YARATICI BASKI

Fotoğraf çekin, düzenleyin, yazdırın: Canon Zoemini serisi ile yaratıcılığınızı konuşturun

Şipşak fotoğraf makinesi ve cep boyu yazıcı ile hareket halindeyken yaratıcılığınızı özgür bırakın.
Bir Canon Zoemini 2 ve bir paket çıkartmalı yazıcı kağıdı, bir masanın üzerinde çeşitli günlük tutma gereçleriyle birlikte sergileniyor.

Paylaşmaya değer fotoğraflar yalnızca beğenilere yönelik değildir. Canon Zoemini S2 şipşak fotoğraf makinesi ve yazıcının dahili aynasını ve halka ışığını kullanarak mükemmel fotoğraflar ve zahmetsiz selfie'ler çekebilirsiniz. Canon Mini Print uygulaması1 ile nerede olursanız olun şık baskılar alın ve ardından yaratıcı yönünüzü paylaşıp sergileyin.

Canon Zoemini 2 mini fotoğraf yazıcısı ile, Bluetooth ve Canon Mini Print uygulamasını kullanarak akıllı telefonunuzda çektiğiniz fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Ardından da kablosuz baskı alarak anılarınıza hayat verebilir ve onları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Her iki şipşak yazıcı da sorunsuz, ultra dayanıklı ve leke bırakmayan baskı sunan sıfır mürekkep özellikli Canon ZINK kağıtları kullanır.

Bir kişi, pembe altın renkli bir Canon şipşak yazıcıyı beyaz robdöşambrının cebine atıyor.

Cebinizde taşıyabileceğiniz Canon Zoemini 2 yazıcı, üç klasik renk seçeneğine ve yüksek hızda şarj imkanı sunan USB-C konektöre sahiptir. Yazıcının şarj olurken bile baskı alabilme özelliği sayesinde, hareket halindeyken anılarınızı kaydetme fırsatını asla kaçırmayın.

Yeni en iyi arkadaşınız

Hangi yazıcıyı seçerseniz seçin, cep boyutundaki yardımcınızı yanınızda bulundurun. İnce tasarımları sayesinde, iki cihazı da çantanıza veya cebinize koyabilir ve her şeye hazır olabilirsiniz.

Cep yazıcınızın kişisel tarzınıza uygun olması için üç renk arasından seçiminizi yapın. Pembe altın veya inci beyazı ile şıklığınızı konuşturun ya da lacivert ile modaya uyun.

Mükemmel aksesuara da sahip olduğunuzda yeni Canon Zoemini 2 veya Canon Zoemini S2'den en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. İlham almak için bu fikirleri inceleyin.

İki arkadaş, bir Canon Zoemini S2'nin aynasını kullanarak selfie çekerken arkadan görüntüleniyor.

Canon Zoemini S2'nin dahili halka ışığı, selfie'lerinizi mükemmel bir şekilde pozlamanıza imkan tanır ve gözlerinizde oluşturduğu dairesel yansımayla influencer'lara layık bir görünüm sunar.

1. Fotoğrafı çekin

Canon Zoemini S2'nin selfie aynası ile her seferinde mükemmel fotoğraflar çekin. Anı yakalayan mükemmel fotoğraflar için poz verin, komik suratlar yapın veya arkadaşınızı fotoğrafta yer almaya davet edin. Daha fazla ışığa mı ihtiyacınız var? Canon Zoemini S2'nin dahili halka ışığı, gözlerinizdeki ışıltıyı yakalayarak influencer'lara layık etkileyici selfie'ler sunar.

Grup fotoğrafı çekmek için Canon Zoemini S2 Canon Mini Print uygulamasının uzak deklanşörünü ve otomatik zamanlama işlevini deneyin. Canlı Kontrol moduyla hazırlanın, enerjiyi yakalayın ve tüm arkadaşlarınızın görmesi için fotoğraflarınızın baskısını alın.

Kağıt mı bitti? Sorun değil. Tüm çekimlerinizi daha sonra görüntülemek, baskılarını almak ve paylaşmak için Canon Zoemini S2'nin Micro SD kartına kaydedebilirsiniz.

Bir kadın, bir elinde Canon şipşak yazıcı, diğer elinde ise Canon Mini Print uygulamasını gösteren akıllı bir telefon tutuyor.

