‘Sevgili’nize Canon’la anılarınızı hediye edin!

Canon, Sevgililer Günü’nde, sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için birbirinden şık ve kullanışlı hediye seçenekleri sunuyor. EOS M10 ve PowerShot SX410 fotoğraf makinalarıyla en güzel anları ölümsüzleştirirken Selphy CP910 ve PIXMA MG 7750 ile fotoğrafları birkaç saniye içinde basmak mümkün!

İstanbul, 1 Şubat 2016 – Görüntüleme ve baskı sistemleri lideri Canon, Sevgililer Günü’ne özel hediye alternatifleri sunuyor. EOS M10 ve kırmızı seçeneğiyle PowerShot SX410 ile en güzel anları yakalarken Selphy CP910 ile fotoğrafları birkaç saniye içinde basmak mümkün. PIXMA MG 7750 çok fonksiyonlu yazıcı ise şimdiye kadar basılan tüm fotoğrafları birkaç saniyede tarayarak dijital hale getirebiliyor ve yüksek kalitede yazdırabiliyor. Canon fotoğraf makinası ve yazıcı, Sevgililer Günü’nde birbirini tamamlayan en özel seçeneklerini oluşturuyor. Canon’un, ‘Canon’suz Olmaz’ sloganıyla sunduğu fotoğraf makinası ve yazıcılar Sevgililer Günü’nde de en özel anları ölümsüzleştiriyor.

İşte Canon’un Sevgililer Günü için birbirinden eğlenceli hediye önerileri:

PowerShot SX410 IS ile her anınızı kaydedin!
Her anı kayda geçirebilecek şekilde tasarlanan kompakt PowerShot SX410 IS ile sevgilinizle en güzel anlarınızı hiç unutmayacaksınız. Kullanımı basit, eğlenceli ve bir o kadar da profesyonel olan PowerShot SX410 IS, 40x zumu küçük ve taşınabilir bir gövdeye sığdırarak tüm özel anları olağanüstü fotoğraf ve HD filmlere kaydetmeyi kolaylaştırıyor.

PowerShot SX410 IS: 809 TL

Değiştirilebilir lense ilk adım!
Fotoğraf çekmeyi seven ve geliştirmek isteyen sevgiliniz için Canon EOS M10, en uygun hediye olacak. Güzel, kolay ve yaratıcı kontrol imkanı sağlayan, değiştirilebilir lense sahip Canon EOS M10; DSLR performansını zahmetsiz taşınabilirlikle bir araya getiren kompakt sistem fotoğraf makinesi olarak dikkat çekiyor. Canon EOS M10’nun selfie'ler için 180˚ eğilebilen 3,0 inç sezgisel dokunmatik ekranıyla en özel anlarınızı kolayca kaydedebilirsiniz.

Canon EOS M10: 1899 TL

Eski fotoğraflarınızı arşivleyin!
Canon, fotoğraf baskısı ve taramada, PIXMA MG7750 ile fotoğraf severlere kolaylık sağlıyor. 6 kartuşlu PIXMA MG7750, çeşitli renkleri ve estetik tasarımının yanında yüksek kalitede fotoğraf baskısı yaparken aynı zamanda eski fotoğrafları tarayarak dijital ortama aktaran marifetli bir yazıcı… Saniyeler içinde üstün kalitede fotoğraflar basan PIXMA MG7750 fotoğraflarınızı güzel, zengin renklerle veya olağanüstü siyah beyaz baskılarla ifade ediyor.

PIXMA MG7750: 559 TL

SELPHY CP910 ile uzun ömürlü anılar!
Sevgililer Günü’nde sevgilinize akıllı telefon ve fotoğraf makinelerinden baskı almanın en kolay yolu; Canon’un yeni fotoğraf yazıcısı SELPHY CP910 armağan edebilirsiniz. Kompakt ve pratik SELPHY CP910 ile fotoğraf stüdyosu kalitesinde canlı ve dayanıklı baskılarla uzun ömürlü anılar yaratabilirsiniz. SELPHY CP910, küçük ve taşınabilir tasarımı ile her zaman her yerde yanınızda olacak.

Selphy CP910: 359 TL

Ayrıntılı Bilgi