S2 yalnızca düğünler için değildir. Doğum günü, mezuniyet, dini seremoni gibi her türlü etkinliğe uygun olan bu cihazlar, anı yakalayan fotoğraflar çekip bunları basarak ister yapıştırabileceğiniz, ister başkalarıyla paylaşabileceğiniz hatıralar oluşturmanızı sağlar. Hatta dilerseniz herkesin olduğu grup selfie'lerini paylaşmak için aynı fotoğrafın birkaç baskısını alabilirsiniz.

Canon Mini Print uygulamasıyla yaratıcılığınızı sergileyin

Akıllı telefonunda Canon Mini Print uygulamasını kullanan bir kadın. Önündeki masada bir Canon Zoemini S2 ve mini düğün baskılarıyla kaplı bir albüm bulunuyor.

Düğün konukları, Canon Mini Print uygulamasının filtreleriyle fotoğraflarını akıllı telefonlarında tasarlayabilirler.

Üzerinde selfie'ler bulunan iki yuvarlak fotoğraf çıkartması.

Canon ZINK Önceden Kesilmiş Yuvarlak Çıkartma Kağıdı ile arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz, eğlenceli yuvarlak çıkartmalar bile oluşturabilirsiniz.

Canon Mini Print uygulaması, fotoğraf sergisi oluşturmak için daha fazlasını yapmak isteyen yaratıcı düğün konuklarına eğlenceli yazı tipleri, havalı çerçeveler ve hatta Artırılmış Gerçeklik (AR) efektleri gibi pek çok seçenek sunar.

Ayrıca uygulamanın akıllı kolaj özelliği, en sevdiğiniz üç, dört veya dokuz fotoğrafı sergilemeniz için çeşitli yaratıcı yollar sağlar. Bluetooth üzerinden Canon Zoemini ve Canon Zoemini S2 ile tamamen uyumlu olan bu uygulama sayesinde konuklar, çektikleri fotoğrafları düzenleyip 2x3 inç boyutlarında basarak gününüzü özel kılan herkesin yer aldığı bir düğün sergisi oluşturabilir.


Yazan: Lorna Dockerill

İlgili Ürünler

 • Ev Yazıcıları

  Canon Zoemini 2

  Cep boyutunda, pille çalışan Zoemini 2 yazıcı ile akıllı telefonunuzdan dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde anında baskı alın.
 • Şipşak ve Yazıcı Özellikli Cep Boyu Fotoğraf Makineleri

  Canon Zoemini S2

  Ayna, halka ışığı, uzaktan deklanşör ve canlı kontrol özelliklerine sahip cep boyutundaki fotoğraf makinesi ve yazıcıyla selfie'lerinizi ileri seviyeye taşıyın.
 • Ev Yazıcıları

  Canon Zoemini

  Cebe mükemmel şekilde sığabilen bu mobil cihaz aksesuarı ile nereye giderseniz gidin çekim yapın, çekimlerinizi özelleştirin ve basın.

İlgili makaleler