YARATICI BASKI

Canon Zoemini serisi: En iyi festival arkadaşlarınız

Canon Zoemini S2 ve Canon Zoemini 2 ile bir festivalin büyülü anlarının tadını çıkarmak için en iyi ipuçlarımızı okuyun.
Renkli bayraklarla süslenmiş bir çadırın girişinde oturarak bir şipşak fotoğraf makinesi ile selfie çeken, gösterişli kıyafetler içindeki iki kadın.

Ana sahnedeki şarkıya eşlik ettiğiniz anlardan ve ormandaki gezintilerden çadır kurma fiyaskolarına ve "şarkınız" çaldığında dans pistindeki herkesle haşır neşir olduğunuz zamanlara kadar festivaller, üniversitedeki ödev teslimleri ve 9-5 ofis mesaisi gibi günlük rutininizden kaçmak için harika bir fırsattır.

Görülecek ve yapılacak o kadar çok şey varken, bu etkinlikler sonrasında ve hatta sırasında, tüm güzel anları hatırlamak zor olabilir, özellikle de çok az uykuyla geçirdiğiniz birkaç geceden sonra. Bu noktada Canon Zoemini serisi devreye girer. Bu şipşak fotoğraf makinesi yazıcıları ve cep yazıcıları, festival maceranızı belgelemenin kolay, basit ve hızlı bir yoludur. Ayrıca, su şişesi etiketlerinden anlık selfie baskılarına kadar, bu ürünler oradaki eğlencenizi katlamak için de idealdir.

Festival deneyiminizi geliştirmek için Canon Zoemini serisini kullanmaya yönelik en iyi ipuçlarımızı burada bulabilirsiniz.

1. Yanınızda cep boyutunda bir yardımcı taşıyın

70'ler stilinde giyinmiş, bir Canon şipşak fotoğraf makinesi yazıcısını turuncu pantolonunun cebine koyan bir kişi.

Kompakt ve taşınabilir Canon Zoemini serisi şipşak fotoğraf makineleri ve yazıcılar, en iyi festival yardımcılarıdır. Ayrıca mürekkep gerektirmezler, bir paket ZINK TM kağıtla baskı almaya hazır olursunuz.

İster 8 MP kameraya sahip Canon Zoemini S2'yi ister Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuzla eşleştirilen Canon Zoemini 2'yi kullanıyor olun, Canon Zoemini serisinin hafifliği ve kompakt boyutu fotoğraf çekmeyi, basmayı ve paylaşmayı kolaylaştırır.

Canon Zoemini S2 yalnızca 188 gram ağırlığındadır ve hareket halindeyken anılar biriktirmek için cebe veya küçük bir sırt çantasına kolayca sığabilir. Aynı anda 10 adede kadar yazdırılabilir sayfa yükleyebilirsiniz. Pil ömrü yaklaşık 25 çekim için yeterlidir ve kağıdın azaldığı durumlara karşı bir microSD kart yuvası vardır.

Aynı derecede küçük olan Canon Zoemini 2, USB-C üzerinden taşınabilir şarj cihazıyla yalnızca 50 dakikada şarj edilebilen dahili pile sahiptir. Şarj sırasında da baskı almanıza olanak verir.

2. Alanınızı kişiselleştirin

Bir çadırın içinde ayakta duran iki kadın. Biri renkli süsleme bayraklarına fotoğraflar yapıştırırken diğeri bir şipşak fotoğraf makinesi yazıcısı tutuyor.

Alanınızı kişiselleştirmek için Canon Zoemini 2 veya Canon Zoemini S2'den alacağınız arkası yapışkanlı şipşak baskılarla bayraklarınızı süsleyin. Bu, gün boyu eğlendikten sonra çadırınızı bulmanızı da kolaylaştırabilir.

Açık mavi su şişesine yuvarlak fotoğraf çıkartmaları yapıştıran eller.

Yuvarlak çıkartmalar su şişeleri, yağmur çizmeleri ve katlanır sandalyeler gibi festival eşyalarınızı etiketlemek için idealdir. Etiketlerin arkaları geri dönüştürülebilir, bu yüzden tüm çöplerinizi saklayıp doğru şekilde atmayı unutmayın.

Festivalin önemli anları her zaman ana sahnede gerçekleşmez. En iyi anıları genellikle kamp alanındaki en yakın arkadaşlarınızla yaşarsınız. Neden arkadaşınız eski aile çadırını kurmaya çalışırken yaşanan eğlenceli anları belgelemiyorsunuz? Yaratıcılığınızı konuşturabilir ve bölgenizi işaretlemek için fotoğraflarınızı çadırların arasına asabilir ya da girişin yanındaki süsleme bayraklarının üstüne 2x3 inç'lik baskılar yapıştırabilirsiniz.

Canon Mini Print uygulamasında çerçeveler ve filtreler ekleyebilir ya da en sevdiğiniz fotoğrafları çizimler ve yazılarla süsleyebilirsiniz. Arkası yapışkanlı kağıtlar ise yapıştırmayı kolaylaştırır.

Hem Canon Zoemini S2 hem de Canon Zoemini 2, Canon ZINK 1,3 inç Önceden Kesilmiş Yuvarlak Çıkartma Kağıdına baskı yapabilir. Böylece yeniden kullanılabilir su şişelerini ve sizin ve arkadaşlarınızın yanından ayırmayacağı diğer eşyaları yuvarlak selfie'lerle süsleyebilirsiniz. Eşyaların kime ait olduğunu hatırlamak için harika bir yoldur.

3. Festival modasını sergileyin.

Bir battaniye üzerinde, mini baskıların, güneş gözlüklerinin, saç bantlarının ve pullarla bezeli bir ceketin yanında duran iki Canon şipşak fotoğraf makinesi yazıcısı.

Festival modası söz konusu olduğunda, stiliniz ne kadar çılgın olursa o kadar iyidir. Arkadaşlarınız arasında bir yarışma düzenleyerek en iyi giyinen festival katılımcılarını seçin. Fotoğraf çekip bunları mobil cihazınızda kişiselleştirin, ardından çadırınıza geri döndüğünüzde hangi kıyafetin kazandığına karar vermek için Canon Zoemini 2 ile baskı alın.

Partilere gitmeyi sevenler festival stillerini mükemmelleştirmek için çok çaba harcar. Renkli şapkalar, şık gözlükler ve sıra dışı kıyafetlerin hepsi eğlencenin bir parçasıdır. Ancak kamp alanından ayrılmadan önce ne giyeceğinizi seçmek oldukça zor olabilir. Bir arkadaşınızdan farklı kıyafet seçeneklerinin birkaç fotoğrafını çekmesini isteyip en iyisini seçmek için Canon Zoemini 2'nizle fotoğrafları basabilirsiniz.

Başka bir seçenek de gün içinde gördüğünüz en iyi kıyafetlerin fotoğraflarını çekip baskılarınızı yaratıcı şekillerde sergileyeceğiniz bir proje başlatmaktır.

4. Atmosferi yakalayın

Canon Mini Print uygulamasını gösteren bir akıllı telefonu tutan bir el. Yan taraftaki masanın üstünde bir Canon şipşak fotoğraf yazıcısı ve birkaç mini baskı görülüyor.

Fotoğraflarınız için en iyi arka planları bulmak üzere festival alanını keşfederken eğlenin. Hava koşulları sizi hayal kırıklığına uğratsa bile Canon Mini Print uygulaması ile çıkartmalar, filtreler, çerçeveler ve daha fazlasını kullanarak dikkat çekici fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Güneşin doğuşundan ve batışından önceki, ışığın en yumuşak ve en sıcak olduğu zaman dilimi fotoğrafçılıkta "altın saat" olarak bilinir ve atmosferik görüntüler yakalamak için harika bir fırsattır. Çadırlar ve sahneler arasında yürürken, özellikle ışık azalmaya başladığında, ilginç çekimlere malzeme olabilecek yerler arayın.

Canon Zoemini S2'nin flaşsız manzara, otomatik flaşlı portre ve halka ışıklı selfie gibi farklı modlarıyla denemeler de yapabilirsiniz.

Canon Zoemini S2, 314 x 600 dpi çözünürlükte, Canon Zoemini 2 ise 314 x 500 dpi çözünürlükte baskı yaparak yaratıcı çekimlerinizin hakkını verir ve canlı renklere sahip fotoğraflar üretir.

