Which is the best EOS System for me?

Bana en uygun EOS sistemi hangisi?

EOS serisindeki değiştirilebilir lense sahip her bir DSLR fotoğraf makinesi, fotoğrafçılıktan veya film çekiminden daha fazla yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış özellikler ve avantajlar sunar.

EOS felsefesi

EOS ailesi, en iyi fotoğraf ve filmleri çekmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Her sistem, DSLR ve aynasız seçeneklere ve APS-C veya tam kare sensörlere sahip fotoğraf makinesi gövdeleri ile özel teknoloji ve tasarım farklılıkları sunar. Fotoğraf çekmeye yeni başladıysanız ve yaratıcı yolculuğunuzda bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olabilecek bir fotoğraf makinesine ihtiyacınız varsa veya her koşulda performans göstermek üzere tasarlanmış çok yönlü bir araç arayan deneyimli bir profesyonelseniz EOS fotoğraf makineleri, sizi daha fazla yaratıcılığa mükemmel şekilde yönlendirir.

Which EOS System Should You Choose?

Hangi EOS Sistemini Seçmelisiniz?

Profesyonel fotoğrafçı Richard Walch, hangi değiştirilebilir lensli fotoğraf makinesinin seçilmesi gerektiğine yardımcı olmak için farklı EOS sistemlerini tanıtıyor.

Videoyu İzleyin

Küçük ve güçlü: EOS M serisi

Küçük ve hafif şekilde tasarlanan EOS M serisi, değiştirilebilir EF-M lens serisiyle DSLR kalitesi sunar. Bu fotoğraf makineleri, gündelik anları mükemmel yaratıcılıkla yakalamak için muhteşemdir.

Ürün serisini keşfedin

Small but powerful: the EOS M range

Herkes için çok yönlülük: APS-C EOS DSLR'ler

APS-C DSLR'ler; daha büyük gövde, değiştirilebilir lensler ve optik vizörle geleneksel çekim deneyimi sunar; böylece doğrudan lensten neyi çektiğinizi görebilirsiniz.

Fotoğraf tutkunlarına yönelik seriyi keşfedin

Versatility for all: APS-C EOS DSLRs

Yeni EOS çağı: EOS R avantajı

Bu tam kare aynasız fotoğraf makinesi sistemi, daha hızlı odaklama hızları, daha iyi görüntü kalitesi ve daha parlak lensler sağlayan öncü EOS R lens yuvası düşünülerek tasarlanmıştır. Mevcut EOS sistemleriyle de entegre şekilde çalışır.

Daha fazla bilgi alın

A new era of EOS: the EOS R advantage

Üstün yaratıcılık: Tam Kare EOS DSLR

Geleneksel ve dayanıklı tasarımın yanı sıra lensten bakabilmeniz için optik vizöre sahip olan EOS DSLR serisi, ileri düzeydeki fotoğraf meraklıları ve profesyoneller için Canon'un en güçlü fotoğraf makinelerinden bazılarını sunuyor.

Ürün serisini keşfedin

Ultimate creativity: the Full-Frame EOS DSLR

Canon lens serisi

Canon lens serisi, geniş kapsamlı seçenekler sunar ve hem APS-C hem de tam kare fotoğraf makineleriyle kullanılabilir. Uzman sabit lenslerden çok amaçlı zumlara kadar çok sayıda yaratıcı açıyı ve görüş açısını keşfetmenizi sağlar.

RF lensler EF L Serisi EF-S EF-M

Tüm lensleri görüntüleyin

The Canon lens range

EOS ailesi birlikte nasıl çalışır?

EOS DSLR'ler ile EF ve EF-S lens ailesi, uyumluluk düşünülerek tasarlanmıştır; böylece kullanıcılar, mevcut lenslerinin uyum sağlayarak olması gerektiği şekilde çalışacağını bilerek yeni bir EOS fotoğraf makinesine güvenle geçiş yapabilirler.

EOS R Sistemi lens uyumluluğu

Tam kare EOS R Sisteminde, kendi lenslerinin yanı sıra çeşitli lens yuvası adaptörleri aracılığıyla EF ve EF-S lensleri kullanılabilir.

  • EOS R fotoğraf makineleri tüm RF Lenslerle uyumludur
  • EOS R fotoğraf makineleri tüm EF Lenslerle uyumludur (bir adaptör aracılığıyla)
  • EOS R fotoğraf makineleri tüm EF-S Lenslerle uyumludur (bir adaptör aracılığıyla)

EOS R Sistemini keşfedin

EOS R System lens compatibility

Tam Kare EOS DSLR uyumluluğu

Canon tam kare DSLR fotoğraf makineleri, tam kare EF lenslerle uyumludur. Bu lensler, ultra geniş açılı lenslerden süper telefoto lenslere kadar çeşitlilik gösterir. Bunlara eğme-kaydırma perspektif kontrolüne ve çok geniş diyafram açıklığına sahip optik donanımlar da dahildir.

  • EOS Tam Kare DSLR tüm EF Lenslerle uyumludur

EOS DSLR'yi keşfedin

Full-Frame EOS DSLR compatibility

EOS APS-C uyumluluğu

Standart boyutlu APS-C sensörü düşünülerek tasarlanan DSLR'lerde, hem EF-S hem de tam kare EF optik donanımların kullanılabilmesi fotoğrafçılara çok sayıda seçenek sunar. EF lensler kullanılırken bu optik donanımlar, tam kare bir EOS'ta bulunan aynı türdeki lensle karşılaştırıldığında daha fazla telefoto kırpma sağlayarak bu lensleri spor ve vahşi yaşam fotoğrafçılığına uygun hale getirir.

  • EOS APS-C DSLR fotoğraf makineleri tüm EF Lenslerle uyumludur
  • EOS APS-C DSLR fotoğraf makineleri tüm EF-S Lenslerle uyumludur

Yeni Başlayanlar için DSLR

Fotoğraf Tutkunları için DSLR'yi keşfedin

EOS APS-C compatibility

EOS M uyumluluğu

Canon aynasız APS-C fotoğraf makinelerinin kendi kompakt ve taşınabilir EF-M lensleri vardır. EF ve EF-S lensler de bir lens yuva adaptörü ile kullanılabilir. Bu özellik, EOS sistemine daha önceden yatırım yapmış olan fotoğrafçılara kompakt bir aynasız fotoğraf makinesine sahip olma olanağı sunar.

  • EOS M Aynasız fotoğraf makineleri tüm EF-M Lenslerle uyumludur
  • EOS M Aynasız fotoğraf makineleri EF Lenslerle uyumludur (bir adaptör aracılığıyla)
  • EOS M Aynasız fotoğraf makineleri EF-S Lenslerle uyumludur (bir adaptör aracılığıyla)

EOS M aynasız fotoğraf makinelerini keşfedin

EOS M compatibility

Bunlar da ilginizi çekebilir: