Canon RSS Beslemeleri

RSS Nedir?

RSS (Really Simple Syndication) ya da haber kaynakları, içerik yayınlama için kullanılan XML tabanlı bir formattır.  Her birine teker teker girmeye gerek kalmadan favori web sitelerinizdeki son gelişmelerden sizi haberdar eder.

 Canon haber kaynaklarını nasıl kullanılır?

Canon haber kaynaklarını kullanabilmek için üyesi olduğunuz web sitelerini kontrol ederek hepsini tek sayfada gösteren bir RSS okuyucu yazılım yüklemeniz gerekmektedir. Seçenek bol olduğu için haber okuyucu bulmak zor değildir – bazıları web tabanlı, bazıları masaüstü tabanlıdır.

 Haber okuyucuyu nereden bulabilirim?

"Hepsi farklı işletim sistemleriyle uyumlu, internetten yükleyebileceğiniz pek çok haber okuyucu bulunmaktadır. O yüzden kendi bilgisayarınızla uyumlu olanı seçmeniz gerekmektedir.

Aşağıda web-tabanlı haber okuyucuların bir listesi bulunmaktadır:

Bloglines
Microsoft Live
FeedZilla
NewsGator
My Yahoo!

RSS okuyucunuzu edindikten sonra tek yapmanız gereken web sitelerini okuyucuya kaydetmek ya da Canon Europe haber sayfalarının alt kısmında yer alan RSS simgesine tıklamak. Böylece haber okuyucu, haber sayfalarımızı düzenli olarak kontrol edip sizi son gelişmelerden haberdar edecektir.

Hangi Canon sayfalarını RSS okuyucuma ekleyebilirim?

Canon haber kaynaklarına üye olarak Canon’la ilgili aşağıda belirtilen gelişmelerin hepsine, tek bir yerden ve yayımlanır yayımlanmaz ulaşırsınız.

spacer
					image
RSS Besleme
Kurumsal Haberler
İş Görüntüleme Haberleri
Tüketici Görüntüleme Haberleri