Hava donuk ve griyse Canon Zoemini S2'yi kolay erişilen filtre düğmesiyle canlı renk modundan siyah beyaz moduna geçirmeyi deneyin.

5. Selfie'lerinizle yaratıcılığınızı konuşturun

Bir battaniye üzerinde uzanmış, Canon şipşak fotoğraf makinesi yazıcısı ile selfie çeken iki kadın.

Aynayı ve halka ışığı kullanarak bir selfie çekin, daha sonra Canon Mini Print uygulamasındaki canlı kontrol özelliğiyle pozunuzu inceleyin.

Küçük fotoğraf çıkartmaları tutarak gülen iki kadın. Biri elinde bir Canon şipşak fotoğraf makinesi tutarken diğeri bayraklara baskılar yapıştırıyor.

Arkadaşınızla birlikte çadırınızı kurmaya çalışıp beceremediğiniz sırada çektiğiniz o selfie'yi hatırlıyor musunuz? O sırada gülmemiş olabilirsiniz ama daha sonra baktığınızda komik gelecek.

Canon Zoemini S2 selfie'ler için tasarlanmıştır ve festival alanları eğlenceli arka planlarla doludur. Bir arkadaşınızı etkinlik alanını sizinle gezmeye ikna edin veya arkanızda çadırlar ve sahneler olacak şekilde arkadaşlarınızla birlikte bir fotoğrafınızı çekmek için yüksek bir çekim noktası bulun. Dolaşırken kaybetmemeniz için kullanışlı bir bilek kayışı vardır.

6. Yeni arkadaşlarınızla fotoğraf paylaşın

Canon Mini Print uygulamasını gösteren bir akıllı telefonu tutan eller ve etrafa saçılmış mini baskılar.

Canon Mini Print uygulamasının harika yeniden tasarlama seçenekleriyle fotoğraflarınıza hayat verin.

Yan yana birkaç gün boyunca kamp yaptıktan sonra, bazı festival katılımcılarıyla arkadaş olmanız muhtemeldir. Yeni arkadaşlarınızla festival deneyiminizi paylaşarak onlara birlikte geçirdiğiniz zamanlarınızın somut hatıralarını hediye edebilirsiniz.

Canon Zoemini S2, fotoğrafları bir dakikadan kısa bir sürede basar ve çok renkli LED göstergesi sayesinde baskılarınızın ne zaman hazır olacağını tam olarak bilirsiniz.

Canon Mini Print uygulamasını açtığınızda, yalnızca film rulonuzdan değil, aynı zamanda Facebook, Instagram ve Google Fotoğraflar'dan da fotoğraf seçebilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın fotoğraf makinesi işlevi, kontrast, renk dengesi ve doygunluğu gerçek zamanlı olarak değiştirmenize olanak tanır.

7. Hiçbir anı unutmayın

Çeşitli baskılar ve küçük bir katlanır albümün yanındaki bir Canon şipşak fotoğraf makinesi yazıcısından çıkan festival fotoğraflarından oluşan bir kolaj.

Neden arkadaşlarınızla paylaşmak için bir festival anıları albümü oluşturmuyorsunuz?

Parti anılarınız hızla silinebilir fakat gelecek yıllarda tekrar bakmak veya festival arkadaşlarınıza vermek üzere özel bir albüm hazırlayarak festival ruhunu canlı tutabilirsiniz.

Canon Mini Print uygulaması, en sevdiğiniz görüntüleri bir araya getirmek için akıllı bir kolaj aracına sahiptir. İki ila sekiz fotoğraf seçebilir ve ardından uygulamayı düzeni değiştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca, dört veya dokuz küçük fotoğraftan bir yapışkan poster oluşturmak için döşeme özelliği de vardır.

Bir alanda bir hafta sonu eğlencesi için toplandığınız bir sonraki seferde, Canon Zoemini S2 veya Canon Zoemini 2'yi sırt çantanıza atmayı unutmayın. Bu fotoğraf makineleri, çadırınız ve güneş kreminizle birlikte, festivalin yeni olmazsa olmazlarıdır.Yazan: Jack Fittes

İlgili Ürünler

İlgili makaleler