Kolaj ve kadraj seçeneklerinden parlaklık, kontrast ve doygunluk kaydırıcılarına kadar çeşitli yaratıcı araçlara sahip olan Canon Mini Print uygulaması, çekimlerinizi özelleştirmenizi ve akıllı telefonunuz üzerinden anında baskı almanızı sağlar.

2. Tarz katın

Fotoğraflarınızı biraz daha farklılaştırmak için Canon Zoemini 2 ve Canon Zoemini S2 ile birlikte Canon Mini Print uygulamasını kullanın. İster Canon Zoemini S2'de çekilmiş fotoğraflar, ister sosyal medyadan selfie'ler veya akıllı telefonunuzun kamerasıyla çektiğiniz köpek fotoğrafları olsun, uygulamayı kullanarak parlaklığı, kontrastı ve doygunluğu ayarlayın ve fotoğraflarınızın öne çıkmasını sağlayın.

Ayrıca tarz baskılar için farklı çerçeveleri ve filtreleri de deneyebilir veya sizi güldürecek fotoğraflar için komik AR efektleri, çizimler veya yazılar ekleyebilirsiniz. Eğlenceli ve yaratıcı bir proje için kendinizi ve en iyi arkadaşlarınızı konu alan bir kolaj veya ruh hali panosu oluşturun ya da gösterişli kişisel bir sergi için en sevdiğiniz anıları bir süsleme ışığı dizisine ekleyin.

Bir çift el, notlar ve fotoğraflar içeren bir seyahat günlüğünün üzerinde bir fotoğrafın yuvarlak çıkartmasını tutuyor.

2x3 inç boyutundaki yuvarlak şekilli ZINK çıkartmaları, albüm oluşturmak için idealdir.

3. Saklayın

Hayatın en güzel anlarını 2x3 inç boyutunda yuvarlak şekilli, arkası yapışkanlı ZINK baskı kağıtlarını kullanarak yeniden deneyimleyin. Suya ve yırtılmaya karşı dayanıklı olan ve leke bırakmayan bu yüksek kaliteli, sıfır mürekkep özellikli çıkartmalar, Canon Mini Print uygulaması ve Canon Zoemini 2 ile en sevdiğiniz akıllı telefon ve sosyal medya görüntülerinin kablosuz olarak baskısını almak için idealdir. Bunlar, Canon Zoemini S2'yi kullanarak yapılan çekimlerin anında baskısını almak için de mükemmeldir.

Telefon kılıfınızı, kırtasiye malzemelerinizi veya diğer eşyalarınızı anında süsleyin ve anılarınızı asla unutmayın. En iyi arkadaşınızın kedi/köpek taşıma çantası için şapşal evcil hayvan resimleri çekin, akıllı telefonunuzda selfie çekerek ve grup çekimleri yaparak yatak odası duvarlarınızı resimlerle süsleyin, aynanıza tarz katın veya eşyalarınızda kendi tarzınızı yansıtın.

Canon Zoemini 2 şipşak yazıcınız, en sevdiğiniz seyahat arkadaşınız olsun. En sevdiğiniz yerlerin ve manzaraların fotoğraflarını çekin ve renkli bir seyahat günlüğü için diğer anılarınızın yanına yapıştırın. Hatıralarınızı ve notlarınızı da yazarak, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz ve hatırlayabileceğiniz küçük bir zaman kapsülü yaratın.

Doğum günü partisi mi düzenliyorsunuz? Bir anı panosu kurun ve herkesten fotoğraf çekmesini ve fotoğrafların çıktısını almasını isteyin. Akıllı telefonunuzu ve Canon Zoemini 2'yi ya da hepsi bir arada Canon Zoemini S2'yi kullanarak bir fotoğraf kabini ve baskı istasyonu oluşturun. Basılmış tüm anılar panoya asılarak insanların beğenisine sunulabilir ve günün sonunda doğum günü çocuğu tarafından eve götürülebilir.

4. Paylaşın

Söylemek istediğiniz bir şeyler mi var? Kişiselleştirilmiş bir not hazırlayarak teşekkür etmek veya sevginizi paylaşmak için sevimli bir fotoğraf çekip hemen yazdırın. Canon Zoemini S2'nizle veya telefonunuzla bir portre çekmeniz ve ardından fotoğrafı Canon Mini Print uygulamasında açmanız yeterli. Ufak bir not, çizim veya karalama ile alt kısmına mesajınızı ekleyin, fotoğrafınızı bastırın ve istediğiniz kişiyle paylaşıp gününü güzelleştirin.

