Canon yazıcı ürün grubu bayileriyle Kıbrıs’ta buluştu

Görüntüleme ve baskı sistemleri devi Canon, iş ortaklarıyla Kuzey Kıbrıs’ta düzenlenen bayi toplantısında bir araya geldi. Bu yıl yazıcı ürün grubuna yönelik ilk kez düzenlenen toplantıda, katılımcılara Canon’un ürün ve teknolojileri tanıtıldı

1476261463_gorsel.jpg

İstanbul, 12 Ekim 2016 – Canon, bayilerle iletişimi güçlendirmek, ürün ve teknolojileri hakkında bilgi vermek amacıyla toplantılar düzenlemeye devam ediyor. Canon Eurasia, 2-5 Ekim tarihleri arasında Türkiye’deki yazıcı ürün grubu bayileriyle Kuzey Kıbrıs’ta buluştu. Yazıcı ürün grubu alanında bu yıl bir ilk olması açısından önem taşıyan toplantıya, yaklaşık 170 bayi üyesi ve toptancı katıldı.

Sektörün geleceği konuşuldu
Verimli geçen toplantıda Canon’un yeni teknolojileri anlatıldı ve katılımcıların soruları Canon B2C Türkiye Satış Müdürü Halil Turan tarafından detaylı olarak yanıtlandı. Yazıcı sektörünün geleceği ve pazarın durumu da toplantıda ele alınan konular arasında yer aldı.

Ayrıntılı Bilgi

Görseller

Bir Sonrakini Oku

Canon’dan Fiyatları Eriten Yaz Kampanyası

Canon Eurasia, yaz kampanyası ile en güzel anları ölümsüzleştirecek. Tüm teknolojik marketlerde ve yetkili bayilerde, 21 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında belirli Canon fotoğraf makineleri ve lensler yüzde 25’e varan indirimle teknoloji tutkunlarıyla buluşacak.