Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

Fotoğraf çekin, düzenleyin, yazdırın: Canon Zoemini serisi ile yaratıcılığınızı konuşturun

Şipşak fotoğraf makinesi ve cep boyu yazıcı ile hareket halindeyken yaratıcılığınızı özgür bırakın

Paylaşmaya değer fotoğraflar yalnızca beğenilere yönelik değildir. Bir Canon Zoemini, Canon Zoemini S veya Canon Zoemini C ile nerede olursanız olun çekim yapabilir*, düzenleyebilir ve baskı alabilirsiniz; fotoğraflarınızı değiş tokuş etme, paylaşma ve yaratıcı yönünüzü gösterme olanağına sahipsiniz.

Yeni en iyi arkadaşınız

Cep boyutundaki dostunuzu yakınızda tutun: İnce tasarımı sayesinde çantanıza veya cebinize koyabilir ve her şeye hazır olabilirsiniz.

Cep yazıcınızı kişisel tarzınıza uygun hale getirmek için trend renkler arasından seçiminizi yapın: Pembe Altın, Beyaz veya Siyah Canon Zoemini veya Canon Zoemini S ile şıklığınızı konuşturun ya da Bombus Arısı Sarısı, Nane Yeşili, Deniz Mavisi veya Sakız Pembesi Canon Zoemini C ile iddialı görünün.

3 different colours of Canon Zoemini S and Canon Zoemini C on a table.

Mükemmel bir aksesuara sahip olduğunuzda yeni Canon Zoemini yaşam tarzınızdan en iyi şekilde yararlanmanın zamanı gelmiş demektir. İlham almak için bu fikirleri inceleyin.

1. Fotoğrafı çekin

2 young women - one taking a photo with Canon Zoemini S, one taking a selfie in a bathtub filled with colourful balls.

Canon Zoemini S ve Canon Zoemini C'nin selfie aynası ile her seferinde mükemmel fotoğraflar çekin. Anı yakalayan mükemmel fotoğraflar için poz verin, komik suratlar yapın veya arkadaşınızı fotoğrafta yer almaya davet edin. Daha fazla ışığa mı ihtiyacınız var? Paylaşmaya değer bir selfie için Canon Zoemini S'in halka ışığını açın.

Harika bir grup fotoğrafı çekmek için Canon Zoemini S ile Canon Mini Print uygulamasının uzaktan çekim işlevini kullanın. Hazırlanın ve tüm arkadaşlarınızın görmesi için fotoğraflarınızın baskısını alın.

2. Farklılaştırın

A picture of 4 young people jumping in the air with speech bubbles and other AR text added.

Fotoğraflarınızı biraz daha farklılaştırmak için Canon Zoemini ve Canon Zoemini S ile birlikte Canon Mini Print uygulamasını** kullanın. Tarz katılmış baskılar için farklı çerçeveler ve filtreler kullanın veya sizi güldürecek fotoğraflar için komik AR efektleri, karalamalar veya yazılar ekleyin.

3. Saklayın

2 girls sticking printed pictures on a board.

Cep boyutundaki ideal Canon Zoemini S ve Canon Zoemini C her zaman elinizin altında. Çantanızda veya cüzdanınızda taşıyabilmeniz veya günlüğünüze yapıştırmanız için ideal olan, arkası yapışkanlı mini 2x3 inç fotoğraflarla anı yeniden yaşayın.

Şipşak fotoğraf makinesi yazıcınız, en sevdiğiniz seyahat arkadaşınız olsun. En sevdiğiniz yerlerin ve manzaraların fotoğraflarını çekin ve renkli bir seyahat albümü için diğer anılarınızın yanına yapıştırın. Hatıralarınızı ve notlarınızı da yazarak, hatırlayıp arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz küçük bir zaman kapsülü yaratın.

Doğum günü partisi mi düzenliyorsunuz? Bir anı panosu kurun ve herkesten fotoğraf çekmesini ve fotoğrafların çıktısını almasını isteyin. Her anı panoya asılarak insanların beğenisine sunabilir ve gün sonunda doğum günü çocuğu tarafından eve götürülebilir.

4. Tarz katın

Guitar case with a picture of 4 young people stuck to it.

Yapışkanlı şipşak fotoğraflarla eşyalarınıza kişisel bir dokunuş katın. En iyi selfie ve grup çekimlerinizin yapışkan arka kısmını çıkararak yatak odası duvarlarınızı süsleyin, aynanıza tarz katın veya dizüstü bilgisayarınıza, çantanıza ve telefonunuza kişilik kazandırın.