Eğlenceye herkes dahil olabilir. Tek yapmanız gereken arkadaşlarınızdan size telefonlarından fotoğraf göndermelerini istemek ve ardından Canon Mini Print uygulamasını açarak Canon Zoemini 2'nizden herkesin kişisel çıkartmalarının baskısını almaktır.

Çeşitli giysiler ve aksesuarlar; Canon şipşak fotoğraf makineleri, yazıcılar ve küçük fotoğraflardan oluşan bir seçkiyle birlikte bir yatağın üzerinde sergileniyor.

Mevsimi geçen giysilerinizi kutulara kaldırırken her kutunun içindekileri gösteren eğlenceli etiketler oluşturmak için Canon Zoemini S2'yi kullanın.

5. Etiketleyin

Canon Zoemini 2 ve Canon Zoemini S2'de kullanılan suya ve lekeye dayanıklı ZINK baskı kağıtları, evinizde etiketlerle düzenleme yapmak için idealdir. Raflardaki kitaplarınızı ve vinil plak koleksiyonunuzu alfabetik sıraya koyun veya her şeyi etiketli kavanozlara yerleştirerek mutfak dolaplarınızı düzenleyin. Ayrıca ayakkabılarınızı da düzenleyebilir ve takılarınızı ya da mevsimi geçmiş kıyafetlerinizi kutulara yerleştirebilirsiniz. Her kutunun içinde ne olduğunu hatırlamanıza yardımcı olmak için içeriğin fotoğrafını çekip kutunun dışına yapıştırmanız yeterli. Her şey düzenlendi bile.

Düz etiketleri yılbaşı veya doğum günü hediyeleri için benzersiz isim etiketlerine dönüştürün. Şık ve unutulmaz bir etiket için arkadaşlarınızın çektiğiniz en iyi fotoğraflarını toplayın ve hediyelere ekleyin. Özel günlerde, kendi kartlarınızı oluşturmak ve dekore etmek için ilginç çekimler ve paylaşılabilir selfie'ler kullanın veya kişiselleştirilmiş davetler hazırlamak için bazı özel fotoğraflar yapıştırın.

Canon Zoemini 2 ile akademik gereçlerinizi bile düzenleyebilirsiniz. Çıkartmaları kullanarak okul veya üniversite ders kitaplarını etiketleyebilir veya büyük bir sınavdan önce hızlıca okumak için özet notlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Yeşil örtüyle kaplı ahşap bir masa üzerindeki bir Canon şipşak yazıcıda fotoğraf bastırılıyor. Yazıcının yanında, akıllı telefon tutan biri görülüyor.

En sevdiğiniz kıyafetleri, giysileri, stilleri ve çok daha fazlasını her zaman hatırlayabilmek için anında kaydedin.

6. Stilinizi yakalayın

Kendi kataloğunuzla tarzınızı geliştirin. İyi göründüğünüz bir anda selfie çekin ve bunu gardırobunuza yapıştırarak ne giyeceğinizi her zaman bilin. Hatta tatil ve festival kıyafetlerinizi bile bu şekilde planlayabilir ve yanınıza ne almanız gerektiğini önceden bilebilirsiniz.

Saçınızla denemeler yapın. Şık bir topuz, klasik stilde iri bukleler veya ince bir örgü deneyin ve daha sonra bakabileceğiniz stil ipuçları oluşturmak için sonuçların anlık görüntüsünü alın. Başkalarının ne düşündüğünü öğrenmek için çektiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz!

Beğendiğiniz bir şey mi gördünüz? O sevimli ayakkabıların fotoğrafını çekip istek listenizi oluşturun. Kendinizi şımartmak istediğinizde siz veya arkadaşlarınız listeye göz atabilir ya da doğum gününüzden önce istediğiniz bir hediye hakkında ipucu vermek için listeyi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Yazan: Claire Price ve Peter Wolinski

  1. Sorumluluk reddi: Mobil cihazın, App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Canon Mini Print uygulaması ve Bluetooth® ile Canon Zoemini 2'ye ve Canon Zoemini S2'ye bağlanması gerekir. iOS 9.0 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarla ve Android 4.4 veya üzeri işletim sistemine sahip Android cihazlarla uyumludur.

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler