Aşkınız piksellerde kalmasın!

Canon, Sevgililer Günü’nde, sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için birbirinden şık ve kullanışlı hediye seçenekleri sunuyor. Canon EOS M10 ile en güzel anlarınızı fotoğraflayabilir, CP1200 ile fotoğraflarınızı kağıda dökebilirsiniz. PIXMA G3400 ile sevgilinize 7000 sayfaya kadar baskı alabileceği bir hediye verebilirsiniz


İstanbul, 12 Ocak 2017 – Görüntüleme ve baskı sistemleri lideri Canon, şık ve kullanışlı hediye seçenekleriyle Sevgililer Günü’nü renklendiriyor. İşte Canon’un Sevgililer Günü için hediye önerileri:

Fotoğraflar kağıda dökülsün
Canon SELPHY CP1200, akıllı telefonlar ve fotoğraf makinelerindeki anıları, ömür boyu dayanacak kalitede baskılarla kağıda döküyor. Wi-Fi özelliği ile fotoğrafları anında aktarma kolaylığı sağlarken küçük boyutlarıyla çantada rahatlıkla taşınabiliyor.

SELPHY CP1200, Sahne ve Yüz Algılamalı Otomatik Görüntü Optimizasyonu işleviyle, görüntü kusurlarını akıllı bir şekilde algılıyor ve düzeltiyor. İstenmeyen gürültüyü azaltırken parlaklığı ve rengi ayarlayarak her seferinde üstün sonuçlar elde etme imkanı veriyor.

Fotoğrafa meraklı sevgiliye: EOS M10
Fotoğraf çekmeyi seven sevgilinize, yanından ayıramayacağı bir makina olan Canon EOS M10 hediye edebilirsiniz. Kolay ve yaratıcı kontrol imkanı sağlayan, değiştirilebilir lense sahip Canon EOS M10, DSLR performansını taşınabilir boyda, kompakt bir gövdede sunuyor. Selfie’den vazgeçmeyen sevgiliniz, 180° eğilebilen 3,0 inç sezgisel dokunmatik ekranıyla en özel anlarınızı kolayca kaydedebilir.

Tasarruf rekortmeni yazıcı: Canon PIXMA G3400
Tek mürekkep şişesi setiyle 7000 renkli ve 6000 siyah baskı alabilen yazıcı Canon PIXMA G3400 Sevgililer Günü’nün en tasarruflu hediyelerinden biri olacak. Baskı, tarama ve fotokopi fonksiyonlarını sunan hepsi bir arada yazıcı olma özelliğine sahip Canon PIXMA G3400, gelişmiş özellikleriyle karmaşık belgelerin veya yüksek kaliteli fotoğrafların baskısı için her model 60¹ saniye gibi çok kısa bir süre içinde kenarsız 4 x 6” fotoğraf baskısı alabiliyor.

İnternet yoluyla baskı alınabilmesi için PIXMA G3400 modelinde Wi-Fi bağlantısı işlevi bulunuyor. Canon’un yeni PRINT uygulamasıyla tam uyumlu olan model ile kablo kullanılmadan bilgisayarın yanı sıra akıllı telefonlar veya tabletlerden de kablosuz baskı alınabiliyor.

Ayrıntılı Bilgi