Eğlenceli ve yaratıcı bir proje için kendinizi ve en iyi arkadaşlarınızı konu alan bir kolaj veya ruh hali panosu oluşturun ya da gösterişli kişisel bir sergi için en sevdiğiniz anıları bir süsleme ışığı dizisine ekleyin.

5. Etiketleyin

Young woman sitting and holding Canon Zoemini S and a girl holding Canon Zoemini C and a colourful doughnut.

Düz etiketleri yılbaşı veya doğum günü hediyeleri için benzersiz isim etiketlerine dönüştürün. Şık ve unutulmaz bir etiket için arkadaşlarınızın çektiğiniz en iyi fotoğraflarını toplayın ve hediyelere ekleyin. Özel günlerde, kendi kartlarınızı oluşturmak ve dekore etmek için ilginç çekimler ve paylaşılabilir selfie'ler kullanın veya kişiselleştirilmiş davetler hazırlamak için bazı özel fotoğraflar yapıştırın.

Şipşak mini fotoğraflarınız düzenli olmanıza da yardımcı olabilir. Ayakkabılarınızı tasnifleyin; takılarınızı veya mevsimi geçmiş kıyafetleri kutulayıp kaldırın. Her kutunun içinde ne olduğunu hatırlamanıza yardımcı olmak için içeriğin fotoğrafını çekip kutunun dışına yapıştırmanız yeterli. Düzenlendi bile!

6. Kendinizi fotoğrafla ifade edin

Person holding a smartphone with a picture and another one printing pictures on Canon Zoemini.

Söylemek istediğiniz bir şeyler mi var? Teşekkür etmek veya sevginizi paylaşmak üzere kişiselleştirilmiş bir not almak için sevimli bir fotoğraf çekip hemen yazdırın! Baskıyı 2x2 inç olarak ayarlayın ve Canon Zoemini S veya Canon Zoemini C ile bir portre çekin. Alt kısma yazılmış bir not, karalama veya yazı ekleyerek mesajınızı bırakın.

7. Stilinizi yakalayın

A girl taking a selfie with Canon Zoemini C in her room.

Kendi kataloğunuzla tarzınızı geliştirin. İyi göründüğünüz bir anda selfie çekin ve gardırobunuza yapıştırarak ne giyeceğinizi her zaman bilin. Saçınızla da denemeler yapın. Şık bir topuz, klasik stilde iri bukleler veya ince bir örgü deneyin ve daha sonra bakabileceğiniz stil ipuçları oluşturmak için sonuçların anlık görüntüsünü alın. Başkalarının ne düşündüğünü öğrenmek için çektiğiniz fotoğrafları arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz!

8. İstiyorum

Beğendiğiniz bir şey mi gördünüz? O sevimli ayakkabıların fotoğrafını çekin ve kendinizi şımartma zamanı geldiğinde siz ve arkadaşlarınızın göz atması için istek listenizi oluşturun ya da doğum gününüz öncesinde istediğiniz bir hediye hakkında ipucu vermek istediğiniz zaman sevdiklerinizle paylaşın!

*Canon Zoemini S ve Canon Zoemini C, dahili kameraya sahiptir

**Sorumluluk reddi: Mobil cihazın, App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilen Canon Mini Print Uygulaması ve Bluetooth® ile Canon Zoemini'ye veya Canon Zoemini S'e bağlanması gerekir. iOS 9.0 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarla ya da Android 4.4 ve üzeri Android cihazlarla uyumludur.

Claire Price tarafından yazıldı

İlgili Makaleler
Zoemini S2 print story

HIZLI FOTOĞRAF MAKİNELERİ

Canon Zoemini S2 ile ritmi yakalayın.

Canon'un 2'si 1 arada mini fotoğraf yazıcısıyla her anı hatıralara dönüştürün.

Express your style with print

ŞİPŞAK YAZICILAR

Tarzınızı baskılarınızla gösterin

Moda blog yazarı Izzy Manuel'in fotoğraflarına hayat vermek için Canon Zoemini S2'yi nasıl kullandığını keşfedin.

A person writing in a scrapbook, the pages filled with photos and stickers.

YARATICI BASKI

Yaratıcı günlükler tutarak kendinizi ifade edin

Günlük tutmak, hem yaratıcılığınızı konuşturmanın hemde ruh sağlığınızı iyileştirmenin bir yöntemi olabilir.

İlgili Ürünler

İlgili Makaleler

İlham Alın bölümü; kullanışlı fotoğrafçılık ipuçları, alıcı kılavuzları ve bilgilendirici röportajlar dahil olmak üzere en iyi fotoğraf makinesini veya en iyi yazıcıyı bulmanız ve bir sonraki yaratıcı fikrinizi hayata geçirmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi içeren temel bir kaynaktır.

İpuçları ve Teknikler bölümüne geri dön